SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2858332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 829 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 53683
A dla mnie zdecydowanie przoduje crucifix leżąc na ławce jeszcze zamiast tych rączek owijki na nadgarstek z podpięciem do linek, pali jak diabli xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Tylko trzeba mieć możlwiośc zrobienia tego crucyfixa ;P chociaż i na siłce nigdy nie robiłem

Przemo cieżkie unoszenie hantli dla mnie numer 1 nawet lekko zarzucane ale to mam w pushu gdzie nacisk na braki jest ;)
NO w wyc nigdy mocy nie było jakieś mega :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Babs1994
A dla mnie zdecydowanie przoduje crucifix leżąc na ławce jeszcze zamiast tych rączek owijki na nadgarstek z podpięciem do linek, pali jak diabli xD


Uwielbiam to ćwiczenie również :)
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
tego crucifixa w koncu muszę spróbować jak mi siłkę otworzą, może barki urosną :D


Grzesiu imperial ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Co do tych hantli wciskających się w uda to jest na to sposób. załatwiasz sobie dwie takie gąbki i wkładasz pod spodenki na kolana, no i później hantle kładziesz sobie na kolana gdzie masz umieszczone te gąbki i zarzucasz :P Mega opcja jeżeli trenuje sie na skręcanych hantlach i jest tam już na nich te 40-50kg bo zakrętki cisną niemiłosiernie :D
Ja sobie to opatentowałem u siebie i nic nie boli takie zarzucanie później no i uda nie są całe "pociete" od hantli tylko jest spoko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
MARIAN 17
tego crucifixa w koncu muszę spróbować jak mi siłkę otworzą, może barki urosną :D


Grzesiu imperial ;)

Twoim barkom już wystarczy

Czyli biles bpc 2500iu ed? 2 czy 3x ed?
Sam muszę w końcu regularnie podbić to bpc bo co rozmieszam to trochę pobije i potem zapominam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Michał dzięki za patent może się przyda :d Patryk 3x ed no 10mg gdzieś w 4 dni poszło tak na oko dzieliłem ;p teraz dam 3x 250mcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Niby dzis dnt ale cały dzień na obrotach dopiero teraz luz

Standardowo na czczo pozowanie i cardio, po śniadaniu do fizio.
Cala godzinę męczył plecy bo mocno zorane xD
Potem w pracy spory ruch, po pracy kilka spraw i tak zeszło

Jutro pewno więcej luzu, po śniadaniu spróbuję pojechać na trening moze uda się wbić w jak nie to popołudniu zrobię u siebie.
A wypada pull z naciskiem na ścigania.

Pewno jak większość wie Arnold przeniesiony z września na grudzień, wiec hvj wie jak to będzie z innymi startami. Ogólnie sie nie napalam ale robię swoje według planu.
Najwyżej będzie jakiś start we wrześniu krótka masa i jak się uda dostać to listopad Arnold:d
Chciaz coraz mniej wierzę w ten wrzesień no ale kto wie. Dobrze żeby było bo bilety spanie i auto juz przebukowalem na jesień pod termin Grecji, a drugi raz juz raczej sie tego nie uda przenieść :d

Micha w dnt zawsze taka sama

1.jajka, białka jaj
2.mintaj lniany
3.białka jaj wpi masło migdałowe
4.ryz indyk
5.twaróg białka jaj maka ryżowa
6.twaróg wpi Wafle kleik ryżowy

Waga dzis najwyższa 114.7kg, musze Przemka gonić bo mi spiwrdayla
Mam nadzieję ze te skvrwiale plecy pójdą w tej piwnicy :d jak tak to zostaje tam na zawsze na tych ciężkich wiosłach xD












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Niby dzis dnt ale cały dzień na obrotach dopiero teraz luz

Standardowo na czczo pozowanie i cardio, po śniadaniu do fizio.
Cala godzinę męczył plecy bo mocno zorane xD
Potem w pracy spory ruch, po pracy kilka spraw i tak zeszło

Jutro pewno więcej luzu, po śniadaniu spróbuję pojechać na trening moze uda się wbić w jak nie to popołudniu zrobię u siebie.
A wypada pull z naciskiem na ścigania.

Pewno jak większość wie Arnold przeniesiony z września na grudzień, wiec hvj wie jak to będzie z innymi startami. Ogólnie sie nie napalam ale robię swoje według planu.
Najwyżej będzie jakiś start we wrześniu krótka masa i jak się uda dostać to listopad Arnold:d
Chciaz coraz mniej wierzę w ten wrzesień no ale kto wie. Dobrze żeby było bo bilety spanie i auto juz przebukowalem na jesień pod termin Grecji, a drugi raz juz raczej sie tego nie uda przenieść :d

Micha w dnt zawsze taka sama

1.jajka, białka jaj
2.mintaj lniany
3.białka jaj wpi masło migdałowe
4.ryz indyk
5.twaróg białka jaj maka ryżowa
6.twaróg wpi Wafle kleik ryżowy

Waga dzis najwyższa 114.7kg, musze Przemka gonić bo mi spiwrdayla
Mam nadzieję ze te skvrwiale plecy pójdą w tej piwnicy :d jak tak to zostaje tam na zawsze na tych ciężkich wiosłach xD









Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium