SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stronger Athlete - Niecodziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1199517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
U mnie totalnie odwrotnie. Ciągle mi zimno.
A jak kiedyś byłem spasiony to chodziło się w koszulce i skórze, przy -15 stopni..
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Też mi ciągle zimno, ale upałów nie lubię.

Wyciskanie na piłce często robiłam, głównie z lenistwa bo mi się nie chciało ławki wyciągać zresztą często piłkę wykorzystuje (teraz może trochę mniej). Swojego czasu był nawet na forum bardzo fajny artykuł o ćwiczeniach z piłką, dużo możliwości jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Tutaj też się pochwalę jak nasz Gofer się zmienił od kiedy go adoptowaliśmy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12181 Napisanych postów 22023 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627499
Ale smutas był.... Dobrą robotę zrobiliście.

A moja bida z nędzą w szpitalu od piątku siedzi. Wczoraj lekarz zaordynował, ze rosół może dostać, to Babcia rosół gotowała i cała rodzina też solidarnie wsuwała na obiad. Może dzisiaj po południu nam go oddadzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Paatik
Ale smutas był.... Dobrą robotę zrobiliście.

A moja bida z nędzą w szpitalu od piątku siedzi. Wczoraj lekarz zaordynował, ze rosół może dostać, to Babcia rosół gotowała i cała rodzina też solidarnie wsuwała na obiad. Może dzisiaj po południu nam go oddadzą.


Po interwencji, w której został odebrany nie ruszał się w ogóle, a jak ktoś do niego podchodził to sikał ze strachu. My go na początku na siłę karmiliśmy jedna łyżeczką jogurtu co godzinę, podobnie było z wodą. Niestety został mocno skrzywdzony.

A co waszemu się stało?


Zmieniony przez - FighterX w dniu 2020-06-02 08:14:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12181 Napisanych postów 22023 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627499
Aż się człowiekowi ręce trzęsą jak słyszy o takim czymś....

Nasz miał uchyłek jelita, nie mógł się wykupkać zupełnie i przestawał jeść. Tam sie stan zapalny robił i trzeba było lewatywą u weta czyścić. Nie pomagały zmiany diet - skończyło się na operacji w zeszłą środę, przy okazji usunęli mu jajka i przepuklinę, bo wszystko naciskało na jelito. W czwartek wrócił do domu w fajnym stanie, ale od piatku rano dramat - leży, z rany się sączy itd. - pojechaliśmy do weta. Dali mu rozkurczowe i kazali zostawić.... Czekamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Paatik
Aż się człowiekowi ręce trzęsą jak słyszy o takim czymś....

Nasz miał uchyłek jelita, nie mógł się wykupkać zupełnie i przestawał jeść. Tam sie stan zapalny robił i trzeba było lewatywą u weta czyścić. Nie pomagały zmiany diet - skończyło się na operacji w zeszłą środę, przy okazji usunęli mu jajka i przepuklinę, bo wszystko naciskało na jelito. W czwartek wrócił do domu w fajnym stanie, ale od piatku rano dramat - leży, z rany się sączy itd. - pojechaliśmy do weta. Dali mu rozkurczowe i kazali zostawić.... Czekamy.


Pierwsze lata życia spędził w kurniku bez wychodzenia na zewnątrz.

Uuu... to nieciekawie, ale wiadomo że znikąd powiedzenie "Goi się jak na psie" się nie wzięło, także trzeba być dobrej myśli


Zmieniony przez - FighterX w dniu 2020-06-02 09:10:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
FighterX
Tutaj też się pochwalę jak nasz Gofer się zmienił od kiedy go adoptowaliśmy






Ło kur@wa jaka przemiana!
Wrzuć go do galerii zdjęć!
2

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja w treningu crossfit

Następny temat

Samodoskonalenie się Crossfit + Siła

WHEY premium