SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stronger Athlete - Niecodziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1199477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Ło Panie, nieźle poleciałeś w push pressie. Gratuluje !

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
18/4/2017
Sesja wieczorna
3 minuty rozbiegania
90 sek Rest
4 rundy
2:30 bieg tempem 14km/h 3% nachylenia
1 minuta przerwy
Schłodzenie airdyne
2 rundy
1 minuta wszystko
1minuta same rece
1 minuta same nogi
Komentarz:
Po świętach zdychałem na bieżni, ale dobrze mi zrobiło przebiegnięcie się dzisiaj. Jak jeździłem rowerem po mieście to myślałem, że mi odpadną dłonie, bo zapomniałem rękawiczek. Poza tym jeździłem w shortach przy 3 stopniach na zewnątrz, więc patrzyli się jak na kosmitę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 53 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6802
FighterX
Gdzie w Push Pressie? :)

Ha roniemu chyba się pomylił twój dziennik z dziennikiem Wizarda :)
Treningi na bierzni rozumiem ,że biegasz pod tempo km/h ale czy w terenie biegasz pod HR czy raczej nie używasz tego w swoim treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
mowmirozi
FighterX
Gdzie w Push Pressie? :)

Ha roniemu chyba się pomylił twój dziennik z dziennikiem Wizarda :)
Treningi na bierzni rozumiem ,że biegasz pod tempo km/h ale czy w terenie biegasz pod HR czy raczej nie używasz tego w swoim treningu?


Tak jak zauważyłeś na bieżni biegam pod tempo. W terenie z reguły biegam pod tętno, ale nie zawsze. Generalnie biegnę pod samopoczucie, jeżeli czuję się dobrze to trzymam tempo, ostatni półmaraton poleciałem na tętnie 170, bo czułem się tak jak kiedyś gdy miałem 160. Poza tym gdy czuję zadyszkę to hiperwentyluję się. Uważam, że bieganie bieżni ma swoje plusy w przełożeniu na bieganie w terenie, ale trzeba biegać w terenie. A ciężko przełożyć bieganie na bieżni pod bieganie "trailu" po górach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
20/4/2017

1. Rozgrzewka
3 rundy
10 ab wheel
10 skater squat 2*20 (ostatnie runda 2*24kg)
1 inch worm + 5 air squats

2. Siła
Sumo deadlift
10*20kg
5*40kg
5*60kg
3*80kg
3*100kg
5*120kg
5*130kg
2*5*140kg

3. Kondycja
12’ AMRAP
5 wall climbs
7 thrusters 50kg
Wynik: 6 rund + 1 wallclimb

Komentarz:
W martwym dość duży zapas. Nie było dużych problemów, jak pierwszy martwy wszedł to reszta leciała spokojnie. Troszkę wstrzymuję się z ciężarem na martwych ze względu na fakt, że lekko mnie rotuje po martwych, ale dzisiaj opuszczałem sztangę prosto to znaczy oba talerze dotykały jednocześnie podłoża jak opuszczałem. Dodatkowo chcę poprawić technikę oraz wzmocnić lędźwia, bo czasem mam z nimi problem. Na kondycji zabijało połączenie, thruster + wallclimb, tricepsy spompowane.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Wolisz sumo czy klasyka ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Osobiscie wole klasyka, bo jestem w nim silniejszy, ale w Sumo umiem sie lepiej zorganizowac przed dzwiganiem plus jest ciekawa opcja urozmaicenia pracy nad martwym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Ja w sumo jestem silniejszy i jakoś lepiej mogę się ułożyć. Proporcje moje bardziej do sumo się nadają.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja w treningu crossfit

Następny temat

Samodoskonalenie się Crossfit + Siła

WHEY premium