SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2864686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
55 stopni? :OOO to Ty stamtad wrócisz z mniejszą wagą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609935
erwinoos
55 stopni? :OOO to Ty stamtad wrócisz z mniejszą wagą


Nie wiem czy u mnie to tak dziala xD i pewno to ze cały czas mokry chodzę nie bedzie mialo wpływu na mniejszą wage.

ale serio tyle bylo. O 22 wieczorem czy nawet cos po bylo jeszcze 34*.
Wczoraj bylo 40 parę stopni to nigdy chłodno xD
Nie potrafię nawet sie opalać najbardziej zjarana mam glowe bo wlosy krotke a jak w basenie siedzę ze tylko leb wystaje to mi spieklo na czerwono xD

Brodę zpauscilem co by nie przyjarslo za mocno.
Nie moge wyjść z podziwu jak niekotezy pol dnia lerza plackiem na basenie.

Ogolnie miejscówka mega zaj**ista ;) nawet hotel spoko, wsyztsko blisko sklepy restauracje dyskietki jakies galerie bazary.
W h** lepiej jak Egipt. Ale zdecydowane na inny okres, mysle ze nawet październik ;)


I i 8h spania to nawwt nie wiem kiedy tak dobrze sie tu spi plus drzemka po obiedzie ;) ale mysle ze przez uplay taka reakcja


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2018-07-24 10:35:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
obrócone foty, dobrze sie tam wozisz w tanku super fajnych dzików
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609935
Banan lans musi byc wy ustawka a ja sobie w topie podchodziłem i szybką pompke do tego ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
Co mi się w tym najbardziej osobiście podoba? Uśmiechnięty Mariusz z Basią i lodami Mimo, że gdzieś pewnie głowa delikatni obciążona to odpowiedni dystans wskazany... i Basia szczęśliwa
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609935
Otoz to pewien dystans musi byc;) a mysl o jesieni tez towarzyszy;) poprsru tez wyszedłem z założenia za jak na 8 września nie bede gotów to wyjdę później ;) - chciaz tej myśli nie dopuszczam

A w sumie te lody to największe zlo nie licząc tego tłustego żarcia co jest na co dzień

Ale serio lepszych lodow nie jadłem, ale to specjalista Bzyku musial by ocenić. Dobra czas na plaze;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
To weź mi przywieź
2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Właśnie też dostrzegam ten luzik i radość, brawo, tak ma być!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
paradoskalnie...te lody moga przynieśc wiecej dobrego niż złego u Ciebie. Grunt, że wypoczywasz pełną parą i uśmiechniete twarze na zdjęciu widać. pionaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
MARIAN 17
Banan lans musi byc wy ustawka a ja sobie w topie podchodziłem i szybką pompke do tego ;d


no niestety , mnie na ustawce nie było :(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium