SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 884256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345989
wycwiel
Marek z jakim ciężarem potrafisz zrobić 3 powt. z pełnym zatrzymaniem (ok.2sek.) na klacie?


Tadeusz,już sporo czasu nie robiłem powt z 2sek zatrzymania ,myślę że byłaby szansa zrobić z 122,5kg --125kg ,wyżej raczej nie dałbym rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Uuu moc z Tobą !
Ja ostatnio próbowałem 105kg poszło
Jednak odbicie mam opanowane bo 105 po 10 robiłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345989
Tadeusz,tak z marszu próba na SMITH ,może zatrzymania trochę za krótkie lecz na pewno jest szansa na3 x125kg z zatrzymaniem 2sek





a przy okazji mój sprzęt do rowerowania



1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Ładnie poszło 125kg !
Ja dzisiaj 8 z zatrzymaniem robiłem z 90kg ale był zapas na razie sprawdzam z jakimi ciężarami dam rade na 3 i 8 powt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345989
ŚRODA - dziadek 1-wszy dzień na urlopie :), z Gabrysiem na torze przeszkód :), Wnusio dziadka też gonił do ćwiczeń :)




5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345989
TRENAŻEROWANIE --dzisiaj przypomniałem sobie trasie którą pokonywałem w styczniu

Tour de France 2019 E10-1: Côte de Mallet ---2,2km cała trasa pod górę ,łączne przewyższenie na tak krótkim odcinku 152m
dzisiaj tą trasę pokonałem w czasie 23:09min ,o 2:40min szybciej ,
01. luty była aktualizacja oprogramowania po którym zacząłem uzyskiwać gorsze czasy na przekręconych trasach ,wnioskuję że w stosunku do starej aplikacji poprawa czasu jest sporo większa ,mimo że to było w styczniu to dobrze pamiętam jak się męczyłem ,i ile trudu było aby jakoś dojechać do mety ,dzisiaj było ciężko lecz znośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
to właśnie jest najfajniesze w treningach - móc zobaczyć progres na jakimś dłuższym odcinku czasu
bo oczekując czegoś szybko to można się tylko zniechęcić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607825
Świetnie sobie radzicie, zarówno Dziadek jak i Wnuk To kiedy wspólne zawody?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345989
kabo9
to właśnie jest najfajniesze w treningach - móc zobaczyć progres na jakimś dłuższym odcinku czasu
bo oczekując czegoś szybko to można się tylko zniechęcić


Ja kręcąc na trenażerze widzę ile przez rok zyskałem ,
ktoś z boku gdy popatrzy to powie że prawie nic ,a ja widzę jak dużo a zdrowotnie to już nic lepszego nie mogło mi się trafić
W styczniu kręcąc tą trasę prawie płakałem jęcząc z bólu a po zejściu z trenażera długo dochodziłem do siebie ,a dzisiaj jest ciężko ,kadencja lipna ,lecz nogi nie bolą tak jak wtedy ,teraz bolą zmęczeniem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345989
Viki
Świetnie sobie radzicie, zarówno Dziadek jak i Wnuk To kiedy wspólne zawody?


Wspólne to chyba nie ,konflikt interesów ,Gabryś przeszkodowiec a ja na trenażer ,najważniejsze że dziadek pilnuje aby Wnusio był usportowiony
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Push&Pull DO OCENY :)

Następny temat

Problemy z kręgosłupem

WHEY premium