SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2862958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
na brzuhcu myslę że to sama woda juz siedzi zobacyzmy po BPS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267548
Bardzo ładnie to się już prezentuje

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 1192 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66790
Bardzo dobrze to wygląda, napewno bedzie kosior forma na scenie. Do zobaczenia na śląsku

„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Kozak Mariano elegancka forma już teraz bez paniki do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
jest bdb,bez stresu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marian piekna forma!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Siedzę w robocie, monitor na widoku i oglądam jak gość się po brzuchu szczypie
Marian, co ja będę pisał- ludzie znający się na rzeczy powiedzieli co trzeba
Dodam, że bardzo przyjemne proporcje, co szczególnie widać w bicepsach tyłem- obręcz barkowa-talia-uda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Ile litrów masz w planie do wypicia ? ;p

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Dzięki Panowie Staram się te koncowke na 100%, ogolne cały czas daje z siebie ile mogę żeby nie mieć nic sobie do zarzecenia gdyby cos nie pykło, ze sie opierdyalałem cos odpuściłem itp.

I jak Luki staram się teraz już bez stresu :)

Oby tylko z dnia na dzien była jeszcze poprawa, to mam cicha nadzieję że będę jeden z lepiej dociętych...


Konrad wczoraj poszło pewno z 13-14l ale dziś już po 15l, wiaodmo jest ot uciażliwe ale samo wypicie nie sprawia trudności, dzis już mam z 5l napewno.
Bede też dopijał w tym 1-2butle neste z tessco żeby bło łatwiej, no i sporo pokrzywy i woda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19545
Grubcio trzymaj ten brzuch w tricepsie, bo go napinasz, a nie wciągasz.

Masywnie wyglądasz. Jak na ekstremalną, nie klasyka. Suchość i proporcje ładnie się prezentują. Raz jeszcze pochwalę nogi, bo sporo dobudowałeś i teraz nie odstają. Są wręcz harmonijne jak do klasyka.

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium