SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 887498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607902
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12217 Napisanych postów 22074 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627824
Gdyby ta kaucja była faktycznie kaucją i nie było żadnych problemów o których wspomniał Mistrz - to przynajmniej byłoby jasne, ze startują naturalni z naturalnymi. I kropka.
Ten numer z partycypowaniem w kosztach sędziego to już jest CHORE! A związek na istnienie i działalność statutowa kasę z Ministerstwa Sportu z naszych podatków dostaje - ciekawe ze nie może się weteranom do tego sędziego dołożyć. Normalnie żenada i wstyd. Ja sie na tych układach nie znam, ale strasznie to śmierci...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346036
Kaucję rozumiem i można to " przełknąć " ,wiadomo złapany na dopingu zawodnik nie zawsze chce zapłacić karę i spada to na Związek i macierzysty klub zawodnika ,który może być nawet rozwiązany jak nie zapłaci za zawodnika który się miga.
Lecz płacić za wyjazd sędziego nie zamierzam i myślę że wielu weteranów nie będzie chciało, MŚ bliziutko a mocne kłody pod nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ten wyjazd sędziego jest tylko w przypadku RPA, żeby wysłać sędziego do Czech widocznie związek stać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346036
kabo9
ten wyjazd sędziego jest tylko w przypadku RPA, żeby wysłać sędziego do Czech widocznie związek stać


To związek ma gest

Zresztą nie mam wolnych 10tyś zł ,aby się tym martwić
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346036
Wieczorne trenażerowanie

Wystartowałem sobie w wyścigu ,inni uczestnicy po 40min byli na mecie a ja sobie kręciłem ,kręciłem i jeszcze kręciłem
Omloop Het Nieuwsblad ---22,7km---czas przejazdu 1:39:15 h ,srednie tętno 123
przewyższenie 244m -największy podjazd 13,46% --praktycznie trzymało mnie w miejscu jechałem 3km/h
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12150 Napisanych postów 30570 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131235
O związek należy dbać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607902
Hmmm.. zawodnicy mają dbać o związek czy związek o zawodników i rozwój dyscypliny?

Dla mnie opłacanie sędziego to przesada. Organizator jest od tego, żeby zadbać o przygotowanie zawodów, w tym również sędziów.
No ale z tego co pamiętam wokół związku zawsze były jakieś afery, problemy i pomimo że do czynienia nie miałam poza kilkoma startami, to jakoś źle mi się kojarzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
Ja znam trochę bardziej od środka inny związek sportowy. To jest fabryka kasy dla "przyjaciół i znajomych królika". Dlatego między innymi od kilku lat nie biorę udziału w szkoleniach i nie przedłużam licencji sędziowskiej - a mam najwyższą krajową, taką do sędziowania Mistrzostw Polski. Miernoty się promuje, ludzi którzy mają uwagi i coś im się nie podoba się eliminuje. Taka to gra.
4

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12150 Napisanych postów 30570 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131235
nightingal
Ja znam trochę bardziej od środka inny związek sportowy. To jest fabryka kasy dla "przyjaciół i znajomych królika". Dlatego między innymi od kilku lat nie biorę udziału w szkoleniach i nie przedłużam licencji sędziowskiej - a mam najwyższą krajową, taką do sędziowania Mistrzostw Polski. Miernoty się promuje, ludzi którzy mają uwagi i coś im się nie podoba się eliminuje. Taka to gra.
Takie jest życie .
Ci co rządzą chcą to rządzenie utrzymać jak najdłużej.

Bez związku jesteśmy niczym.

ps.
Jawor - przerzuć się na kulturystykę! Koszty startu są dużo niższe niż w wyciskaniach.


Zmieniony przez - ojan w dniu 2020-02-25 09:49:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Push&Pull DO OCENY :)

Następny temat

Problemy z kręgosłupem

WHEY premium