SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2858420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
nie no Mariusz nad tym to w ogóle nie ma coś się zastanawiać , głupota bylo by nie próbować...
rozmowa bardziej miała formę luznych rozważań nad przyszłością ... musisz się liczyć z tym że ludzie Będą się interesować rozwojem Twojej kariery kiedy zostałeś rozpoznawalny w branży
poza tym to co już osiągnęłes , to jaki progres zrobiłeś i z jaką sylwetka i forma startujesz to niesamowita sprawa , tego nie można kwestionować , teraz poprostu bardziej kwestia odpowiedniego poprowadzenia kariery bo w to że przygotować się potrafisz na 110% to myślę że nikt życzliwy tutaj nie wątpi
pozostaje Jeszcze sprawa zdrowia to też musisz brać teraz pod uwagę i metodą prób i błędów dość do tego co/ile możesz a czego nie.


Zmieniony przez - wincol w dniu 2019-06-05 15:53:44
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
Jak dla mnie trzeba wziąć pod uwagę też jedna istotną kwestię... Klasyk ifbb, a klasyk npc. Też nie ma się co oszukiwać, że różnica jest spora...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
czyli ma osrac to na co pracowal x czasu i isc odrazu do npc gdzie nie jest pewny, ze w ogole uda sie owalic pro. W Npc lubia teraz bardzo filigranowe sylwetki, popatrzcie kto zostaje pro, niech najpierw wychodzi tu gdzie jest cel, nie pojdzie to bedzie myslal dalej
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
Dawid ale ja nie napisałem przecież, że ma olac ifbb, więc nie wiem skąd te wnioski, porównałem tylko ifbb do npc. Akurat Mariusz sam dobrze wie jakie mam zdanie na ten temat tzn temat jego startu i to by była największa głupota gdyby nie wyszedł w elite.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
wincol
nie no Mariusz nad tym to w ogóle nie ma coś się zastanawiać , głupota bylo by nie próbować...
rozmowa bardziej miała formę luznych rozważań nad przyszłością ... musisz się liczyć z tym że ludzie Będą się interesować rozwojem Twojej kariery kiedy zostałeś rozpoznawalny w branży
poza tym to co już osiągnęłes , to jaki progres zrobiłeś i z jaką sylwetka i forma startujesz to niesamowita sprawa , tego nie można kwestionować , teraz poprostu bardziej kwestia odpowiedniego poprowadzenia kariery bo w to że przygotować się potrafisz na 110% to myślę że nikt życzliwy tutaj nie wątpi
pozostaje Jeszcze sprawa zdrowia to też musisz brać teraz pod uwagę i metodą prób i błędów dość do tego co/ile możesz a czego nie.




Zmieniony przez - wincol w dniu 2019-06-05 15:53:44


tutaj akurat masz rację ze jednak troche ludzi się tym interesuje co i jak, niektórzy pewno tylko czekaja zeby się noga powineła inni zyczą mega dobrze , ale Fenix kiedyś fajnie na insta napisał ze poprostu trzeba robic swoje nie patrzec na inncyh ich opinie a poporstu nauczyć się z tym żyć
Jakbym miałe być szczery to tak więcej ugrałem w tym sporcie niż kiedykolweik bym pomyślał, dlatego to chyba też bardziej mnie jeszcze nakręciło do działania.

Wojtekorzen
Jak dla mnie trzeba wziąć pod uwagę też jedna istotną kwestię... Klasyk ifbb, a klasyk npc. Też nie ma się co oszukiwać, że różnica jest spora...


Otóż to, właśnie na ten temat też wspomniałem wczoraj w wypowiedzi, ze w tym NPC są jednak dużo bardziej doj**ani ;P


Dokładnie to tylko luźne gadki :D

A dziś wyslałem już wniosek o kartę żeby nie było odwrotu ;)

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-06-05 19:27:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
No retreat!
Next level has been achieved
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Noo i zaj****ie!
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Cokolwiek nie zrobisz to i tak zajdziesz daleko :) jak nie teraz, to to jakiś czas :) oby tylko zdrowie pozwoliło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A moim zdaniem Mario może powalczyć nawet w pro. Ten Rosjanin o ile dobrze pamietam co w klasyku elite teraz wymiata jakiejś mega wąskiej talii nie ma. Breon w npc tez nie ma na scenie najwęższej talii.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Najważniejsze to chyba podczas przygotowań dać z siebie wszystko :)
A scena to scena, tak jak kiedyś ktoś napisał, wszystko zależy od tego kto przyjedzie i w jakiej formie będzie i tyle.
A nawet i się zdarza że całe przygotowania jest super, dzień przed też a w dzień zawodów coś się spier... i forma słabsza :)
Mariusz lecisz z tematem i bez jakiś zbędnych myśli czy się tam nadajesz czy nie, czy "znikniesz" czy nie, rób swoje jak do tej pory!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium