SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2862224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
zamiast sie tutaj sprzeczać o jakies pierdoły, wbijać do tematu https://www.sfd.pl/Ustawka_Treningowa_SFD_w_F1_Fitness_Opole_!!!-t1156823.html#post-0 i deklarować kto się pojawi i nie chce podpaść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21565 Napisanych postów 30795 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870601
Nie, to Dla Ciebie prawdą jest tylko to co Luki powie, i nie dasz nic sobie powiedzieć. I uwierz, że widzi to sporo osób, i zdziwiłbyś się, jakby pozwolili mi powysyłać Ci screeny z pw. A że tylko ja piszę co myślę, to tylko mi się dostaje Może lepej będzie jak przestaniemy komentować swoją aktywność na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
MARIAN 17
Możliwe ze Źle Adama zrozumiałem napewno sie dopytam;) ale dobrze ze taka dyskusja ma miejsce bo zawsze mozna poznać rozne opinię.a tez mc z rackiem na zmianę to tez brak monotonii. To juz od razu zapytam z jakiej wysokości ten rack? Chyba kiedys byla mkwa o tym u kogos w dzienniku.


Jako, że działam z Adamem już 2,5 roku i znam Jego sposób pisania, to pozwolę się wtrącić
Na 99% chodziło mu o to, że masz robić, co Ci lepiej pasuje. Jeśli miałoby być na przemian na pewno byłoby to napisane. A nie jest.

Dziękuję. Idę se zrobić krem ze Shreka.
2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
po co spinki Panowie,luzik - piątek, piątunio, piąteczek mamy.
A już bardziej merytorycznie - co czy rack pullem też się nie zajedziemy , przecież to wcale nie jest lżejsze cwiczenie dla CUN niż MC więc co da ta naprzemienność?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
Przemek przytocze Ci nawet ostatnia rozmowe w Twoim temacie, o IFBB gdize przyznalem Tobie i dla Mateusza racje, ze sa czasami walki , wiec jak widzisz - prosty przyklad - da mi sie cos powiedziec nie trudno sie poza tym domyslic kto Ci to pisal, nawet moge Ci te osoby na priv wymienic couldn't care less, ja w wiekszosci tematow zamykam morde i tak i nie wdaje sie w dyskusje, tu powiedzialem swoje zdanie


edit; Marian nie zasmiecam Ci juz tematu, milego dnia Panowie


Zmieniony przez - Dejwikkk w dniu 2017-10-27 17:48:37
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przecież to jest ciekawy temat, ja np. chętnie czytam jakie kto ma zdanie. Na ch** te podśmiech**ki i kłótnie kogo prawda jedt prawdziwsza
Tak jak końcówka w BB - jest wiele sposobów, tak przecież tutaj moze byc podobnie, wkoncu każdy organizm jest inny, inaczej reaguje, inaczej trenuje itd
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
BzykuDG
MARIAN 17
Możliwe ze Źle Adama zrozumiałem napewno sie dopytam;) ale dobrze ze taka dyskusja ma miejsce bo zawsze mozna poznać rozne opinię.a tez mc z rackiem na zmianę to tez brak monotonii. To juz od razu zapytam z jakiej wysokości ten rack? Chyba kiedys byla mkwa o tym u kogos w dzienniku.


Jako, że działam z Adamem już 2,5 roku i znam Jego sposób pisania, to pozwolę się wtrącić
Na 99% chodziło mu o to, że masz robić, co Ci lepiej pasuje. Jeśli miałoby być na przemian na pewno byłoby to napisane. A nie jest.

Dziękuję. Idę se zrobić krem ze Shreka.



Ehh masz rację bo juz wyjaśnione z Adamem. Zamysl byl na same ciągi ale tez nie ma nic przeciwko rack pull;)
Wiec pewno i poleci na zmianę zobaczymy.



Wiadomo tez Panowie ze jakis czas juz trenuje i jak poczuje ze cos jest nie tak to w danym tygodniu bedzie przerwa od ciągów i tyle;) czy tam rackow jak beda;)

No Dawid nawet piszę ciągi>racki>wolne od ciągów i racokw wiec wtedy napewno najmniejsze ryzyko przetrenowania;)

Ale zobaczymy jak bedzie z regeneracją itp. Tez celowo zaczynam pkus minus z 85% maxa żeby nie bylo od razu za ciężko.

A spam zaden. Czasem trzeba wymienić sowje zdania;) prawie przerwa w pracy to zagryzam omleta i czytam;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja dodam od siebie jeszcze ze na 120g ww, 20g tl i kurkumie robiłem mc 220x6-8, a 3-4 tyg pózniej na dużo wyższych kcal 160 mnie łamało wiec wierze w przetrenowanie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21565 Napisanych postów 30795 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870601
Ale ja nie mówię, że przetrenowania nie ma. Powtórzę to co pisał Bzyku - po prostu nie następuje ono po 2 tygodnach (przynajmnej u większości, żeby znowu nie było). A i wiem że Marian właśnie zawsze zaczyna z zaniżonego coężaru, co imo też jest mądre. I ta spina nie dotyczyła przecież tego kto ma rację, tylko że ktoś komuś non stop tyłek liże Co w sumie może i niepotrzebnie wywoływałem akurat u Mariana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Pelen luz Panowie;) ja lubię wysłuchać każdego i wyciągnąć wnioski.;:) zawsze to cenie;) bo czesto mozna cos fajnego wylapac dla siebie. Będziemy dzialac i wyjedzie w praniu co i jak;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium