SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stronger Athlete - Niecodziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1199302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Heh... starsze Panie na 100% mają używkę z tego..

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Dampaz
Heh... starsze Panie na 100% mają używkę z tego..


Sęk w tym, że to goście w okolicach mojego wieku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
To podziwiam w takim razie. Ale to przypadłość chyba naszego narodu, że lubimy żyć czyimś życiem zamiast swoim

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Taki mamy naród, że żyjemy cudzym życiem i najbardziej uwiera nas cudze życie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Jak rozciągałam się i rolowałam na placu zabaw jak z Młodym byłam to też wzbudzałam powszechne zainteresowanie, każdy się "dyskretnie" gapił. Oczywiście lepiej siedzieć na ławce z nosem w telefonie niż się poruszać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Dokładnie tak jest. Ludzie myślą, że jak idą z dziećmi na plac zabaw, to już nic nie mogą zrobić, a przecież można się rozciągać jak Ty, można pompki robić, czytać książki, słuchać audiobooków, samemu ćwiczyć na ławce czy drążkach (czy nawet ćwiczyć z dzieckiem), robić przysiady z maluchem na barana czy rękach, wykroki itp. Ale to są wygodne wymówki żeby się nie ruszać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Mnie denerwuje takie podejście, nigdy nie widziałam nikogo kto by ćwiczył z dzieckiem czy w czasie kiedy dziecko się bawi a szkoda, bo można fajnie to połączyć. I to nie jest normalne, powszechnie akceptowalne a wręcz przeciwnie - traktuje się takich ludzi jak wariatów. Szkoda, że to nie jest coś normalnego, nie wzbudzającego zainteresowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Ludzie się wstydzą swojego braku sprawności fizycznej. Boją się wytykania palcami, bo nie robią czegoś idealnie, bo się ubrudzą, i jak będą wyglądać i co ludzie powiedzą. Ja podchodzę, do tego tak "a co to kogo obchodzi jak wyglądam i co robię, skoro mi to sprawia przyjemność, to jest najważniejsze"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 5118 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78320
Wyobraźcie sobie co było, jak zjechałem na dół, np na ścianę kopalni. Kilkadziesiąt osób i przychodzi godzina 9 i śniadanie. I wyciągnąłem pojemnik z płatkami owsianymi i serek wiejski...
Ci mi tam banię wtedy zryli!!! I to trwało kilka lat w sumie, aż się znudziło.
Jednak nie poddałem się i robiłem swoje.
Albo ile było gadki jak biegałem do roboty. Potem brałem prysznic i już byłem po treningu.
Jednak każdy do mnie podchodził jakby ufo widział!
Ja się ludźmi nie przejmuje w ogóle, chociaż niektóre szpilki bolą i muszę je odreagować, najczęściej trening pomaga


Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2021-09-22 06:48:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
To też kwestia nastawienia.

Miałem podopieczną (chciała schudnąć), która rok temu jak usłyszała trening to się najeżyła grubo. Nie ma czasu, dzieci itd.

Teraz?
Jak w tygodniu nie zrobi x2 to zastanawia się czy warto żyć

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja w treningu crossfit

Następny temat

Samodoskonalenie się Crossfit + Siła

WHEY premium