SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2864523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
10g przed treningiem i 5g na noc mnie to naprawde pomogło i obeszło się bez diur


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2017-01-19 07:39:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Mi kiedyś też, ale właśnie nie pamiętałem ile jadłem. U wiem, że coś jeszcze do tego dawałem, tylko za cholerę nie pamiętam co... Chyba potas.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
REDUKCJA DZIEŃ 4

CZWÓRKI CIĘŻKO + DWÓJKI LEKKO

1. SQ klasyk 10/8/6/6/6 + dropset
2a. SQ na hack-maszynie 12/10/8/8/8
2b. dwójki na hack masyznie 15/12/10/10/10
3a. Wyciskanie suwnica 4x10
3b. Uginanie leżąc jednonóż + obunóż 4x12 + max

łydki


30 min aerobów

Dalej średnie samopoczucie, ale już nie wiem czy to jakies przeziębneie czy bardziej te zatoki, bo z nosa cieknie, ale tez lekko gardło czuć. Jednak życ się da:d
Cały dzień czułem osłabienie przed treningiem poszła kawa i 200mg coffy wiec w sumie niewiele a na treningu juz sie mega wkręciłem.

Powrót do siadów tylnych i nie wiem czy mobilnośc poprawiona i co za tym idzie głebokośc czy może taka przerwa od nich, ale tylnich siadów nigdy tak nie czułem jak dziś !!! jak następnym razem bedzie tak samo to nagram

Hacki tez bardzo dobrze, dwójki cos lekko gorzej bo nie mogłem się wczuć, za to nadrobiłem ja na uginaniu lezac bo tam była miazga.

suwnica to taka bardziej maszyna do oppychania, ale normlana suwnice mam na innej sal;i wiec za dużo chodzenia bym miał

Podsumowywując mimo średniego samopoczucia trening wszedl świetnie.

na koniec cardio 30min, i kałuż potu pod orbitrekiem, nie wiem skąd taka potliwośc :D

MICHA:

MC

1. 5jajek, 100g twaróg, 15g lniany
2.230g piers, 10g lniany, 10g omega, 20g kokosowy
3,230g piers, 40g kokosowy
trening-50g bcaa
4,100g ryżu, 60g wpc
5.250g twaróg,20g wiórki kokosowe, 25g olej kokosowy
6. 300g białek jaj, 20g wpc, 100g jaglanych, 20g otrębów pszennych

kurde skonczył mi sie lniany i wszedzie braki u mnie w aptekach, niby juz zamówiłem wczoraj ale dzis nadal nie było
wiec duzo leci kokosowego, niby mi to nie przeszkadza bo ja kokosowy łyzeczką jem:d ale jednak trzeba urozmaicac


SUPLEMENTACJA:

ALLNUTRITION Ultra Whey po treningu i do omleta

BCAA SFD 50g podczas treningu

Complex Vitamin SFD 2kaps rano i wieczorem

ALLNUTRITION Vitamin C 5g na noc

witamina d3+k2 2x2

glutamina 25g rano i wieczorem



Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2017-01-19 20:52:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Też mam migdały zawsze powiększone, jednego to widać z daleka jak głowę do góry dam
Samopoczucie to i spokojnie można pogodę obwiniać, mnie i wielu z mojego otoczenia ciągle łeb boli. Gardło też mam zdarte jakbym jeża połknął. Jeszcze ze 2 miesiące takich jazd będzie, byle do wiosny/lata

A jak się dziś czujesz? Lepiej coś?

Też wczoraj miałem nogi, ale bez typowych siadów. Ale coś w tym jest- miałem dłuższą przerwę, to jakoś lepiej je czułem potem.

Lniany kupisz w typowym spożywczaku nawet, czemu patrzysz po aptekach?

Na jutro jakie plany? Uderzasz na Krk czy jeszcze nie wiesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
Niby coś lepiej ale z nosa cieknie i samopoczucie średnie;) Oby tylko gorzej nie bylo. Lniany zawsze kupuje w aptece bo w spożywczaku nie spotkałem się żeby był trzymany w lodówce.a jednak lniany musi być w lodówce. No i też zawsze na datę patrzę bo często jest krótka. A co do Krk nie mam.pojęcia bo jeśli nie będę się czuł lepiej to napewno nie pojadę i druga sprawa nie wiem jak z pracą bo całkiem możliwe że właśnie wyjątkowo będę musiał iść w sobotę...bo od poniedziałku otwierają na nowo :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
O widzisz, to nie wiedziałem nawet o tej lodówce- teraz będę już na to zwracał uwagę, choć lniany rzadko kupowałem. A dobry jest

Ano, to kuruj się kuruj- widziałem info, że znów wracacie do gry- jak coś kolejny tydzień możemy próbować zgadać się już u Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Marian łapło Cię za kare że ze mną nie trenowałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Wszystkie oleje ze spozywczakow sie nie nadaja po prostu, sa to najczesciej tansze, gorsze wersje, rafinowane itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
MARIAN 17
Niby coś lepiej ale z nosa cieknie i samopoczucie średnie;) Oby tylko gorzej nie bylo. Lniany zawsze kupuje w aptece bo w spożywczaku nie spotkałem się żeby był trzymany w lodówce.a jednak lniany musi być w lodówce. No i też zawsze na datę patrzę bo często jest krótka. A co do Krk nie mam.pojęcia bo jeśli nie będę się czuł lepiej to napewno nie pojadę i druga sprawa nie wiem jak z pracą bo całkiem możliwe że właśnie wyjątkowo będę musiał iść w sobotę...bo od poniedziałku otwierają na nowo :d

lniany do czasu otwarcia nie musi wcale stać w lodówce. Też kupuje w aptece,na regałach normalnie stoi,pytałem nawet panią mgr mówiła że dopiero po otwarciu w lodówce trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
To sam producent Oleofarm w swoim sklepie trzyma w lodówce i po zakupie dostajesz styropianowe opakowanie. Jakoś bardziej ufam im, niż Pani w aptece.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium