SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2858134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
NO więc tak weekedn w WARSZAWIE

W sobotę z samego rana na czczo pozowanie i 60min cardio, po sniadaniu B:50g t:10 W:0 doyebałem tak konkretnie nogi ze przy łydach prawie się pożygałem, ne wiem skąd była na to energia-chyba motywacja....

Treningu nie bed eopisywał bo taki jak zwykle dwa rodzaje siadów DD, sunica, uginania w graticie prostowania, przywodziciele

na koniec 35min aerobów.

Potem kierunek wawa.

Po drodze zjadłem loda jak dojeżdząliśmy do wawy bo było koło 16 a ja od 11 bez jedzenia bo po treningu poszło tylko 100g wegli i 50g bialka, zaczęło się robić słabo :D

A na miejscu:



to w zasadzie tak nie wszystko, burger ten największy 400g woła wszedł leciutko-smak nie dopisania.

potem nowa kanapka z maka bez szału i trochę lodów

następnie pankejki, gorsze niż w manekinie ale mi tak smakowały

w domu chwila leżenia i zjadłem jeszcze loda, troche czekolady i spory kawałek ciasta od teściowej Przemka.

Ogólnie opisać słowani to jak mi wszystko smakowało po ponad 10tyg się nie da....

brzuch w trakcie po i z dziś rana:D



Dziś na czczo zakręciłem 45min cardio, potem trening klata+plecy, dokąłdne też nie bede opisywał,

Poszło super, czit wszedl chyba gdzie mial wejśc, bo dobrze mnie zassało. na brzuchu było mniej wody/fatu niz normlanie. Myślę że juz odbicia nie będzie....

Pompka była super z serii na serie czułem lepsze nabicie.

Przemek mówi że jest ok więc wierzę wec mam nadzieje ze zaskoczenie pozytywne.

poza treningiem przy Przemku czułem się jak dziecko, od FIWE 2x większy szczegolnie łapy plecy i nogi, nogi okablowane a zarazem ogromne



to teraz konkrety czyli zdj:

czesc dam te co Przemek a czesc swoich:
































no i mała nadzieje ze ta dupa wyjdzie...






nogi po porannym cardio:









Przemo dzięki za weekend


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2017-03-26 21:05:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja poruszę najistotniejszą kwestie z ostatniej strony... Jak to Przemo słone orzeszki do słodkiego bez sensu?! Ja uwielbiam takie połączenia! <3 No, to tyle . Bo formy nawet nie trzeba komentować
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1001 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49564
Bardzo poprawiłeś nogi, gratuluje :) forma juz prawie startowa. Super progres
1

Dobry stanie sie lepszy ,
a lepszy najlepszy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12358
Już to pisałem, ale napiszę jeszcze raz, zaj**ista robota !
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Dzięki Panowie,

BZyku mi też te paluskzi i orzeszki w tym nie podeszły;/ a poza tym był ok

A co do heliosa to teraz jak odstawiałeś to tez na koniec redu nie robiłeś odwodnienia itp, wiec ta woda mogła dłużej schodzić, wydaje mi się że te 10dni wystarczy
Dla przykładu wiecej teraz leci w poslad a nie boczki i te boczki od razu mniejsze a zaledwie 3 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Tak, tylko Marian, ja jestem wręcz pewny, że to nie jest woda, tylko rozpuszczalnik z Heliosa zbiera się pod skórą i odwodnienie nic do tego raczej nie ma.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
Nie pasuje mi ta poza najszerszy tyłem u Ciebie, czworoboczny może i ok, ale barki i najszerszy strasznie tutaj traca. A co do dupy to wyjdzie, Trust Me
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
przy tej pozie mam największe problemy, ciezko mi kontrolowac krzywiznę, przez co sporo tracę....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Rewelacja, świetna forma ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Konkretnie dowaliłeś, no i fakt nogi mocno do przodu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium