SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2858028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Myślę że wcześniej niż jesień nie ma co myśleć ale to tylko moje zdanie, niech się mądrzejsi wypowiadają :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
W sensie że dopiero wtedy granice otowarza? Myślę że wcześniej bo gospodarka padnie na psy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Ale handel nie jest wstrzymany z tego co wiem więc gospodarka chyba nie padnie chociaż nie wiem.
Bardziej chodziło mi o to że nie kiedy granice otworzą tylko kiedy znów wszystko wróci do normalności (chodzi mi tutaj też o wszystkie imprezy masowe) bo tak to normalnie wszystko idzie kupić i wszystko czynne :)
Ale tak jak mówię to jedynie moje skromne zdanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
A kto ma coś kupować, jak firmy (czyli Ci co kupują najwięcej) mają teraz często zerowy dochód i wszystko pada?!
Gastronomia leży, hotelarstwo leży, linie lotnicze leżą, spora część przemysłu leży (automotive przede wszystkim). Firmy zatrzymują produkcję, zwalniają pracowników, to kto będzie kupował? Cała branża fitness leży. Siłownie zamknięte = trenerze personalni nie mogą robić treningów i prowadzić zajęć fitness. Ludzie rezygnują z prowadzenia online, cateringów, bo ich przestaje na to być stać. PLN leży, więc wszyscy co bazowali na imporcie dostali po tyłku.
Znajomy ma piekarnię i 5 punktów i co z tego, że może mieć otwarte? Ludzie siedzą w domach i nie kupują pączków i ciast i nie ma kto pracować.
Gospodarka cała leży i kwiczy!
Marian ma sklep z suplami. Spytaj ile osób teraz go przychodzi? Pewnie dalej dużo, dlatego skrócił godziny pracy. I tak można w nieskończoność.


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2020-03-20 08:20:16
7

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
Smutne jest że 95% populacji myśli że wirus zabije ludzkość, nie zdając sobie sprawy z tego jakie zmiany w gospodarce i światowym porządku on za sobą niesie. Ja jestem nastawiony pozytywnie i wierzę że to jakoś w nas mocno nie trafi, ale fakty mówią same za siebie. Mamy przed sobą złoty kryzy. Zamknięcie granic, od pierwszego dnia wykrwawia państwo, a spuszczoną krew ciezk odzyskać. Lepiej być świadomym niż potem zdziwionym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
BzykuDG
A kto ma coś kupować, jak firmy (czyli Ci co kupują najwięcej) mają teraz często zerowy dochód i wszystko pada?!
Gastronomia leży, hotelarstwo leży, linie lotnicze leżą, spora część przemysłu leży (automotive przede wszystkim). Firmy zatrzymują produkcję, zwalniają pracowników, to kto będzie kupował? Cała branża fitness leży. Siłownie zamknięte = trenerze personalni nie mogą robić treningów i prowadzić zajęć fitness. Ludzie rezygnują z prowadzenia online, cateringów, bo ich przestaje na to być stać. PLN leży, więc wszyscy co bazowali na imporcie dostali po tyłku.
Znajomy ma piekarnię i 5 punktów i co z tego, że może mieć otwarte? Ludzie siedzą w domach i nie kupują pączków i ciast i nie ma kto pracować.
Gospodarka cała leży i kwiczy!
Marian ma sklep z suplami. Spytaj ile osób teraz go przychodzi? Pewnie dalej dużo, dlatego skrócił godziny pracy. I tak można w nieskończoność.



Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2020-03-20 08:20:16


Zrozumiałem i masz rację. Sam pracuję w branży automotive i widzę co się dzieje... Po prostu patrzyłem na to ze złej strony.
Dlatego też napisałem żeby mądrzejsi się wypowiedzieli :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 829 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 53683
A nawet jak wszystko ruszy to ludzie nie będą mieli hajsu na różne przyjemności więc dalej wszystko będzie w dupie...
Serio ja rozumiem że ludzie umierają chorują ale kuźwa to jest 5 ofiar z czego każda miała choroby wspistniejace czy na prawdę to powód by kraj stał i wykrwawiał się z dnia na dzień? Jesteśmy już ponad 2 tyg od pierwszego przypadku, ok chorych trochę jest ale nie ma tutaj takiego efektu jak we Włoszech czy w Hiszpanii, to mamy siedzieć na dupie nic nie robić i czekać? Jak wszystko minie to więcej zgonów będzie przez samobójstwa bo ludzie popadną w takie długi i bankructwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Właśnie po to siedzimy na dupie i nic nie robimy, żeby u nas nie było tak jak we Włoszech
Poza tym dopiero 2-3 tygodnie wykryliśmy pierwszy przypadek, a biorąc pod uwagę, że działanie wirusa widać po 1-2 tygodniach i mało jeszcze osób jest przebadanych, to ilość zachorować dopiero zacznie lawinowo rosnąć.
2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Babs1994
A nawet jak wszystko ruszy to ludzie nie będą mieli hajsu na różne przyjemności więc dalej wszystko będzie w dupie...
Serio ja rozumiem że ludzie umierają chorują ale kuźwa to jest 5 ofiar z czego każda miała choroby wspistniejace czy na prawdę to powód by kraj stał i wykrwawiał się z dnia na dzień? Jesteśmy już ponad 2 tyg od pierwszego przypadku, ok chorych trochę jest ale nie ma tutaj takiego efektu jak we Włoszech czy w Hiszpanii, to mamy siedzieć na dupie nic nie robić i czekać? Jak wszystko minie to więcej zgonów będzie przez samobójstwa bo ludzie popadną w takie długi i bankructwa



Troche masz racji ale wlosi mieli podejscie podobne i zobacz co sie dzieje... Wszystko lezy a u nas roboty od hooya... Pracuje w firmie kurierskiej ale pewnie zaraz tez zwolni jak magazyny stana....

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Wiecie co, może to czas na to by skoncentrować się na rzeczach ważnych, relacjach z bliskimi, naprawić ciało, wyluzować i zwolnić. A izolacja jest potrzebna by wirus się nie rozprzestrzeniał.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium