SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2868043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
Ja pierwzy raz w życiu jadłem 2 tygodnie temu sushi, nie podeszlo, ale miałem gotowca z marketu więc będzie drugie podejście

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21604 Napisanych postów 30836 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871010
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
No takie z marketu a z lokalu może się lekko różnic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10664 Napisanych postów 30011 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609960
Po raporcie do Adasia(wrzuce zdj niżej) dodajemy jedzenia
Waga póki idzie w górę bez skoków o które się balem ale oby się tak utrzymało jak najdłużej, fakt w 1.5tyg może i nie mało wpadło ale jest około 110kg a przypuszczam że do tej "mojej" wagi przed Gino czyli 112kg wróci szybko, bałem się to będzie nagły boom ale na szczęście w miarę powoli

Od dziś
Dni Pleców 705g wegli
Inne dt 570
Dnt 400g

Cardio Narazie zostaje 35nim ed

Nie zleży mi totalnie na wadze nawet bym wolał żeby szła powoli, ale przez te 1.5tyg po podbiciu nie małej ilości forma raczej nie ucierpiała więc też decyzja że lekko węgle w górę

Od jutra już też zaczynam sztywno rozpisny plan bo do tej pory przez ostatnie 2 tyg trzymałem się tylko schematu podziału partii ale teraz już wiem będę trenował na 2 siłowniach (głównie na jednej) więc wiem co mam do dyspozycji.
Jednak liczę że i nie bawem "mój drugi dom" otowarza bo tam mimo wszytsko najlepiej ;)
Plan będę dawał na bieżąco z wpisami, sam się muszę z nim zaznajomić bo trochę nowości. Będę też napewno starał się skupić na tym żeby mocno pilnować techniki i czucia(wiaodmo bez przesady) ale raz chce spróbować w ten sposób mimo że nigdy z ciezarem i naginaniem techniki raczej nie przesadzałem to teraz chce jeszcze mocniej do tego przykloc uwagę a dwa-jak to się mówi jak nie urok to sraczka xD i pewno prędzej czy później czeka mnie kolejny zabieg ale przepukliny(dowiedziałem się o tym. Przy zabiegu Gino xD ale nie biadolilem bo to i tak nie nie da ;p) . Jednak póki co staram się o tym nie myśleć(bo nawet nie wiem jak długo to już mam i gdyby nie zabieg Gino to nadal bym o tym nie wiedział) skonsultuje to z kim trzeba i zobaczymy

Cyce powoli się goją, można powiedziec że około 2 tyg jestem na obrotach więc tym bardziej nie uśmiecha mi się znow off.










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10664 Napisanych postów 30011 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609960
robertjudi
Ja pierwzy raz w życiu jadłem 2 tygodnie temu sushi, nie podeszlo, ale miałem gotowca z marketu więc będzie drugie podejście


Tam te ryby z tego shusi nawet pewno koło dobrych ryb nie stały xD

Najlepsze są świeże, przykładowo za 1kg dobrego łososia trzeba dać z 60zl.plus ale to. A smak i na surowo smakuje super ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
Dlatego teraz z lokalu zamówię dobrego, sam się nie porwę na produkcję tego bo nie mam cierpliwości do takich rzeczy

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21604 Napisanych postów 30836 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871010
Nie wiem jaka znowu przepuklina... Ja bym się nie zdecydował ruszać coś czego absolutnie nie widać, bo sam wiesz jak to bywa po tym zabiegu. No ale nie moja decyzja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10664 Napisanych postów 30011 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609960
Dziś już za mną trening łap i do tego lekko plecy
Niedziela czyli wyjątkowo trening na tej drugiej siłce
Toretycznie mógłbym w niedzielę robić off ale jednak lubię trenować jak mma dzień wolny nic nie goni

Łapy poszly w łączonych
Po 4 cw
A plecy dziś lekko to Ściganie nachwytem i Wiosło hammer

Micha dziś już raczej bez żadnych kombinacji
Znaczy się zjem w jednym posiłku stek z tuńczyka Zamaist indyka bo kupiłem więcej do shusi żeby sobie zjeść
I na kolację posiłek bt wleci pewno łosoś

A tak to prę platki owoce wpi
Po treningu kleik Wafle wpi
Ryż tuńczyk
Omlet
Ryż indyk
Łosoś



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10664 Napisanych postów 30011 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609960
prz1993
Nie wiem jaka znowu przepuklina... Ja bym się nie zdecydował ruszać coś czego absolutnie nie widać, bo sam wiesz jak to bywa po tym zabiegu. No ale nie moja decyzja.


Dlatego Przemo póki co nawet się jakoś tym nie przejąłem jak mi powiedział po Gino że mi się robi przepuklina
Ale w. Piątek leżałem i jakoś brzuch spinałem i dziwglem nogi do góry i doslownie przypadkiem zauważyłem że nad pępkiem wychdozi bułka gdzie wcisnę palec xD
Ale na codzień czy w pozach zupełnie tego nie widać więc nawet bym nie pomyślał że coś mam
USG zrobię dla pewności żeby wiedzieć jak to wygląda od środka ale liczę na to że to już jakiś czas jest i nie będzie się z tym nic dziać ;)
Więc póki co wszytsko będzie weldug planu ;)
Ale przez to że totalnie nic nie widać nawet w pozach że zdj na scenie to bylem w szoku jak mi to powiedział ten lekarz a jak ostatnio znalazłem te dziurę to 2 dni lekko byłem obsrany xD

Więc jak mówisz myślę że póki co nie ma co tam grzebać....a chyba też nie będzie tak że nagle się rozj**ie nie wiaodmo jak i potem nie zrobią jak należy



Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2020-12-06 15:50:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10664 Napisanych postów 30011 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609960
Czyli było jak mówiłem
Ryż stek z tuńczyka
Omlet z białek jaj mąki ryżowej, jabłko prażone i skyr z cynamonem
Ostatni łosoś i warzywa









Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium