SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 909678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4917 Napisanych postów 15291 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1180542
przy podciąganiu nachwytem sporo zależy od szerokości chwytu, im bardziej neutralnie złapiemy tym łatwiej jest się podciągnąć nad brodę, ale chyba w górnej fazie to z łap idzie
a najlepiej zapewne jest podciągać się dużo razy w jak największym zakresie

trzy lata temu moje podciąganie wyglądało tak:



i pewnie jakoś mocno się nie zmieniło, muszę nagrać z ciekawości


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-09-05 22:34:33
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4917 Napisanych postów 15291 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1180542
Jawor50
Ja robię do pełnego z rotacją na dole przed podciągnięciem


z jaką rotacją bo nie za bardzo jestem sobie w stanie to wyobrazić?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ehh...ja cały czas myślałem o wąskim. Na szeroko to u mnie jest dramat
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6618 Napisanych postów 9439 Wiek 66 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350745
kabo9
Jawor50
Ja robię do pełnego z rotacją na dole przed podciągnięciem


z jaką rotacją bo nie za bardzo jestem sobie w stanie to wyobrazić?



Łokcie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2296 Napisanych postów 6267 Wiek 56 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 312021
kabo9
Jawor50
Ja robię do pełnego z rotacją na dole przed podciągnięciem


z jaką rotacją bo nie za bardzo jestem sobie w stanie to wyobrazić?



Jak do wyciskania :) A, i jeszcze łopatki..puszczam, i przed powt. spinam z powrotem
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4917 Napisanych postów 15291 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1180542
muszę spróbować na żywo bo jakoś i tak nie mogę sobie wyobrazić, że wisząc w maksymalnym rozciągnięciu można jakąś rotację łokciami zrobić

aha to jeszcze mi się przypomniało, bo nie wiem czy na filmiku widać, że od zawsze podciągam się małpim nachwytem - nie wiem czy to dobrze czy nie ale chyba nie ma aż takiego znaczenia jak małpi przy wyciskaniu gdzie można sobie zrobić kuku
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 62 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 153396
Marcin z tą rotacją to chyba chodzi o rozluznienie w barkach i i rozpoczęcie ruchu najpierw nimi ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4917 Napisanych postów 15291 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1180542
aaa jeżeli barkami to już to faktycznie bardziej widzę , dzięki
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 13750 Napisanych postów 32201 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143683
kabo9
aaa jeżeli barkami to już to faktycznie bardziej widzę , dzięki
Podciąganie na drążku z rozluźnianiem barków - nie widzę tego bez "puszczenia" łopatek.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4917 Napisanych postów 15291 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1180542
pewnie dlatego ajazy napisał, że puszcza łopatki, a później spina znowu
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki

Następny temat

[BLOG]luki77-16 tyg.TRANSFORMACJA

Shoty
Polecane artykuły