SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 884233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345989
goldberg1982
No wiem ale z chęcią zobaczył bym jak to wykonujesz na sztandze

Kilka stron wcześniej, chyba 21 styczeń jest film
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Jawor50
goldberg1982
No wiem ale z chęcią zobaczył bym jak to wykonujesz na sztandze

Kilka stron wcześniej, chyba 21 styczeń jest film


Eeee tam 21 stycznia, filmików nigdy za dużo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345989
Czwartek pogoda cudowna :) 8-10 stopni wiatr około 22km/h. Trasa wiadomo do Mamusi :)








Zmieniony przez - Jawor50 w dniu 2022-02-10 12:51:15
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345989
Powrót z Bolkowa --od razu trudny i ciężki podjazd Gorzanowice 3,5km przewyższenie około 160m a i % podjazdu dla mnie masakryczne , a pózniej już lajtowo ,tylko że zjazd do Pogwizdowa asfalt pełen dziur pozbawił mnie lampy przedniej ,na wybojach wyskoczyła nie zauważyłem nawet kiedy .W Kwietnikach skręciłem do miejscowości Grobla ,mówię wam cudo --malownicza miejscowość otoczona wzgórzami porośniętymi lasami ,szumiący potok ,chyba z 1km za groblą jest miejscowość Kamiennica jest tam stary pałac --lecz droga nie do jazdy rowerem błoto straszne ,gdy obeschnie to powtórzę wypad ,najlepiej w maju











Zmieniony przez - Jawor50 w dniu 2022-02-10 17:36:33
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345989
PIĄTEK w dniu dzisiejszym szybka siłka,tel z pracy z prośbą abym jak najszybciej przyszedł ,młodsza koleżanka z pracy otrzymała wyniki badań i skierowanie do Gliwic na chemię ,i zanim tam pojedzie chce wolne --urlop .W czasie urlopu i jej pobycie w szpitalu ktoś musi ją zastąpić i ja ze względu że deklarowałem się w Listopadzie że chętnie będę brał nadgodziny ( zadłużyłem się na elektryka ) ,Większość jej godzin ma przejść na mnie ,w poniedziałek dostanę rozpiskę dyżurów na razie do końca miesiąca .Jak będzie z treningami ,nie wiem, wpisowe na zawody już poszło to start ma być --- w poniedziałek zobaczę jaką improwizację wprowadzić bo raczej nie dam rady zrobić wszystkie treningi w siłowni ,potrzeba w domu wspomóc się suwnicą bo na wolnych ciężarach w domu nie poćwiczę

a w dniu dzisiejszym między innymi ćwiczeniami
WL
3 x 3 x 117,5kg
1 x 7 x 117,5kg--nie było asekuracji 8-sme powt nie próbowałem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627607
Ech to taki news z gatunku i dobrych i złych....
Pamiętam jak kolega przyniósł do domu zabiedzonego kotka i od razu mówił, ze jak tylko znajdzie się dla niego dom to go oddadzą. Córka sie rozpłakała jak przyszło oddawać.
Ojciec "Myślałem , ze radość Ci sprawiłem, ze chociaż na kilka dni masz kotka"
Córka "I radość i smutność mi sprawiłeś":)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345989
Dziewczyna młoda 44 lata, straciła dłoń przy pracach polowych i pracuje w ochronie.
A ja tak czy siak mam odrobek i dla mnie lepiej teraz niż w miesiącach letnich -
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Jakie zawody , kiedy zawody , dlaczego ja nic o tym nie wiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627607
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Paatik
Jawor - straszne…
Jsdolan - trzeba było nas nie opuszczać.


Niestety to życie pisze scenariusze

Ja Was nigdy nie opuściłem , ale jak to bywa są sprawy ważne i ważniejsze . Widocznie czegoś gdzieś nie doczytałem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Push&Pull DO OCENY :)

Następny temat

Problemy z kręgosłupem

WHEY premium