SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2861579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Ten ostatni co bylo z bliska?;) skoro sucho to cieszy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Swietne fotki Marian
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Słabe zdjecia ogolnie wrzucasz albo robisz je z odleglosci 3m, filmiki tez przeswietlone na ktroych nic nie widac a dzis na tym snapie potwierdzam - sucho, nie myslalem nawet ze jest az tak dobrze jak na ten moment
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Snap tylko dla wtajemniczonych ?

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Cv filmiki przeswietla nie umiem tego ogarnąć...
Fotograf ze mna slaby.

Dobrze se jest lepiej a nie gorzej jak myślałeś:)

Cyek dla każdego kto ma. Zaprosić mnie mozesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
po prostu za dnia krecone, swiatlo dzienne nie pomaga, na silce nie ma sztucznego swiatla i nic nie widac, zrob sesje w piwniczej siłowni to kopara opadnie kazdemu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
W takim świetle jak dałeś kiedyś przemianę pewnie byłby sztos P.s - dodałem na snapie (kondziuu)

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 277 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17080
O ja tez poprosze snapa jak sie da :D jaki masz Marian? bo nigdzie nie moge znalezc, moj: klaudioo1
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
mariuszzaba


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2017-03-09 16:26:25
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926

REDUKCJA DZIEŃ 51



KLATA CIĘŻKO + PLECY LEKKO


1. hantle skos 10/8/6/6/6 + drop
2a. Hammer skos 12/10/8/8/8
2b. ściaganie drazka górnego 5x max
3a. Wyciskanie hammer siedząc wąsko dłonie 4x10
3b. Wiosło hammer jednorącz + oburącz 4x12 + max
3c. Ściąganie na prostych rękach 4x15


35min aerobów na czczo
15min interwalow 10min aerobów po siłowym

Wczoraj smaopoczucie spoko, dziś już trochę gorszę, poczatek treningu sredni ale potem juz petarda.
W hantlach sila raczej stabilnie te 45kg idą, nie chce też zyłowac na maxa, hammer jak zawsze bajka mega wchodzi, dzis też drazek poszedl świetnie waga mniejsza i całkiem inaczej, ale ostatnia serie już zrobiłem ściąganie drazka wyciągu

Potem zamiast wyciskania na hammerze wąsko dałem skos w dół bo serie rozgrzewkową zorbilem na tym i weszło super,
Ostatnia seria wiosła zrobiona testowo na wyciągu dolnym ale danwo nie robiłem i kiepso weszło, dodatkowo za duzy cieżar dałem i juz za bardzo przepompowany byłem

na koniec brzuch i pozowanie


Jak CV wspomniał rano mocno prześwietlone i hvj widać







Mam fotki i w sumie się zastanawiałem czy wrzucać coś czy nie...ale co mi tam. Pozowanie myślę, że jutro będzie mocno skatowane. Irytuję mnie to że jestem krzywy i cieżko mi to kontrolowac przy pozowaniu;/







MICHA:


1.5 jajek, 20g wpc, łyżka maki kokosowej
2.65g ryżu, 230g piersi
3.j/w
TRENING -50g bcaa
4.70g ryżu, 200g kiwi, 65g wpc
5.65g mąki ryżowej, 250g bialek jaj, 25g wpc
6.80g płatki jaglane, 300g białek jaj, 20g wpc



SUPLEMENTACJA:

ALLNUTRITION Ultra Whey po treningu i do omleta

BCAA SFD 50g podczas treningu

Complex Vitamin SFD 2kaps rano i wieczorem

ALLNUTRITION Vitamin C 5g na noc

witamina d3+k2 2x2

glutamina 25g rano i wieczorem


I dziś miła niespodzianka po powrocie do domu, czekala na mnie paczka od SFD. Więc wsparcie na kolejny miesiąc jest i nie musze sie o nic martwić:)
Dodatkowo bluza Pierwsze wrażenie mega zaj**iste, dobry material. Wziąłem L ale ciutkę jakby duża jednak nie jest źle a na masie bedzie jak znalazł




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium