SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Moja z zatokami walczy theraflu zatoki.
Amolem smaruje czoło przed snem.
Dużo wit C i coś tam jeszcze ibuprofen czy coś też na zatoki .
I na dzisiaj już czuła się znacznie lepiej.

Zdrowia Mariusz i mimo wszystko udanego tego Sylwestra.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Dzięki Panowie;)
No w tym roku zapowiada się na spokojnie;d

Gienek to tylko daje chwilową ulgę tak samo jak mnie np metafen zatoki. Ale to nie leczy przyczyny choroby. Te leki tylko łagodzą bol jak boki gloww i ta ropa zamaist schodzić to porostu leki tego typu powodują ze ta ropa wcale nie zejdze a do poki zatok sie z niej nie wyczyści to stan zapalny nie mnie. Rok temu 3tyg lecialem na tego typu lekach i dało radę jakoś ale potem jak dojrbalo to amba.

Przynajmniej tak mi to tłumaczono;d jak to jest z tym działaniem ibupromow metafenow i tego typu sygu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
pewnie też tak jest że zależy od osoby.
Jej to własnie spływa ,dosłownie spływa po gardle, z nosa się leje jak z kranu.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Mi niby tez cos tam leci;d ale mimo to mocno zawalone nadal.



Wszystkiego najlepszego w Nowym roku;) wszystkim co tu zerkaja;)
Miejmy nadzieję ze kolejny wspólny rok przed nami. Postanowien noworocznych nigdy sobie nie stawialem i tym razem jest podobnie;)
No dobra wyjść na wiosnę na scenę i zeby kazdy pomysl; O TEN TO DOj**AL haha


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2017-12-31 17:56:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Dzieki i nawzajem i wiosna nie bedzie inaczej bo doj**ales naprawde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
U mnie Sylwek na spokojnie, pierwszy raz chyba za czasów dzieciaka spędzony w domu ale to z przymusu nz z wyboru bo zatoki nie dawały zyc.
wiec tez w niedziele przymusowy dnt, wieczorem an spokojnie z 200-250ml łychy z cola i to by było tyle, bo głowa pekała i po alko tez nie przeszło
wiec grzecznie po północy do spania :D

Wczoraj wstałem to samopoczucie lepsze wiec stwierdziłem ze jade na trening co tez dla mnie nowosc bo w zyciu nie trenowałem w nowy rok, zawsze raczej dochodziłem do siebie:d

Ale na treningu z chwili na chwile odcinało moc, głowa pobolewała i oddychanie mega ciezkie, w MC 200kg było przykłutne do ziemi...
wiec ogólne nie bede pisal co i jak, lepiej jak w sobote ale 2 trening z rzedu do dupy i trenowane tak ze 1dzien off 1 dzien on i tak w kołko od czwartku
siłowo gorzej jak ostatnio wiec nadrabialem objetoscią i w ostatecznosci na koniec czułem ze te plecy przetrenowane nie najgorzej ale samopoczucie zoombie
wrociłem do domu łykłem metafen zatoki przepsałem się i potem jak inny człowiek ale zapewne przez matefen który pomógł


co dalej? zobaczymy na dniach, po konsultacji z Adamem bedzie chyba tak ze do konca tyg postaram sie norlamnie trenowac, jak nie bedzie mocy to wieksza objetosc dodatkowa seria w cw czy dodatkowe cw na treningu
Jesli kolejne treningi będą lipne to od pon deloaed i potem już wejdziemy w okres przygootwawczy, a deolaed tak raczej przed redu by sie zdało zorbic zeby potem za szybko sie nie wypalic a juz tez czasem czuje deliaktne ze tam czy tam w stawie yebie :D no i nie ma tej swiezosci co 3-4tyg temu ale to w dużej mierze napewno przez wałsnie zapalenie zatok antybiotyk, bo bankowo wszytsko sie nakłada


Nie ukrywam ze wkvrwiam sie mocno ze ta koncowka wyszła jak wyszła bo chciałem ja mocno pocisnac i wyciaganc z tego ile sie da a potem na spokojnie od razu z masy przejsc w okres przygotowawczy. no ale pewnych rzeczy nie da rady przeskoczyc

dzis jade zorbic zdj zatok prywtanie, w piatek laryngolog i zobacyzmy co dalej

dzis moze wejda czworki może dnt, kwestia tego czy samopoczucie bedzie nadal w maire ok jak teraz czy sie pogorszy i jak długo zejdzie mi ogarniecie z lekarzami itp


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2018-01-02 11:22:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
Marian nie masz co się wkurzac bo i tak bardzo dużo wyciagnales z tego okresu masowego.. Progres zrobiłeś taki, że szczena opada.. I pisze to szczerze bez żadnego wchodzenia w dupe

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Ciebie Marian zaraz każdy laryngolog będzie znał w małopolsce Zdrowia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
sOiR
Marian nie masz co się wkurzac bo i tak bardzo dużo wyciagnales z tego okresu masowego.. Progres zrobiłeś taki, że szczena opada.. I pisze to szczerze bez żadnego wchodzenia w dupe


No niby tak ale wiesz jak to jest końcówka masy to chciało sie cos jeszcze z tego wyciągnąć;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
wojtekztr
Ciebie Marian zaraz każdy laryngolog będzie znał w małopolsce Zdrowia ;)


Zostaje przy tym co rok temu bo dzis innego nie załatwiłem. Zrobilem tylko RTG jutro bede mial do odbioru z opisem wiec zobaczyny co tam siedzi....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium