PaatikJakie piękne podsumowanie!
Tak mnie zastanawiał cały czas "milion kroków w 3-y miesiące " które Viki wykonała ,myślę że nie ma w tym zadaniu nic trudnego ,nie pchałem
tych kroków w styczniu na siłę, a nie żle wyszło ,tym bardziej że u mnie około 30h rower i trenażer a to kroków nie nabija jak u Viki bieganie 
Ja to zrobiłam w dwa miesiące i 5 dni
Ale są dziewczyny, którym to wyzwanie z różnych przyczyn zajęło nawet 4 miesiące. Wbrew pozorom jak ktoś ma pracę siedzącą i mnóstwo innych obowiązków to wcale nie takie proste.
,i wiadomo dla leżącego
,aktywność 30h rowerowania zamienić na kroki nawet nie w pełnych godzinach zrobi dużo

