SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 879547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345902
Dzięki wszystkim --czyli lekko nie będzie ,tak jak Jsdolan napisał wywalić serniczki tego to raczej nie da się zrobić ,jest opcja zmniejszenia ilości
oczywiście goloneczka też rzadziej ,a tak na poważnie ja nie nadaję się na jakieś diety i pilnowanie tego wszystkiego,coś tam wyrzuci się z jadłospisu,zmieni sposób przyrządzania ---wolę wieprzowinę z pewnego żródła powiedzmy zamiast karkówki --chude od szynki niż kuraka który rośnie kilka dni na przyśpieszaczach ,zamiast piec w piekarniku używając brytfanny może w rękawie ,nie będzie problemem z rezygnować z panierki na schabie ,sam schab mi wystarczy
Dokończę póżniej wnuczek woła dziadka muszę wyjść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345902
Czyli kosmetyczne zmiany ,czy przyniosą jakiś efekt powiem szczerze że nie za bardzo martwią mnie wyniki cholesterolu ,zapalenie już tak ,moja wiedza medyczna jest zerowa lecz po kilku pobytach w szpitalu klinicznym w Bydgoszczy rozmowach z pacjentami i nie tylko-- wniosek jest taki że to zapalenia uszkadzają krwioobieg i są odpowiedzialne za osadzanie się blaszek w tętnicach .Jak już wspominałem kilkukrotnie w 1998r miałem wypadek w pracy po którym zawieziono mnie do najbliższego szpitala ,rozwarstwienie stopy zostało zszyte jak przez krawca ,myślę że to właśnie wtedy mój organizm funkcjonował przez wiele lat w stanach zapalnych które robiło mi spustoszenie w organizmie ,zresztą odczuwałem zmiany w ciele aż do chyba 1-den rok po amputacji i niektóre objawy samoistnie ustąpiły ( nie będę się rozwodził jakie )
W Bydgoszczy widziałem kobiety po amputacjach które ,nie paliły,nie piły ,a mięcho jadły może 2-wa razy w miesiącu a tłuste to chyba nigdy a moje wyniki w porównaniu do ich to samo zdrowie
Wątroba alko nie używam ,nigdy nie badana, może i tam się coś psuje ---zbadać
reasumując --ciastka ,ciasto kupne nie łasimy się na nie
domowe serniki ,jabłeczniki --spody z innej mąki --porcje mniejsze ( mniejsze to i tak dla innych dużo za duże )
schabowe z panierką bez panierki w rękawie
zamiana części mięsa tłustego na chudsze --karkówka na ---łopatka ,od szynki i nie smażone
i częściej ryby ,niedaleko Jawora hodowla pstrąga ,jesiotra

Dzisiaj wnuczek ładnie z dziadkiem się pobawił i obdarzał dziadka wspaniałymi uśmiechami ,dziadek w szczęśliwości
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ale z drugiej strony CRP to mógł być wyskok, 4 dni wcześniej przecież było w normie
A wysokie TG to co jak nie ryzyko miażdżycy żył a w efekcie tego zawał lub udar? hę? Mój teściu też się tym nie przejmował i rok temu udar przeszedł. TEraz już jedzie na statynach bo nie chce mnie słuchać o zmianie diety, a moje naciski nic nie dają bo wszyscy wiedzą że mam fioła. A teściowa co do szpitala woziła? Po dwie drożdżówki z cukierni, jak to zobaczyłem to mało ja zawału nie dostałem.

odnośnie CRP
jak byłem w szpitalu to przyjęli planowo gościa koło 65lat na endo kolana, zrobili mu badania w czwartek CRP=60, info od lekarza - jak CRP nie spadnie do poniedziałku to nie kroimy i idzie Pan do domu, w poniedziałek miał w normie
także to CRP to może być reakcja na jakąś infekcję chwilową, a u Ciebie to może też być od jakichś akcji z kikutem, sam mówisz że to jeszcze nie jest super wszystko bo boli przy naciskach


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-11-23 18:15:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345902
Kabo w szpitalu zrobili CPR wysokiej czułości gdzie max to 1-den
a w badaniach z przechodni -CPR --to test lateksowy --gdzie max to poniżej 6-ściu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
aaa ok, to nie wiedziałem że to różne badania albo to samo badanie a różne normy, u mnie w szpitalu robili to normalne i norma była oznaczona do 5 chyba
czyli faktycznie nie wesoło jest, a Pani doktor hohoho nonono nic nie powiedziała od czego może być u Ciebie to CRP podwyższone?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345902
kabo9
, a Pani doktor hohoho nonono nic nie powiedziała od czego może być u Ciebie to CRP podwyższone?


Jakoś tak bardzo nie zatrzymała się na tym ,zapytała może chory ząb?? może biorę odżywki miała na myśli te inne --
ja odpowiedziałem --kłopoty z barkiem ,kilka dni z stawem skokowym przez który nie mogłem chodzić ,oraz ciężkie treningi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345902
Nie opisałem wczorajszej wizyty w zakładzie ortopedycznym
Wrocław ul Poświęcka --konsultacja z technikiem ortopedycznym bardzo przyjemna równolatek ,starał się wszystko wytłumaczyć co ,jak i dlaczego .
Rozmawialiśmy o rodzajach zawieszenia leja protezowego i jaki można u mnie zastosować -- a następnie do wybranej opcji jaki silikon z mocowaniem na trzpień.
2-wa silikony zamówione ,jak będzie miał je na stanie pojadę na wzięcie miary--odlewu leja protezowego
Z konta zrzutki przelałem na swoje konto 10 000,00zł ---nowa proteza tuż --tuż ,aby tylko " przerobiony " kikut się sprawdził i nie sprawiał tyle kłopotu
Jestem dobrej myśli i sądzę że gorzej nie będzie a znacznie lepiej
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jawor50

Jestem dobrej myśli i sądzę że gorzej nie będzie a znacznie lepiej


Byczku inna opcja NIE ISTNIEJE
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627363
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627363
Widziałam CRP przy infekcji wirusowej, przy bakteryjnej, przy alergii i po operacji rotatorów (stan zapalny). We wszystkich tych przypadkach dobijało do górnej granicy. Najgorsze były rotawirusy. Jawor - ja uważam,ze to wymaga dalszej diagnostyki, a na pewno powtórzenia za 1-2 tygodnie. Howgh!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Push&Pull DO OCENY :)

Następny temat

Problemy z kręgosłupem

WHEY premium