SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2868371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Świetnie się zaprezentowałeś na tych zawodach a poziom, mogą gadać co chcą ale byl mega wysoki. Gratulacje! Forme miales na prawde kapitalna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10666 Napisanych postów 30011 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609963
prz1993
W butach weselnych po ruinach łazi... A tak serio to sesja kozacko sie zapowiada


na wesle mam białe ;P ale lezą w szafie i czekaja na 24 lipca 2021 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Super sesja. Świetnie wszystko widać, pamiątka na cale życie
Swoja droga. Duzo zapłaciłeś za taka sesje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Jakie teraz plany ? Od razu ruszasz z masą czy jakis odpoczynek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10666 Napisanych postów 30011 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609963
Bartek nie wiem jeszcze ;) ja trochę na innych zasadach z kolegą przysługa za przysługe :)

Damian sam jeszcze nie wiem bo ten rok jest dziwny... Tu szkoda mi już kończyc sezon jak forma jest a z drugiej storny Narazie kalendarz pusty... Pisałem jak z Arnoldem to na pisli ze za kilka tyg będą dawać powołania bo teoretycznie takie bym już powinien mieć ale czekaj kilka tyg i trzymaj formę.... A i nie wiaodmo czy dolecisz a uwierz w tym Roku te loty mi już tyle nerwów zjaldy...
Mam jeszcze jeden temat do ogaraniecia i to chyba będzie teraz prio ale Narazie nie mam pewności.
Ten tydzień jedzenie trochę wyżej środki niżej i przelecę tak parę dni żeby organizm wrócił do siebie i przemyśle co i jak dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10666 Napisanych postów 30011 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609963
Żeby nie było ze się opierdyalam :D

ALe ogólnie w poniedziałek cieżki dzień, bo dwie noce praktycznie bez snu, dodatkowo w poniedziłek sesja ponad 3h a potem stwierdziłem że jeszcze skocze na trening jak już byłem blisko siłki i w efekcie było tak że sniadanie zjadłem o 9 a drugi posiłek o 19 :D i trochę ten poniedziłek odczułem
potem jeszcze zjadłemz 200g ziemniaków i 300g ryby bo mi zostało z czech :D a na kolacje pojechałem z moją ale to bardziej przekąska bo totlanie nie miałem smaku, gdzie 2 dni wczesniej zjałbym wszystko :D zjadłem tatara i makaron z kaczką i sosem borownikowym, 2 piwa owocowe :D

Wtorek też samopoczucie średnie w sensie że dalej jakby snu brakowało i było czuć to zmęczenie, miałem pojechać na lekkie nogi a doyebałem tak że do konca dnia byłem zoombie :D

ale micha już trzymana ;)

dziś też machnałem pull ale lżej jak wczoraj bo nie chciałem się dojeżdzać. jutro chyba dnt zalezy to od tego czy w piątek będe musiał jechac w trase czy nie bo jesli bede musiał to chyba jutro też dt :D

w każdy dzień 45min cardio na czczo

znajdę chwilę to pewno wrzucę jakieś małe podsumowanie, ale póki co dziś cały czas jeszcze odkopuje się z zaległościami, ale całe szczęscie bliżej niż dalej ;)
a w sumie już coś z 2 strony wcześniej pisałem i wrzucałem, no ale podsumowanie sobie zrobie do swojego spisu treści do pierwszej strony bo czasem fajnie wrócić :D









W poniedziałek było jedzone z klasą :d małe porcje popróbować
A moja miała makaron z krewetkami



A bułka z MC i MC flurry wpadły na ładowaniu





















Wczoraj na ostatni stek ;) wyszedł jak należy







A po wczorajszych nogach był nie dowlad i zanik separacji xD










I spoko filmik się na kanale Turka pojawił ;)





Oóglnie widać że u niego już dobry sponsor i markeeting ;) na zawodach ma swoich ludzi ;) fajnie takiego czegoś dożyć


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2020-10-07 15:58:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402727
Gratki świetnej formy na zawodach Mariusz. Pokazałeś się z jak najlepszej strony Sesja zdjęciowa tez super
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
Te lody z maca to poezja!
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
"Oóglnie widać że u niego już dobry sponsor i markeeting ;) na zawodach ma swoich ludzi ;) fajnie takiego czegoś dożyć"


Tego Ci właśnie życzę! I pewnie nie tylko ja :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium