SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 886143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346001
Giaurnemo
Pan tu Panie Jawor przeprowadzasz sobie niczym niezmącony trening a ja gore


Panie Mistrzu trening niczym niezmącony jest tylko dlatego że w czasie treningu byłem myślami cały czas z Mistrzem--Giaurnemo ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jawor50


w czasie treningu byłem myślami cały czas z Mistrzem--Giaurnemo ..


Byczku, tylko nie wyznawaj mi miłości
Jestem na to nie przygotowany
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346001
Giaurnemo
Jawor50


w czasie treningu byłem myślami cały czas z Mistrzem--Giaurnemo ..


Byczku, tylko nie wyznawaj mi miłości
Jestem na to nie przygotowany



Mistrzu nie w tą stronę --wiedząc o Twojej kontuzji trenowałem rozsądnie i z rozwagą dobierając ciężary aby nie zrobić sobie kuku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12144 Napisanych postów 30554 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131111
Jawor50
Giaurnemo
Pan tu Panie Jawor przeprowadzasz sobie niczym niezmącony trening a ja gore


Panie Mistrzu trening niczym niezmącony jest tylko dlatego że w czasie treningu byłem myślami cały czas z Mistrzem--Giaurnemo ..

Inaczej mówiąc - pamiętał o tym co się stało i starał się tak trenować aby tego uniknąć.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Jawor50


Panie Mistrzu trening niczym niezmącony jest tylko dlatego że w czasie treningu byłem myślami cały czas z Mistrzem--Giaurnemo ..

Inaczej mówiąc - pamiętał o tym co się stało i starał się tak trenować aby tego uniknąć.


Co za ulga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346001
wieczorkiem ćwiczenia na mięśnie brzucha

1.unoszenie tułowia- ławka duży minus 3x20
2.unoszenie nóg w podporze ---3x20
3.kółko z kolan ---2x15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346001
Piątek --czas relaksu i odpoczynku od ćwiczeń siłowych ,jeszcze nie wiem czy 3-y czy 5-ęć dni -wiadomo jak przyjdzie chęć na ochotę to się poćwiczy
Waga utrzymywana w przedziale 91-92 kg z rana i tak sobie myślę co dalej pany co dalej metabolizm sądzę że troszkę podkręcony w menu kalorie juz podniesione o około 400-500 w stosunku do czerwca gdzie przy 2400 waga stała w miejscu ---opcja

nr 1.utrzymuję wagę do 10-go stycznia i w redukcję
nr 2.folguję mocniej przez 2-wa miesiące i niech waga podskoczy ale nie więcej jak 95kg i redukcja od 10-go stycznia
nr.3 zaczynam redukcję powiedzmy za tydzień --( teraz jeszcze bym nie chciał --dlaczego --ponieważ taki czas ciągle będą jakieś imieniny ..urodziny ,o czasie świątecznym nie wspomnę a jestem łasy na wszelkie jabłeczniki,szarlotki,serniki ,lecz jeżeli bedą wypowiedzi za ,na pewno wezmę pod uwagę i będę twardy
Proszę o rady i sugestie --na poprzednich stronach można zapoznać się z moimi ostatnimi fotami -
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12144 Napisanych postów 30554 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131111
Opcja nr. 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
3 juz widze sline cieknaca z pyska na widok jablecznika
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346001
KEBUL74
3 juz widze sline cieknaca z pyska na widok jablecznika



Pana Janka rozumiem że opcja 3 ---ponieważ teoria pana Janka to fat poniżej 10% zawsze i wszędzie
Kebul dla takiego widoku to za mało (bronię się )---jak teraz zacznę redukcję to z masowaniem wejdę w lato i jak pokaże się na zielonogórskiej plaży gdzie Mistrz -Giaurnemo będzie suchy jak pieprz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Push&Pull DO OCENY :)

Następny temat

Problemy z kręgosłupem

WHEY premium