SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2864162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21590 Napisanych postów 30812 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870759
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlatego ja nie startuje na razie w ogóle, bo też nie lubię przegrywać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 277 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17080
Aa taam Wiktor p******isz :D sylwetke masz kozak jak sie przylozysz i mam nadzieje ze w ostatnim roku juniora cos postartujesz ;) po cichu trzymam kciuki ze pozamiatasz MPJ ;)
A Marian juz coraz lepiej ;) mam nadzieje ze cykniemy fote na Śląska :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
A niektórzy są w tym fałszywi, kto jest kumaty ten widzi...
Przykładem jest choćby Borecki, chłop 2 lata temu przywiózł z każdych zawodów w Polsce i za granicą medale w tym prawie wszystkie złote... I wywiadzie mówi ze jedzie na Arnolda z nastawieniem na final... Taa dobre Udawanie skromnego nie bardzo mu wyszło


Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2017-03-11 14:45:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
Wiaodmo ze startuje sie po to zeby wygrywać czy zajmować jak najwyzsze lokaty...
A nie po to zeby wyjsc moze sie tak mowie ale swoje sie czuje...
Jakbsmy mieli wyhcodzic tylki po to zeby wyjsc to po co spianc sie o forme...;)

Mozliwe ze faktycznie moglem odpuścić ten sezon i dopiero za rok bo pewno bedzie ciezko o final a co dopiero zeby walczyc o podium.ale teraz juz kvrwa nie odpuszcze, celem chyba glownym jest maj i UMP mam nadzieje ze tam powalcze i tym sie pocieszam i motywuje jak na slaku czy MP zalicze wpadke...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
Amos foto obowiązkowo;) ty junior i senior 180cm;)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Nigdy dana lokata jaka chcesz uzyskac nie jest pewna, mi bardziej chodzilo o to ze idziemy sie starac ja zdobyc i dajemy z siebie wszystko a nie idziesz z pewnoscia ze wygrasz , a jak nie to caly swiat jest zły bo ty zrobiles absolutne maximum. Kolej rzeczy w sporcie

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Dlatego ja Marian na Twoim miejscu, NIC NIE SUGERUJE !!!!, celowalbym w mniej prestiżowe zawody gdzie będziesz się liczył o medal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 277 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17080
Dokladnie, jak to kiedys ktos powiedzial "wychodzisz na scene i prezentujesz sie jakbys byl najlepszy, najwyzej sedziowie sie pomylili danego dnia" tyle ;), bo tylko z nastawieniem na zwyciestwo mozesz cos ugrac
Napewno w juniorach jak bedzie klasyk junior to wyjde i jesli bedzie mozliwosc to tez fajnie byloby sie pokazac wsrod seniorow :) mam nadzieje ze tym razem ogarne juz kogos do malowania bronzerem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
Wojtek niby masz racje ;) ale z drugiej strony jak nie sprobuje to nie bede wiedzial;) a mnien prestiżowe to właśnie cleuje w UMP ...;)

Amos jakos damy rade z tym smarowaniem zle mi chyba nie poszlo ostatnio :d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium