SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 884262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
O związek należy dbać



2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12139 Napisanych postów 30548 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131067
Paatik
Pani Janie - związki sportowe są uregulowane w ustawie o sporcie. A Stowarzyszenia - to zupełnie inna bajka - w ustawie Prawo o stowarzyszeniach. Zupełnie inne normy...
Zreszta widze ze Viki juz napisała,,,
No właśnie!
Głównie chodzi o dofinansowanie - ale to zostało wyjaśnione w poście Viki z wywiadem.

Giaurnemo - o związek należy dbać! Zwłaszcza o ten małżeński. Nie wyszczególniłem w pierwszym poście o jaki i mieliśmy dyskusję .

Organizator zawodów musi się martwić o ich sfinansowanie. A to czy firmuje je jedna osoba czy związek lub stowarzyszenie nie ma dla większego znaczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607825
Czy związek będzie się dokładał do zawodów? Pewnie do wybranych. Stąd może być tak, że organizatorzy zamiast celować w potrzeby zawodników będą się starać sprostać wymaganiom związku żeby dostać kasę. Osobiście nie podoba mi się ten kierunek, bo to wszystko dąży do układów i kasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12139 Napisanych postów 30548 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131067
Były przypadki, że związek PZKFiTS dokładał się do zawodów bo organizujący je nie był w stanie opłacić diet sędziowskich - sędziowie mają określone stawki - tak było na jednych z Mistrzostw Polski w kulturystyce.

Viki - pieniądze zawsze dzielą ludzi .
W kulturystyce PZKFiTS opłaca koszty startowe i dojazdowe (a także daje jakieś diety) w MŚ i ME juniorów i seniorów. Weterani ponoszą pełne koszty .


Zmieniony przez - ojan w dniu 2020-02-25 12:13:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ale wiecie na przykład związek narzuca Wam firmę która wydaje karty licencje, związek narzuca Wam firmę którą bierzecie do pomiaru czasu - to tak wygląda na przykład. I na każdym kroku coś. Nawet jak coś dołożą to zapłacisz kilka razy tyle dla "przyjaciół i znajomych królika" za różne rzeczy niezbędne przy organizacji zawodów.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
ojan
nightingal
Ja znam trochę bardziej od środka inny związek sportowy. To jest fabryka kasy dla "przyjaciół i znajomych królika". Dlatego między innymi od kilku lat nie biorę udziału w szkoleniach i nie przedłużam licencji sędziowskiej - a mam najwyższą krajową, taką do sędziowania Mistrzostw Polski. Miernoty się promuje, ludzi którzy mają uwagi i coś im się nie podoba się eliminuje. Taka to gra.
Takie jest życie .
Ci co rządzą chcą to rządzenie utrzymać jak najdłużej.

Bez związku jesteśmy niczym.

ps.
Jawor - przerzuć się na kulturystykę! Koszty startu są dużo niższe niż w wyciskaniach.



Zmieniony przez - ojan w dniu 2020-02-25 09:49:12


On się już przerzucił na kolarstwo .
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345989
jsdolan5
ojan


ps.
Jawor - przerzuć się na kulturystykę! Koszty startu są dużo niższe niż w wyciskaniach.

On się już przerzucił na kolarstwo .


Panie Janku można też przerzucić się na szydełkowanie
to że trenażeruje i już wcześniej napisałem że nie będzie mnie stać na MŚ to zawsze jakaś furtka była uchylona ,na początku marca planowałem zrobić max sprawdzian i zdecydować ,gdyby wynik był czy podołam ,lecz to było przed wiedzą o 10tyś ,nie będę na siłę szukać ,pożyczać ,brać pożyczki aby wystartować .Mimo to nie neguję decyzji o kaucji, zapewne była potrzebna aby uchronić kluby przed płaceniem za nieuczciwych zawodników
Dzisiaj miałem tel od Jan Cenkiel i też zrezygnował z startu ,gościu w weteranach 70+ spokojnie mógł złoto zdobyć ma taką moc
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ja tez bym nie ryzykował, ktoś do sernika coś dosypie i bye bye 10000
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345989
kabo9
ja tez bym nie ryzykował, ktoś do sernika coś dosypie i bye bye 10000



Marcin widocznie masz powody aby nie zaryzykować i tak to nazwać ( ja ryzyka nie widzę )
Ja po prostu nie posiadam 10tyś ,a brać pożyczki które kosztują, bo zwrócić potrzeba więcej nie stać mnie na to i oprócz kosztów związanych z przygotowaniem i startem ponosić koszty inne nie przemawia to do mnie.Lepiej mieć za to kasę na letni wyjazd na rowerowanie w Bieszczady lub nad morze
aż tak mnie nie rajcuje udział w MŚ abym po trupach do celu
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
A jakie są nagrody? Kaucja 10 tysięcy to dla mnie chory pomysł, biorąc pod uwagę realia cenowe. Nie miałbym nic przeciwko opłatom i kaucji, gdyby nagroda wynosiła przynajmniej 50 tysięcy. Inaczej to się po prostu nie opłaca...
1

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Push&Pull DO OCENY :)

Następny temat

Problemy z kręgosłupem

WHEY premium