SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2861992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Co wyglądasz to ja nie mam pytań :D kozak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Ja tam tej płaskości nie widzę, ale wiadomo co innego własne odczucia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
no wiadomo że odczucia bywają inne, ale no nie ma jako tako dużo jedzenia srodków też mniej wiec siła rzeczy jest inaczej ciutkę ale teraz tak musi być ;) najważniejsze że chyba forma powolutku się wyostrza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Siema.
Bez p******enia podsuńcie jakieś pomysły/patenty żeby Chociaz trochę przetyrac górę ciała(push) bez dostępu do siłki
Krzesła łóżko buteli z wodą.
Ogólnie materiał na film... Ale nie będę się rozwodził
Ogólnie to w sumie już po wakacjach a w zasadzie to się wydłuża

Nie wiem czy takie pompowanie ma w ogóle sens ale jestem lekko zdesperowany bo za 3 tyg mam a raczej miałem mieć zawody no ale ze nie potrafię odpuścić od tak se i liczę na cen nadziej a bardziej cud.
Molziwe że potrwa to tydzień więc wtedy jest szansa bo jak dwa to jestem w dupie dlatego nie chce opdusisc tym bardziej że tutaj k***a nic a nic nie jest zależne odemnie.

A więc jakieś propozycje ćwiczeń proszę xD bo obecnie mam mózg rosj**any ze nawet nie myślę

Chore czasy nastały na tym świecie

Forma naprawdę zaczynała się wyostrzać a tu j**lo.
No ale zobaczymy co to będzie bo obecnie to mam może jedzenia na dwa dni swojego
Ale to może jakoś ogarnę






















Dobrze ze Chciaz wczoraj zdarzyłem zrobić pull xD

Cardio to chyba będę robił w ramach jakich tabat xD







Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2020-09-12 13:26:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470199
Nie mow ze masz kwarantanne k***a w grecji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
Pompki w staniu na rękach pod ścianą zamiast wyciskań.



Wykorzystaj prześcieradło do wznosów przodem (stoisz na prześcieradle/kocu/ręczniku) z izometrycznym przytrzymaniem, jakbyś chciał wyrwać sobie materiał spod nóg.
Pompki w różnych pozycjach to standard.
Możesz dodać pompki szeroko, gdzie raz robisz przy jednej ręce pompkę a raz przy drugiej, co pozwoli rozciągnąć cycki bardziej.
Dodatkowo w drzwiach możesz rozciągać klatkę lub mocno izometrzycznie spinać, tak jak na rysunku poniżej.
https://blogs.uco.edu/wellnesscoachingprogram/wp-content/uploads/sites/30/2013/04/chest-stretch.jpg

Między dwoma krzesłami możesz robić dipy, jak również "wiosłowanie a'la TRX", to samo możesz robić pod stołem.

Możesz wykorzystać prześcieradło do robienia izometrycznych spięć, tak jakbyś wiosłował w opadzie tułowia, żeby zaangażować plecy.

Wyciskanie i wiosłowanie narzeczoną.

Jest wiele opcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Dzięki coś się napewno przyda ;)
Dziś już zrobiłem po swojemu o dziwo pompa bardzo dobra no ale to tylko pompa
Pleców to sobie nie wyobrażam zrobić

Wojtek całe te jaja to k***a można by było dobry film nagrać....
A wiosłowanie narzeczona raczej nie wchodzi w grę xD
Poprosru jak to potrwa dłużej będę zmusozny odpuścić














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2479 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106184
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium