SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2868666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34354
Marian znajdę gdzieś u Ciebie w dzienniku przepisy na te mega kozackie ciasta które co chwila widzę na fb? Wybacz, że mi się szukać nie chce :P. Jeśli tak to daj znaka to się dokopie, jak nie to bym bardzo prosił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10668 Napisanych postów 30012 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609970
pewno znajdziesz ale nie wiem na ktorejs tronie, ale na insta zobacz

jak nie znajdziesz to ci napisze jak bede w pracy miał chwilke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
A tak Marian z Wojtkiem rozprawiają się z nogami


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10668 Napisanych postów 30012 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609970
Dzięki Tomek;) jak zwykle świetny montaż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14681 Napisanych postów 53207 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400784
Po raz setny próbuję włączyć powiadomki, wpis w tym celu... Proszę o nie hejtowanie

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
Temu Panu wyżej bana!
Widziałem już jak trolluje w ladies i dopingu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Yeah buddy pięknie wyszło od samego oglądania zakwas xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10668 Napisanych postów 30012 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609970
Wczoraj dzień nietreningowy dodatkoow micha LC VLCD

1.2 jajka, 430g białek jaj, pieczarki, cebula- jajecznica
2.200g udziec z indyka, 2 jajka
3,300g piersi, 10g lnianego
4.330g białek jaj, 2 jajka, 20g bialka-nalesniki
5.250g twaróg, 100g białej jaj, 60g maka gryczana, jabłko, marchew, 15 wiorki kokosowe, słodzi, kawa, cynamon-ciasto


Daje jeszcze foto kolacji z DNIA MC "budyń" z twarogu, ryżu, kalafiora, kakao, słodzi, aromat waniliowy, wyszło tego sporo i petarda, aaa i dałem troszke żelatyny żeby była lepsza konsystencja





Wczoraj u mnie na siłowni był test kamizelek do treningu EMS, spotkałem sie kiedyś tylko raz z tym na siłowni w Krakowie jak szukłem pracy w lutym i mowli ze w Krakowie sa tylko takie dwa urzadzenia.
sama kamizelka to koszt 200 euro
Mial być dzien nietrenigowy, ale musiałem to przetestowac, trening trwał moze z 20min, i poodbno sprzet bł ustawiony na 15%, po tych 20min spocony jka po trneingu, i miesnie też było czuć, a trening to tylko z cięzarem ciała, gumy i TRX.
Czasem impuls był naprawdę mocny...np na plecach czasem czułem takie spięcia że czasem na treningu takich nie czuc.
ciekawe jakie to daje efekty na dłuzsza mete, można tylko 2 treningu w tyg na tym robić.

Na koniec jeszcze mozliwośc masażu a to akurat było świetne

Taki kombinezon:



Jakieś mega pompy nie było, ale jednak miesnie bło czuć, najbardziej czułem trica którego cwiczyłem dzień wczęsniej



Wczoraj wieczorem pomimo dnia lc brzuch był cały w żyłach, co mnie zdzywiło lekko ale oczywiście na zdj tego nie da rady uchwycic


doszła tez paka za zawody w kielcach, w sensie bon co był na 300zl na ubrania, wziałem dwie takie rzeczy bo za bardzo nie było co wybrac, a ceny spore, jednak nie wiem czy to wykorzystam bo średnio się w tym czuje, sprzedac troche szkoda, ale jeszcze sie zastanawiam, bo wiem że niektórzy lubia takie ciuchy na trening.




Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2016-08-20 08:58:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10668 Napisanych postów 30012 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609970
AA i jeszcze filmik z treningu u Przemka z poprzedniego weekendu






Czawaj dzięki za montaż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
Ciuch fajny, dobrze by Ci leżał na pewno
Mnie jednak fascynują obwisłe i przyduże ubrania- może dlatego, że czuję się w nich większy
Montaż drobiazg, za niedługo zmontuję Wam jeszcze z tej reszty treningu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium