SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2862340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Bzyku cos wiecej na dniachnapisze na spokojnie, bo poki co jeszcze cieżko zebrac mysli ;-0 i poczekam na zdjęcia bo podobno po znajomych jest sporo

Wczoraj delikatnie było zjedzone bo zilone światło było od Adama ale wiaodmo umiar
Jakis posilek z cateringu na poczatek bo mi sie po porstu chciało, jakis baton proteionowy, burger ale miesa to był sztos mega chyba faktycznie wołowinka ale bez frytek, deser lodowy, w domu to juz mozna powiedz ze pod makro:D tosty z miesem i dwa wafle z masłem

waga dzis 94kg ale nabicie w h**

dostałem oficjalną wiaodmosć przed chwila ze na MP bez elminacji jadę klasyk +180cm

wrzuce jakieś tam foto co dostałem do tej pory od znajomych, ogaladlem tez powtroke relacji od sylwka ale jakość srednia, ale doping był mega rodizce w domu oglądali to na początku nie mysleli ze tylku znajomych bedzie:D

ogolnie mega

oby na za tydzien wage zorbic i bedzie mysle jakos

narazie tylko tyle bo nie mam wiecej







i cos z open






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Zrob kiedys porównanie miedzy MŚ rok temu a teraz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mega forma zrobiona :D graty !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 37143
Śledzę i kibicuję cały czas po cichu, niesamowity progres w tym sezonie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
nie wiem serio ocb z tym open, powinien zgarnac najnizszy zawodnik, dawno tak pochlastanego typa nie widzialem X_X
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Z tego co słyszałem, chłop nawet nie musiał napinać krawieckiego bo sam wychodził Czy chciał czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mega dociety ten Przybylski, w Grodzisku tak samo wyglądał. Ale jednak mało klasyczna sylwetka, moim zdaniem open dla Mariusza bo jednak dociecie mega a proporcjami tego z 175 bił na głowę.


Zmieniony przez - MatiMlody w dniu 2018-04-16 16:47:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21566 Napisanych postów 30796 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870607
Też bym chyba Mariana jednak widział na pierwszym, za proporcje właśnie. Drugi ten z najniższego, a Karelus bez komentarza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
bardzo mozliwe, ale napewno nie ten co wygral, no gdzie X_X tu mozemy dyskutowac proporcje/dociecie, ale ten chlopak ani proporcji, ani dociecia i wiem nie bylo mnie tam, ale toz to widac golym okiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
moze za ostro z tym, ze ani dociecia ani proporcji, ale w porownaniu z dwoma chlopakami obok = przegrywa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium