SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 880250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
No Marek ale peszek ominie Cię trening ze 100 -tu latkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345939
Oj Lipton ,nie strzelaj focha i nie zarzucaj innym stronniczość --tak jak napisałem klapeczki z oczu potrzeba zdjąć i będzie cacy.
Z Twoich wypowiedzi wynika tylko że wszyscy be a tylko Ty ten dobry.
Przeczytaj jeszcze raz powyższe teksty i proszę nie na jedną nutę taką jak Tobie pasuje a z szerszymi horyzontami
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345939
LiptonS

Myślałem, że z Panem Jawor50 zrobię wspólny trening, wcześniej zadałem zapytanie, lecz nie dostałem odp. Dzieli nas zaledwie około 52km, lecz po powyższej wypowiedzi, przeszła mi chęć treningu z Panem.


Takiego zapytania nie zauważyłem w Twoich wypowiedziach ,jeżeli było to przepraszam że "demencja starcza" przeszkodziła mi .
Proszę przypomnij kiedy to było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jsdolan5
fanslaska


Ps. Między innymi, dlatego zdziwiłeś mnie wypowiedzią o dbaniu o sylwetkę jako powszechny temat(w dziale gdzie jest dwóch kulturystów na krzyż).


Hmmmm, a ja myślałem że jest jeden


Jest taki pogląd, który mówi, że kulturystą jest ten co przynajmniej jeden raz startował na zawodach kulturystycznych.
Inni trenują kulturystykę ale kulturystami nie są.
Czy słuszny to pogląd?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345939
wycwiel
No Marek ale peszek ominie Cię trening ze 100 -tu latkiem


Tadeusz przeżyję to bo bardziej interesuje mnie trening z równolatkiem ,a najbardziej takim który za kilkanaście godzin wejdzie w cyfrę "59"..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
LiptonS


Mam ćwiczyć na siłowni, stosować dietę i nie mieć z tego korzyści, czyli lepszej sylwetki ? To jaki sens byłby w to inwestowania kasy ? To już lepiej kupić sobie TV + netfilx + piwo, i tak spędzać wolny czas po robocie.





Ćwiczę, trzymam dietę i mam w d.pie sylwetkę I będe w to inwestowac kasę, bo po prostu to lubię. Piwo i TV nie dla mnie, umarłabym chyba z nudów.
Gdzieś tak dopiero w zeszłym roku przestałam sie przejmowac sylwetką i mam wiekszą radość z treningów A dietę trzymam, bo odpowiednie zywienie przekłada sie na wyniki i treningi.
No nie rozumiem takiego podejścia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Giaurnemo
jsdolan5
fanslaska


Ps. Między innymi, dlatego zdziwiłeś mnie wypowiedzią o dbaniu o sylwetkę jako powszechny temat(w dziale gdzie jest dwóch kulturystów na krzyż).


Hmmmm, a ja myślałem że jest jeden


Jest taki pogląd, który mówi, że kulturystą jest ten co przynajmniej jeden raz startował na zawodach kulturystycznych.
Inni trenują kulturystykę ale kulturystami nie są.
Czy słuszny to pogląd?

w sumie sluszny, czyli znowu przestrzelilem z ta iloscia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Viki
LiptonS


Mam ćwiczyć na siłowni, stosować dietę i nie mieć z tego korzyści, czyli lepszej sylwetki ? To jaki sens byłby w to inwestowania kasy ? To już lepiej kupić sobie TV + netfilx + piwo, i tak spędzać wolny czas po robocie.





Ćwiczę, trzymam dietę i mam w d.pie sylwetkę I będe w to inwestowac kasę, bo po prostu to lubię. Piwo i TV nie dla mnie, umarłabym chyba z nudów.
Gdzieś tak dopiero w zeszłym roku przestałam sie przejmowac sylwetką i mam wiekszą radość z treningów A dietę trzymam, bo odpowiednie zywienie przekłada sie na wyniki i treningi.
No nie rozumiem takiego podejścia


Viki ale ty jesteś młoda zgrabna laska , cały czas w ruchu i przypuszczam że nie tak do końca nie zależy Ci na tym jak wyglądasz . W tym to akurat Lipton ma rację że tak naprawdę to wszyscy tutaj chcielibyśmy jak najlepiej wyglądać i czuć się super. Nawet Fans który sobie dowcipkuje rzucił się na bieganie, żeby spalić nadmiar tłuszczu . Niestety nie wszystkim jest dane być pięknym, szczupłym i do tego umięśnionym bo ja choć do tego dążę to tak jak Jawor nie potrafię sobie odmówić serniczka i niestety jak mam wybierać między płaskim brzuchem a sernikiem to sernik wygrywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Jawor50
wycwiel
No Marek ale peszek ominie Cię trening ze 100 -tu latkiem


Tadeusz przeżyję to bo bardziej interesuje mnie trening z równolatkiem ,a najbardziej takim który za kilkanaście godzin wejdzie w cyfrę "59"..


Ja bym tam z jakimś młodzikiem potrenował, ale w moim otoczeniu to chętnych nie ma . Wszyscy się boją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
jsdolan5
Viki
LiptonS


Mam ćwiczyć na siłowni, stosować dietę i nie mieć z tego korzyści, czyli lepszej sylwetki ? To jaki sens byłby w to inwestowania kasy ? To już lepiej kupić sobie TV + netfilx + piwo, i tak spędzać wolny czas po robocie.





Ćwiczę, trzymam dietę i mam w d.pie sylwetkę I będe w to inwestowac kasę, bo po prostu to lubię. Piwo i TV nie dla mnie, umarłabym chyba z nudów.
Gdzieś tak dopiero w zeszłym roku przestałam sie przejmowac sylwetką i mam wiekszą radość z treningów A dietę trzymam, bo odpowiednie zywienie przekłada sie na wyniki i treningi.
No nie rozumiem takiego podejścia


Viki ale ty jesteś młoda zgrabna laska , cały czas w ruchu i przypuszczam że nie tak do końca nie zależy Ci na tym jak wyglądasz . W tym to akurat Lipton ma rację że tak naprawdę to wszyscy tutaj chcielibyśmy jak najlepiej wyglądać i czuć się super. Nawet Fans który sobie dowcipkuje rzucił się na bieganie, żeby spalić nadmiar tłuszczu . Niestety nie wszystkim jest dane być pięknym, szczupłym i do tego umięśnionym bo ja choć do tego dążę to tak jak Jawor nie potrafię sobie odmówić serniczka i niestety jak mam wybierać między płaskim brzuchem a sernikiem to sernik wygrywa


Proszę nie uogólniać Mi koło tyłka lata, czy mam kratę, czy nie Ja nawet nie wiem, jakie mam obwody....ważne, że żona nie narzeka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Push&Pull DO OCENY :)

Następny temat

Problemy z kręgosłupem

WHEY premium