SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
buhuahah przynajmniej widac ,ze byl to naprawde off
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Banan walsnie nie do konca bo micha mozna powiedziec ze cąły czas na poziomie 3tys była, ale nie ukrywam z emiesiec jedne był taki ze cos zjadłem innego ale w bilansie, treningi 3-4razy w tyg, no ale jednak:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Udanej soboty
Złapiesz trochę słońca i energii na tym evencie- miałem podjechać, ale raczej nie wstrzelę się między trening a grilla, a jeszcze sprzątania, bo sb
Ruszaj we wtorek- wpadam zrobię klatkę z plecami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
To lipo ci zeszło samo od siebie czy np helios leciał w te rejony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
MARIAN 17
Banan walsnie nie do konca bo micha mozna powiedziec ze cąły czas na poziomie 3tys była, ale nie ukrywam z emiesiec jedne był taki ze cos zjadłem innego ale w bilansie, treningi 3-4razy w tyg, no ale jednak:D


mialem na mysli również inne aspekty jak np 'suplementację' , nawet jak nie był totalny off to nie jak niektorzy

piszą ,ze off ,a w tle leci podklad taki jak inni zawodnicy na oczy nie widzieli w czasie przygotowań,

hipokryci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Marianku, tymi fotami you made my day . Mam podobne przemyślenia odnośnie offu jak Ty

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie znowu ma offie jest tak ze nawet przy misce trzymane na 70 % bf się trzyma na przyzwoitym poziomie ale mięso ucieka mega szybko. Obecnie niestety rozpocząłem taki ciężki dla siebie okres :p a tak ogólnie to w przeciągu roku przemiana niesamowita !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34354
Dlatego wychodzę z prostego założenia ważne żeby machnac chociaż dwójkę dzieciaków, a pozniej to w sumie test to nasz naturalny hormon więc... test to nie bomba więc test 4life
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
cvfdbkz
To lipo ci zeszło samo od siebie czy np helios leciał w te rejony?



Nic z tym nie robiłem poprosru u mnie jest mocne lipo i jak masa z but mocna by była to strasznie to psuje estetykę;( ale na redu zawsze znika. No czasem nie obawiałem ze to gino ale raczej nie ma opcji.

Bzyku miło mi;d

Darek ja chcoiaz jedno bym machnął a potem to juz o offie nie musilabym myslec nawet





Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2017-06-03 12:14:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 857 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 112304
A już miałem nadzieje, że znalazłeś sposób na pozbycie się lipo :) A po prostu trzeba zjechać z fatem do zera ;)

Osc.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium