SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2863293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Ja też :D chociaż nie, ja nie ja teraz zwolniłem , co by poźniej zaszokowac. Masz już Marian mniej więcej w głowie na których imprezach wyjdziesz?

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30006 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609930
prz1993
On dopiero się rozpędza


Otoż to i jak bedzie zdrowie to mam nadzieję że na wiosnę uda się wyjśc w życiówce, a razem damy radę

Gienek wiadomo docelowo MP, ale sląsk też bym chcial zaliczyć No i nie ukrywam że jak juz forme się robi to jeszcze gdzieś bym wyszedł, ale to zobacyzmy jak kalendarz wyjdzie. Nic kosztem MP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
wiadomo, bajera :)
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30006 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609930
Wczoraj DNT LC VLCD.

Białko 300g węgle 50g, fat 50g

O dziwo nie ma ssania
ta podbitka bialka w ten dzień o 60g pewno robi robotę

Micha wczoraj wygladała tak:

LC VLCD

1.300g białek jaj, 2 jajka, 100g twaróg
2,270g piersi z kurczaka, 10g lnianego
3,200g piersi, 2 jajka
4,350g białek jaj, 30g wpc, 10kaps omega 3
5.białko jaj 200g, wpc 30g, maliny 100g, twaróg, 80g, maka orkiszowa 45g, jogurt naturalny 0% 100-150g, troche fasoli i otrębów pszennych żeby było gęstsze, cynamon, szłodzik, 10 kaps omega 3

sniadanie:




posiłek 4 bezy:




posiłek 5, wyszło cos jak ciasto jogurtowe, lepsze niż brownie, mniejsze gazy:D w srodku wilgotne i strasznie cięzkie w sensie takie mokre chyba jogurt zrobił robotę






kolacja z wczoraj Brownie jabłkowo cynamonowe:






~~~~~~~

Tym czasem żarcie porobione, popakowane w pudła i na 11 jade do Wojtka razem cisniemy trening a potem od razu na Warszawę do Przemka i jutro trening chyba w najbardziej znanej siłce w Wawie, no ale wcześniej podobno ładowanie wieczorem
Zapowiada się ciekawy weekend.
Tym bardziej ze w niedziele po powrocie z wawy do kumpla na grilla, ale tam już bodzie na ogarze szaszłyki albo udka z grilla, sałateczka cola zero ;)




Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2016-08-13 09:18:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Następnym razem jak będziesz robił to ciasto to pomnóż składniki x2, dobrze zapakuj, a ja wysyłam kuriera
No te brownie i ciasto jogurtowe meega, póki co aż tak do żarcia mnie nie ciśnie, ale w pierwszych tygodniach masy jak wejdą u mnie jakieś węgle to strach będzie tutaj zaglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
To jogurtowe to na 1szy rzut oka myślałem, że pasztet z żurawiną
Zrobiłem naleśniki z dodatkiem AN białka szarlotki, jabłka i cynamonu- poezja, dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30006 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609930
Własnie co wróciłem do domu. Podróż i trening trochę wymęczyły, teraz muszę ogarnąc szamkę i siebie:D no i zając się dziewczyną

Jutro cos pewno więcej napisze o tym mega weekedzie bo dziś moge nie zdąrzyć, Przemo już cos napisał i Wojtek pewno cos dzis skrobnie
Wiec ja jutro :D

A jutro jeszcze w planie nogi z Wojtkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30006 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609930
Siemka.

Jak większość pewno widziała w innych dziennikach, na FB czy insta weekend spędzony na sportowo(no nie liczyć soboty wieczora, ale na minus nie wyszło ). W sobotę plecy z Wojtkiem a potem kierunek Warszawa, do Przemka a w niedziele rano trening z ekipą juz wiekszą bo jeszcze Paweł z Białegostoku wpadł. Pewno niektórzy pomyślą, że trzeba być poyebanym żeby jechać tylko na chwile do Wawy, zeby spotkać się z innymi typami co maja taką sama zajawkę, zjeśc pogadac , zrobić trening i wracac do domu ponad 4h to niech tak myślą, ja bynajmniej nie żałuję :-]

Konkrety:

MASA TYDZIEŃ 3 13.08.2016 PLECY CIĘŻKO+KAPTUR+BRZUCH

1. MC R10
2. wiosło sztangą nachwyt 20/15/10/10/10
3. Drążek nachwyt 4x max
4. Wiosło hantlą jednorącz (testowa wersja) 4x 12


12min interwałów, 15min aerobów


Bardzo dobry trening, w MC dołozone 10kg, osttania seria na 160kg według mnie dosyc lekko.
Lżej niż tydzien temu 150kg
Wiosło fajnie weszło, nie duzy klamot ale dobre czucie
drazek szedl ciezko, nie robiony u sibie na siłowni i juz to odczułem, ale zrobiłem, wiosło zrobiłem dla odmiany hantla nigdy tego wiosła nie lubiłem, ale postanowiłem ze jednak spróbuje i 30kg na 12 ruchów zrobiło robotę Wojtek też rzucił jakośc wskazówką i chyba to wiosło zostanie na dłużej.

MICHA:


1.5jajek, 100g twarogu, 20g wiórek
2.115g ryżu, 2oog piersi, 10g kokosowego
TRENING-na treningu 40g bcaa, 40g carbo
3.bezpośrednio po: 50g ryżu, 200g pożeczek, 30g żelek, 50g pudinggu AN
4.70g ryżu, 200g piersi
5. Yamban, pizza, burger, lód, nalesniki, mcfllury, 2 lody na patyku, troche ciasta



SUPLEMENTACJA:

ALLNUTRITION Ultra Whey po treningu i do omleta

BCAA SFD 40g podczas treningu

Complex Vitamin SFD 2kaps rano i wieczorem

ALLNUTRITION Vitamin C 5g na noc

witamina d3+k2 2x2

ZMA 4 kaps



~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


MASA TYDZIEŃ 3 14.08.2016 KLATA+BICEPS


Trening u Przemka na siłowni, w sumie nie będe ropzisywał co robiłem dokładnie bo troche testowania itp było

ale poszły hantle na skosie, dipsy ale pompka już była taka ze bez ciezu mi się ciezko robiło :D
wyc na skosie hammer
rozpiętki w bramie
butterfly- dobrze weszło bo nie mam tego na siłowni

na bica hantle z supinacja, uginanie na maszynie-modlitewnik
uginanie w bramie

Trening z taką ekipą wszedł jak złoto, zleciało nawet nie wiem kiedy, spoor fotek, filmików, dobr amotywacja, troche pogadane i wymienienie sie doświedczeniami

Przemek jak dla mnie mega forma. Naprawde jest suchy, po zarciu jak w sobotę wieczorem pokazał nogi po powrocie do domu to kopara mi opadła, zyły takie grube jak ja na przedramieniu
16 do zbicia mega duzo z tekiego bf% ale da rade a jak to zrobi a wiem ze zrobi to nie ma HVja że ktos mu zagorzi, tym bardziej że plan na ładowanie juz jest
i wtedy na final wyjdzie z 10kg ciężaszy

Wojtek zrobił b. dobry progres w skali roku, weług mnie dołozyl ze 4kg czystego miecha, na tym na czym najbardziej zalezało to poprawione czyli caal góra, nawet brzuch według mnie bardzo poprawil chocdzi o grubośc miecha

No i Przemek i Wojtek prezentuja bardzo dobra gestośc mięśnia, zmieniło się to mocno w ostatnim czasie, dlatego tez zastanaweiam się nad pewn rzeczą

Paweł 20 lat a sylwetka mega, spory potencjał w nim jest, oby tego nie zj**ał. Teraz jak Przemek przejmie stery to wiem ze z tego cos będzie. Bo niektórzy trenerzy to porażka

Czułem sie przy nich najbardziej tłusty Chociaż Przemo pocieszył, ze nie ma źle, no ale u mnie masa, chociaż przy obecnej wadze powiedzmy te 90kg (bo sie waha) nie miałem chyba lepszej jakości...zobaczymy co z tego będzie. Myśle ze doćs do wiosny dołozymy.

Micha już dziś trzymana dzień MC. Zamieiony tylko 1 posiłek z ostatnim.


Kilka fotek, nie daje duzo bo sporo juz Panowie dodali

DZIEKI PANOWIE ZA WEEKEND.

























Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2016-08-15 08:30:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Dzieki za towarzystwo, bo pewnie dobrze przymulony bym był gdyby przyszło samemu jechać... Co do formy to masz aktualnie zayebistą Prążki na obszernym bocznym zwykle wychodziły Ci na 2 tyg przed zawodami, a teraz na masie je trzymasz Także śmiało jeszcze możesz iśc z bf w górę i nie przejmować się Wiadomo nie zalać się jak prosie A tak czy siak i tak to wytniesz, już prawie jesień więc niema się co cackać tylko masować bo nim się obejrzysz będzie zima i już redu pod zawody A co do dodatków, to pamiętaj że one pomagają ale nie zrobią tego same Ciężka praca i wiara w to że dasz radę poprawić mankamenty przyniesie progres, uwierz mi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30006 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609930
Wojtek ja to doskonale wiem, i bynajmniej nie chciałem żeby to tak zabrzmiało, bo zawsze sam to mówie ;) nie ma złotego środka
Planuje we wrzesniu jeszcze wakacje, więc ten bf% chcę w miarę podtrzymac a potem pewno bedzie bardziej odwaznie :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium