SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stronger Athlete - Niecodziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1199414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
no tak mój jeden z gorszych nad zalewem meta ;) wiało wtedy niemiłosiernie ;) powodzenia. W Opolu dzisiaj maraton leci ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Zmieniono trasę w porównaniu z zeszłym rokiem. Generalnie dramat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
11/5/2019

Półmaraton Mietkowski
Czas: 1:57:40

Komentarz:

Wybitnie mi się nie chciało biec tego półmaratonu. Pierwszy raz też przed długim bieganiem coś zjadłem, tzn sałatkę z makrelą, bo mnie strasznie cisnęło na jedzenie (dziwne). Trasa podobno zmieniona, mi się nie podobała, bieg wśród pól i nic poza tym. Żona wspominała, że w zeszłym roku cała trasa prowadziła nad zalewem. Z ciekawostek piłem, łyczek lub dwa co 5 minut i piłem za mało, bo wypiłem pól bukłaka, niecał 700ml... na przyszłość muszę pić więcej. Na 18km już mnie bolały stopy, ale to oznaka, że nie jestem jeszcze przystosowany do biegania "prawie" boso takich dystansów po asfalcie. Dzisiaj z rana achillesy lekko spięte, reszta ok.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
13/5/2019

Rozgrzewka

Rozgrzewka barków z gumami
20 halo 24kg
20 kozaków 24kg
20 clean change press 24kg
20 ab roller
20 syzyfków
5' AirBike oddech tylko nosem


A.
Przysiad ze sztangą z tyłu
RAMPA do 140kg
Max*115kg
Wynik = 25
+ 7 bonusowych powtórzeń

B.
3 serie
-Wyciskanie KB nad glowę
Maks powt 2*24kg
1 minut przerwy między seriami

Wynik: 13+9+7

C.
-Podciąganie siłowe
Ciężar wlasnego ciała maks powt
1 min odpoczynku między seriami

Wynik: 13+10+8

D. Akcesoria
Mobilność obręczy barkowej
Mobilność bioder

Komentarz:

Dzisiaj w planach była jedna seria na maksa, ale jeszcze zrobiłem bonusowo 7 powtórzeń już mi się wyklarował system jakim powinienem lecieć pod wytrzymałość z seriami na maksa. Celo obniżyłem objętość w wyciskaniahch nad głowę i podciągnięciach, gdyż chciałbym pracować bardziej siłowo bez "przyruchów". Zobaczymy co pokaże wyciskanie na ławce

Miłego tygodnia!

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
ja też pamiętam, że było nad zalewem. Ogólnie tam jakiś niesprzyjający mikroklimat bo każdy mój znajomy jak tam pobiegł raz mówił że więcej tam nie pobiegnie bo jakiś dramat ;) Później wracali oczywiście ale zdania nie zmienili. Ja byłam tam raz i nie był to najprzyjemniejszy dla mnie bieg ;) Mimo wszystko gratki :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
14/5/2019

Basen

3 serie
100m kraul w wiosełkach
100m kraul z 8ką
25m pod wodą
25m żabką
250m kraul

Komentarz:

Lekko mnie drapało w gardle, ale dałem radę popływać dzisiaj niespodzianka w salonie, bo nasz pies nie wytrzymał i postawił klocka w salonie i miałem poranne sprzątanie... dodatkowo musiałem go "połowicznie" wykąpać, bo się upaćkał w klocku pływanie natomiast szło nienajgorzej, ale nie było tego luzu co ostatnio. Nawet awansowałem, bo przy moim torze postawili plakietkę "tor dla szybko pływających" nie wiem czy to nie obraza dla tych szybko pływających

Miłego dnia!

Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
"dzieci bawiły się klockami......przyszła mama i spuściła wodę"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
DJ_DoDo
"dzieci bawiły się klockami......przyszła mama i spuściła wodę"


Taaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
no to śmierdząca sprawa na tym forum nam się trafiła ;P dobrze, że bez oprawy graficznej ;
P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja w treningu crossfit

Następny temat

Samodoskonalenie się Crossfit + Siła

WHEY premium