SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2868101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10665 Napisanych postów 30011 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609962
W sumie mogę coś wrzucić z dzis no bo ostatnio było 2 tyg temu a dziś poszedł raport to i pozowanie ale nie wrzucalem bo wstałem później jak zwykle, słońce waliło przez okno i na zdj inne świtało jak zawsze













Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2021-01-21 19:05:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Ładnie sie trzyma jak na ta wagę :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
Spokojnie można jeszcze masować
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Kurka prawie 120kg, kawał chłopa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10665 Napisanych postów 30011 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609962
Waga wiaodmo to nie wszystko ale jak rośnie to co jej zrobię :d myślę że jeszcze 3tyg z hakiem pociągnę ten etap potem lekko odpocznę, lekki cut i druga tura masy ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 169 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 129770
W pozie klatka bokiem udo wyszło mega wielkie.
Naprawdę solidna gira :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10665 Napisanych postów 30011 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609962
Dziś na trening wpadł Tomek forumowy Czawaj, nie dawno skończyliśmy redu u niego więc forma u Tomka super.

Tomek leciał sobie łapy ja dwugłowe i dupe.
Małe kimbiancje zrobiłem jak np uginanie hantla gdzie samemu mi to cw nie wchodziło ale jak już ktoś poda Hantle to zupełnie inaczej
Wpiski dokładniej nie będę dawał bo zapewne zrobi to leliej Tomek u siebie w dzienniku.
Tak gdzie dałem rady porgrss zachowaNy, głównie uginanie na maszynie i hipy
2 robocze na 10x220kg, druga nagrana i złe sobie wszedłem pod sztangę ale i tak dupa paliła
A drugi filmik to back off








I zdj serii



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Mimo braku aktywnosci caly czas obserwowalem tu i na insta Najbardziej inspirujacy dziennik tu na Forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
Dzięki Marian za spotkanie i trening! Jak zawsze pozytywnie, brakowało mi tego
Coś tam opisałem tę małą ustawkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10665 Napisanych postów 30011 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609962
Dziś poszly barki i bicpesy
Trening wyjazdowy.
Miał być fryta razem ze siódemka na nagrywki ale kierowca się mu wysypał.
Wpiski nie będę dokładnej dawał bo lekkie zmiany ale w sumie niewiele od tego co mam głównie w rozpisce ;)

Adam po raporcie lekko podbił fat 10g w dt i 15g w dnt.

Gdzieś tam z tyłu głowy mam te flaki przez to że dały o sobie znać ale dziwi mnie to bo odpukać trawienie jest bardzo dobre tak samo apetyt przj**any przez ostatnie 4 dni to nawet ssanie czasem.
Oby to na dobre ucichło

Jutro dnt więc będzie total rest :d

Tak ekipa, no nie wszyscy bo tam jeden to jakieś zajęcia prowadził, plus menadżerka siłowni to ona sobie swój trening sama robila
Poprosili nas do zdj to przypinka musiała być xD








Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium