SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2865308

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21595 Napisanych postów 30818 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870850
Progres na pewno jest, ale przy takim poziomie to już są szczegóły. Natomiast niestety na plecach nie widać poprawy. Imo Mario dopóki nie zrobisz coś z tym przykurczem, czy czego to tam jest wina, i nie zaczniesz pracować w 100% łopatką, to tu żadne priorytety nie pomogą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
Na 99% problem tkwi w tym przykurczu, dziś byłem u fizio i mówił że ta strona cała spięta a zwłaszcza pod tą łopatka, zaczął od tego i potem nagle jakby w lędźwiach lepiej... Potem na ledziwach też popracował i nie chce chwalić ale jakby o niebo lepiej, zobaczymy jutro.
Ale wiaodmo że to tylko jak zawsze na chwilę...
Z plecami to najchętniej zrobił bym trening z kimś mega kumatym co by z boku popatrzył, skorygował i coś zasugerował.
Ewentualnie jeszcze np czy nie zaryzykować i odpuścić wszelkie wiosła a postawić tylko na maszyny hammery itp i czucie z powolna progresja


Mati dzięki ;)


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2021-03-08 18:04:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174905
zapraszam do mnie do piwnicy, mam fajny patent - łącze telefon z aparatem , mam wszędzie lustra i kontroluje kazde dopięcie i synchroniczną prace obu stron :). Wyeliminowałem tym unoszenie nadmierne lewej strony - przez to pler sie wyrównał.
ty widziałem masz podobnie, czesto spinasz tak plecy, że łopatkę lewą masz w wyżej. Brak korekty tego nie pozowala ci dopjąc dołu najszerszego. A co za tym idze nierówno się rozwijasz. Przeciążasz jedną strone mocniej - przez to spina ci okresowo całe lub cześc pleców ;)
Ale to jakbyś był w Łodzi ofc :)
W soboty robie plecy.
Może kozak narazie ze mnei nie jest ale mam troche dobrych pomysłów



Zmieniony przez - kwachor w dniu 2021-03-08 18:14:24

Zmieniony przez - kwachor w dniu 2021-03-08 18:15:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
Siemka

Wczoraj dzień nietreningowy więc nic specjalnego się nie działo, Cardio na czczo a potem praca. Przed pracą jeszcze fizio

Dziś niby z planu wypada klata i tric a jutro plecy ale z racji tego że razem z Adamem robiliśmy nagrywke do 7 nutrition no to byłem za tym żeby z Adamem zrobić plecy a jutro sobie klatę machnę i wyjdzie na to samo.
A chciałem wykorzystać te okazję żeby plecy właśnie machnąć razem i może akurat coś Adam wyłapie i poprawi.
Jakieś tam wskazówki dostałem ale żadnej zj**y nie było ;d bo chyba nie jest jednak tak najgorzej z tą pracą Pleców, bardziej muszę jeszcze pilnować tego żeby ten lokiec rotować i ciągnąc blisko tułowia.

Adam koń w h** zresztą to nic nowego 132kg w super jakości.
Barki u Adam żyją swoim życiem każdy akton mega odzielony i jeden akton to u Adama jak u niektórych cały bark xD.
Ja też taki średni okres bo mało jedzenia więc nabicie bardzo średnie a nawet ciężko dobra pompę złapać przez co czułem się jak dziecko ;d ale. To nie usprawiwldiwa i jednak pokazuje ile jeszcze do największych brskuje ;)

Lecieliśmy treningiem takim jak głównie Adam zaproponował

-Wiosło półsztangą
-Ściganie hammer trochę neuteal trochę podchwytem
-Wiosło hammer jednorącz siedzenie specjalnie bardzo wysoko przez co fajnie czuć dół najszerszego ale nie dało się maxymalnie dopiąć przez co praca tak jakby cały czas z napiętym najszerszym
-Wiosło tbar
-Ściganie nachwytem
-pulover


U mnie Cardio było 50min na czczo

Wczoraj wizyta u fizio mega pomogła dziś ból już niewielki, bałem się że na treningu będzie średnio ale tak nakrawde tylko lekki dyskomfort w ostatnich seriach wiosła półsztangą

Materiał na kanale ma się ukazać w czwartek po 18.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Taki materiał to aż miło będzie się oglądać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
zobaczymy co z tego wyjdzie, ja tam wiele nie mówiłem bo Adam ma gadane to tylko uważnie słuchałem ;) trcohe średni okres na nagryweki dla mnie bo ani duży i nabity ani suchy, ale akurat taki okres :d jednak nie podchodze do tego tak z ejak nie ma formy to sie nie pokaże bo forma ma byc na scenie, a takie nagrywki uwazam ze zawsze dla nas coś na plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Pewnie że tak, formą nie ma się co tutaj przejmować, a i tak cały czas też dobrze wyglądasz. Inna sprawa że przy Adamie to raczej mało kto by pozytywnie wypadł :P Bo nawet jak nagrywali tam u Waldiego filmik albo z Wolskim we Wro w tym Metroplex czy jakoś tak to nawet Wolski jak dla mnie przy Adamie nie robił jakiegoś WOW :D
A nagrywki tak jak mówisz jest to plus i to spory!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
winterR
Pewnie że tak, formą nie ma się co tutaj przejmować, a i tak cały czas też dobrze wyglądasz. Inna sprawa że przy Adamie to raczej mało kto by pozytywnie wypadł :P Bo nawet jak nagrywali tam u Waldiego filmik albo z Wolskim we Wro w tym Metroplex czy jakoś tak to nawet Wolski jak dla mnie przy Adamie nie robił jakiegoś WOW :D
A nagrywki tak jak mówisz jest to plus i to spory!



Wiadomo ze gabaryt Adama robi na pewno wrazenie ale pewnie gdyby Mariusz czy Krystian zaczęli razem z Adamem pozowac to przypuszam że wyglądało by to już zupełnie inaczej;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
Była jedna przypinka do zdj i jedna bardziej na luzie może dostanę przed premierą odcinka to wrzucę bo sam nie wiem jak to wyszło :d ale obawiam się że gabarytowo będzie przepaść ;) ale może zasłużę na rewanż po drugim etapie masy wtedy ja bym musiał być w szczycie masy a Adam chyba po 2 miesięcznym offie xD


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2021-03-10 16:30:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium