SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stronger Athlete - Niecodziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1199397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53188 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400676
Ja we wcześniejszym bloku robiłem na twardym Eleiko Powerloftingowym, to różnica jest nawet przy tych lekko ponad 100kg

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Ja bardzo nie lubię na twardym robić frontów. Jest dramat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53188 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400676
Wszystko poza ciągami robię na twardym, no chyba że nie ma, bo na siłowni mam dwa, a jak mam trening w innym miejscu to różnie bywa

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Ja na wielu siłowniach działam, więc na większości są Crossowe sztangi, ale jak mam możliwość to korzystam z dwubojowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
kurczę.... ja nigdy się nie zastanawiałem nad sztangami, sztywnościami itp. był sprzęt jakiś dostępny to na nim działałem, a czy sztywny czy nie to nawet przez myśl, by mi nie przeszło że różnicę zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53188 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400676
Przy ciężarach 100+ już jest różnica w siadach, ciągach, co do ławy, to nie mam doświadczenia

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Już kiedyś o tym gadaliśmy, jak ktoś spróbował treningu na dobrych gryfach odczuwa różnicę

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
rion10
Już kiedyś o tym gadaliśmy, jak ktoś spróbował treningu na dobrych gryfach odczuwa różnicę


Dokladnie. Tak jak ze wszystkim jakosc sie czuje na dobrych sztangach. Radelkowanie jest dobrze dopasowane do sportu, odpowiednia elastycznosc sztangi, tuleje inaczej chodza.

Nawet jak do domowej silowni bym/bede kupowal, to wole zainwestowac, bo to sprzet z ktorego korzystam i ktory ma sluzyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Mały off top. Przepraszam od razu jeśli to problem i jak coś proszę po prostu usnąć mój post.

W tym roku będę kupował już prawdziwą sztangę i obciążenia a nie sztangę 220cm i 32mm grubości
Chociaż nie powiem że tyram na takiej prostej i łamanej od zawsze. Niee narzekam ale chce iść ze sprzętem o krok dalej.

Proszę napiszcie mi jaką sztangę kupić? Czy to już tak zwana olimpijska? Jeśli tak to jakiej firmy ewentualnie na co zwrócić uwagę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
StrongSFD
Mały off top. Przepraszam od razu jeśli to problem i jak coś proszę po prostu usnąć mój post.

W tym roku będę kupował już prawdziwą sztangę i obciążenia a nie sztangę 220cm i 32mm grubości
Chociaż nie powiem że tyram na takiej prostej i łamanej od zawsze. Niee narzekam ale chce iść ze sprzętem o krok dalej.

Proszę napiszcie mi jaką sztangę kupić? Czy to już tak zwana olimpijska? Jeśli tak to jakiej firmy ewentualnie na co zwrócić uwagę?


Moim zdaniem taka olimpijska z fi 50mm bedzie najlepsza. Mysle, ze typowo crossowa bedzie najbardziej wszechstronna.
Na stronie Trainingshowroom znajdziesz w dobrych cenach, ostatnio chyba sa promocje i mozesz ogarnac za 500 PLN dobra sztange 220cm.
Mozesz sprawdzic jeszcze just7gym, thornfit, ale normalnie jak masz promke z 900-1000PLN na 499 czy 599 to nie ma sie co zastanawiac i brac na promocji.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja w treningu crossfit

Następny temat

Samodoskonalenie się Crossfit + Siła

WHEY premium