SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2863711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ja tak samo, już pare razy miałem tak ze okazało sie ze 10cm luzu w pasie i wiszą jak worek dlatego spytałem bo myślałem ze moze ktoś ma, a w zasadzie pas/biodra wiele nie powinny sie różnic jak mamy podobny wzrost
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
z dresami jeszcze pol biedy, ale z innymi spodniami tez bym nie ryzykował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No mi o dresy albo spodenki chodziło, bo inne to wiadomo

Chociaż ostatnio zamawiałem koszule z tej firmy „dla sportowców” co Piekarz reklamuje i jest spoko, a w normalnym sklepie nie ma szans czegoś znalezc
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5417 Napisanych postów 15434 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388524
oni maja bluzy zwykle rozmiar wiekszy niz w eu(czyli jak u nas nosisz xxl to od nich xxl bedzie jak xxxl u nas ) a spodnie i spodenki sugeruj sie tym co maja podane w swojej miarce, patrz tylko na pas, tam jest rozstrzal chyba 6-7 cm, bo nogawki maja szersze niz 'zwykle' spodnie/spodenki

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
to zaj**iscie, wzialem 2 x xxl %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470228
Ja wszystko wzialem xl 2x tank 2 x tees 2x spodenki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
ty masz 4m...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5417 Napisanych postów 15434 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388524
torba gaspa jest swietna ale wyszla z obiegu i nie maja na stanie, pewnie czyszcza resztki, bo duzo rzeczy nie ma po 2-3 rozmiarow... ja mialem kiedys bluze zwykla czarna od nich, jeden z pierwszych modeli, wzialem 3xl to bym 2x wszedl a treca szmaty to koszulke 4xl wzialem i nie moglem tego badziewia zalozyc... spodnie wzialem gaspa rok temu na promo, to wzialem specjalnie rozmiar mniejszy, bo myslalem ze to samo co z topami bedzie i sie okazalo ze lekko przymale byly, wiec akurat wiem z doswiadczenia, ze spodnie najlepiej u nich na sam pas patrzec. gasp i otomix to 2 najpewniejsze firmy dla mnie, jesli chodzi o jakosc ale tez trzeba troche doplacic, dlatego najlepiej czekac na takie promo bo np. gorilla wear to jest taka tansza kopia gaspa w podobnej cenie a jakosciowo, duzo gorzej.

na tym promo, jak sie wezmie rzeczy powyzej 70euro bodajze, to wysylka tez jest za free, tylko trzeba zmienic na koncu zamowienia, bo z automatu daje na platna
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
Dziś trening z ekipą, weszło fajnie
Wpadł Czawaj i Tobiasz DMQ.
Ja z relacji nie jestem dobry więc pewno Tomek coś ogarnie :d

Ja z Tobiaszem plecy i robiliśmy po mojemu Tomek klata.
Wiadomo zeszło ciut dłużej jak zawsze ale ogólnie na plus. Jedynie u mnie mały dyskofmrt po kawie ale całe szczęście się nie zesralem xD ale była pyszna to nie odmowilem ;)

Wrzucę tylko jakieś pamirtakwe foto bo coś tam się poprzypinalisny ;)






















Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-06-29 17:56:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
Super sprawa taki forumowy trening.
1

Kompleksowe prowadzenie online.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium