SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1055363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5285 Napisanych postów 19380 Wiek 60 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336500
Gwid
kurde czemu masz tak dużo tych serii rozgrzewkowych WL? u większości to byłby koniec treningu to czym ty się rozgrzewasz


Też uważam że zbyt dużo tej rozgrzewki ale...ktoś ten trening układał
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6618 Napisanych postów 9439 Wiek 66 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350740
W Z O R EK
Gwid
kurde czemu masz tak dużo tych serii rozgrzewkowych WL? u większości to byłby koniec treningu to czym ty się rozgrzewasz


Też uważam że zbyt dużo tej rozgrzewki ale...ktoś ten trening układał

Panowie bez przesady --nie wszyscy lubią pomachać samym gryfem czy z założonymi 10-tkami --ja lubię ,a czy np.16-toma kontrolowanymi ruchami z takim ciężarem można się zmęczyć chyba NIE ,a jak fajnie stawy rozgrzane, jak ładnie można na ławie się ułożyć ,jak pięknie się łokcie składają i jeszcze dużo ,dużo ładnie ,przydatnie mogę przytoczyć
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
oprócz serii z 80ką moja rozgrzewka podobnie wygląda
...
Napisał(a)
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5285 Napisanych postów 19380 Wiek 60 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336500
A widziałeś jak ja jestem ubrany na treningu...zobacz na mój ostatni filmik. Krótkie spodenki to u mnie wyjątkowo w bardzo upalne dni...a odkryte ramiona mam tylko podczas samego wyciskania. W przerwach zakładam na barki gruby ręcznik lub bluzę...


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2017-09-21 21:24:37
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6618 Napisanych postów 9439 Wiek 66 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350740
WZOREK Ty to jesteś Zawodowiec :)ja sportowiec z odzysku :)jak mi za gorąco to się rozbieram za zimno ubieram,i nawet mi do głowy nie przyszło że 5 serii rozgrzewkowych to akurat a 6 to za dużo ----latami zbliżam się do 60-tki i cieszę się tym co robię i 8-śmioma seriami wstępnymi :)
...
Napisał(a)
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5285 Napisanych postów 19380 Wiek 60 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336500
Dobrze jest okrywać ciało między seriami ,żeby się nie wychładzało...zwłaszcza kiedy przerwy są powyżej 3-ech minut , a ja tak mam.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6618 Napisanych postów 9439 Wiek 66 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350740
Jutro rano wyjazd do Wrocławia i wyjazd na obóz sportowy do OŚRODKA PARAOLIMPIJSKIEGO w Wiśle :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jawor50
Jutro rano wyjazd do Wrocławia i wyjazd na obóz sportowy do OŚRODKA PARAOLIMPIJSKIEGO w Wiśle :)


Życzę udanych treningów.
2
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6618 Napisanych postów 9439 Wiek 66 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350740
Jestem w WIŚLE już po odprawie technicznej i obiedzie --dzisiaj wolne od jutra treningi 2-wa razy dziennie
...
Napisał(a)
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5285 Napisanych postów 19380 Wiek 60 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336500
Jawor50
Jestem w WIŚLE już po odprawie technicznej i obiedzie --dzisiaj wolne od jutra treningi 2-wa razy dziennie


W wolnych chwilach odnowa biologiczna, krio itd.itp...jedzenie , stół szwedzki.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Push&Pull DO OCENY :)

Następny temat

Problemy z kręgosłupem

Shoty
Polecane artykuły