przy podciąganiu nachwytem sporo zależy od szerokości chwytu, im bardziej neutralnie złapiemy tym łatwiej jest się podciągnąć nad brodę, ale chyba w górnej fazie to z łap idzie
a najlepiej zapewne jest podciągać się dużo razy w jak największym zakresie
trzy lata temu moje podciąganie wyglądało tak:
i pewnie jakoś mocno się nie zmieniło, muszę nagrać z ciekawości
Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-09-05 22:34:33
a najlepiej zapewne jest podciągać się dużo razy w jak największym zakresie
trzy lata temu moje podciąganie wyglądało tak:
i pewnie jakoś mocno się nie zmieniło, muszę nagrać z ciekawości
Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-09-05 22:34:33
Ehh...ja cały czas myślałem o wąskim. Na szeroko to u mnie jest dramat


, dzięki