SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 882612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rekord świata podziwiam..o którym napisał Wzorek..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345943
Dziarek63
Rekord świata podziwiam..o którym napisał Wzorek..


Dziarek bez przesady, ciężko znaleźć zawodnika dziadka +60 lat do tego niepełnosprawnego spełniającego warunki,
wynik jak dla mnie spory lecz ja bez talentu i predyspozycji do wyciskania Mistrz to Wzorek: )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1801 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73497
Jawor za skromny jesteś...
2

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nadine 21
Jawor za skromny jesteś...
Też tak uważam. Gratuluję!! B⁠-⁠)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Jawor50
Dziarek63
Rekord świata podziwiam..o którym napisał Wzorek..


Dziarek bez przesady, ciężko znaleźć zawodnika dziadka +60 lat do tego niepełnosprawnego spełniającego warunki,
wynik jak dla mnie spory lecz ja bez talentu i predyspozycji do wyciskania Mistrz to Wzorek: )


Jawor a to Twoja wina że nie ma odpowiednich rywali? Najwyraźniej innym się nie chce, może nie mają talentu a może są inne powody dla których nie startują. Tym bardziej jesteś Mistrzem bo masz chęci, regularnie trenujesz i odnosisz sukcesy

Gratulacje!


Zmieniony przez - Viki w dniu 2023-03-21 18:12:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345943
Nieudana próba na 150kg



3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Walka była ostra, 1kg mniej i by poszło, może dlatego nie poszło że Wzorek Cie porządnie nie trzasnął przed bojem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Walka była ostra, 1kg mniej i by poszło, może dlatego nie poszło że Wzorek Cie porządnie nie trzasnął przed bojem


W tym samym czasie ja się rozgrzewałem .... aczkolwiek to ja zgłosiłem Markowi w poprzednim podejściu fakt , że będzie podchodził do próby bicia rekordu świata. Takie są zasady w większości federacji , jesli nie zgłosisz przed bojem to nawet jesli zaliczysz ciężar większy od aktualnego rekordu ...to nie będzie on zapisany w tabelach rekordów.

Siła na 150kg była , brakło techniki czyli słaba dynamika z dołu.


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2023-03-22 10:35:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Pięknie, mało brakło!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345943
W Z O R EK
goldberg1982
Walka była ostra, 1kg mniej i by poszło, może dlatego nie poszło że Wzorek Cie porządnie nie trzasnął przed bojem


W tym samym czasie ja się rozgrzewałem .... aczkolwiek to ja zgłosiłem Markowi w poprzednim podejściu fakt , że będzie podchodził do próby bicia rekordu świata. Takie są zasady w większości federacji , jesli nie zgłosisz przed bojem to nawet jesli zaliczysz ciężar większy od aktualnego rekordu ...to nie będzie on zapisany w tabelach rekordów.

Siła na 150kg była , brakło techniki czyli słaba dynamika z dołu.


Goldi ,gdyby Wzorek porządnie trzasnął to nie było by żadnego boju ,nie byłoby co zbierać

Wzorek był tak zaabsorbowany startem po przerwie 3-y letniej ,mimo że startował przede mną to jeszcze w czasie moich prób się rozgrzewał
Tak poprosiłem Krzyśka aby sprawdził jaki jest rekord ,a Krzysiek po sprawdzeniu pogadał z sędziami i na wyjściu miałem od razu zapowiedz bicia rekordu świata w paraolympic

Krzysiek w moich bojach przez lata wyjście z dołu zawsze słabe ,mimo różnych ćwiczeń zawsze jak lewar ,lecz w tym boju po tak fajnym zatrzymaniu ja widzę że raczej nigdy tak dynamicznie na maxowym ciężarze nie wystartowałem ,zatrzymało brak siły w trickach i chyba lekko sztanga poszła do tyłu ja raczej preferuję wyciskanie po lini prostej .
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Push&Pull DO OCENY :)

Następny temat

Problemy z kręgosłupem

WHEY premium