SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 887131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346023
kabo9
Jawor50
Na miejscu ,za lawetę skroili ,nie wiem czy ubezpieczyciel zwróci


jeżeli masz pakiet assistance i wszystko się odbyło regulaminowo w myśl zawartej umowy z ubezpieczycielem to powinni oddać


Nie wiem czy przed zamówieniem lawety nie powinienem powiadomić o zdarzeniu ubezpieczyciela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346023
jsdolan5
Ważne że juz jesteście na miejscu . laweciarze wszędzie "kroją" chyba że to masz w pakiecie ubezpieczeń. 206-stka to już tez nie nowe auto i już z powodu wieku coś może się psuć i tu akurat marka niema większego znaczenia. Choć to prawda że "francuzy" maj swoje kaprysy ale to się tyczy "starej" motoryzacji w tej chwili nawet najbardziej niezawodne niemieckie maszyny mąga odmówić posłuszeństwa w każdej chwili, no i "japońce" tez juz nie takie jak kiedyś . Wypoczywaj Mareczku i życzę dobrej pogody


Dzięki -Jurek mamy 206-tkę 12 lat a ma 16-ście --automat ,muszę przyznać że ogólnie spisywał sie do tej pory na 5+
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Marek ale rower cały ?

Szajba nie chodzi o rozumienie tylko o nie posługiwanie sie obszczyzną gdy nie potrzeba .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1813 Napisanych postów 2920 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73559
Jawor udanego wypoczynku no i żeby autko dało się zreperować.
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
wycwiel

Szajba nie chodzi o rozumienie tylko o nie posługiwanie sie obszczyzną gdy nie potrzeba .

Znakomita część naszego ojczystego języka w przeszłości obszczyzną była. Francuski, łacina, trochę germanizmów. Nie da się z tym walczyć bo to w dużej mierze oznaka postępu.
Walcząc o czystość polskiej mowy skupiłbym się bardziej na takich kwiatkach jak "bule" Komorowskiego w czasie "obiatu" u Kaczyńskiego

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Jawor50
kabo9
Jawor50
Na miejscu ,za lawetę skroili ,nie wiem czy ubezpieczyciel zwróci


jeżeli masz pakiet assistance i wszystko się odbyło regulaminowo w myśl zawartej umowy z ubezpieczycielem to powinni oddać


Nie wiem czy przed zamówieniem lawety nie powinienem powiadomić o zdarzeniu ubezpieczyciela

Na pewno by nie zaszkodziło. Jeżeli holowanie z powodu usterki masz w pakiecie to być może nie musiałbyś płacić za lawetę jakby ogarniał to ubezpieczyciel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346023
Siłka od 8 a tam już jakiś z Jawora się paleta :)

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jawor50
Siłka od 8 a tam już jakiś z Jawora się paleta :)


Namolny facet
Ci z Jawora podobno tak mają




Zmieniony przez - Giaurnemo w dniu 2020-07-19 08:19:57
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
No Marek widać Twój dziennik znany tam musi być . Tak się zachwycałeś żółtymi polami to się przygotowali

Szajba jedni mówili że wydłużenie wieku emerytalnego jest" oznaką postępu cywilizacyjnego" drudzy uważają ze nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346023
U mnie miało być dzisiaj rowerowanie lecz kask ,rękawice byty zostały w samochodzie a samochód pod warsztatem - może po południu odbiorę te rzeczy
Sika wpadła na ukojenie nerwów że nie można porowerować
I bardzo marna ta siłka
Teraz muszę ( chcę ) potowarzyszyć swojej Pani coby nie czuła się zaniedbana i porzucona
Jak ja na tym słońcu z godzinę wytrzymam nie wiem ,chyba że przy wodzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Push&Pull DO OCENY :)

Następny temat

Problemy z kręgosłupem

WHEY premium