SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stronger Athlete - Niecodziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1199528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
15/7/2020

Kardio
Nie wiem, nie noszę zegarka z krokomierzem ostatnio

Rozgrzewka
3' luźnych skoków na ciężkiej skakance

3 serie
10 Banded Good Morning
10 Bottom Up KB Press 16kg (5 na stronę)
10 Kossack Squats 16kg

Mobilki
Mobilność obręczy barkowej
Mobilność bioder

Siła
A1. Deadlift
4 serie po 3 powtórzenia 160kg
1 seria maks powtórzeń na 130kg
Wyszło 15 powtórzeń

A2. Overhead Press
4 serie po 3 powtórzenia na 65kg
1 seria na maks powtórzeń 55kg
Wyszło 11 powtórzeń

Co serię wyciskania
A3. 1 Fat Rope Legless Rope Climb
A4. 10 Banded Face Pulls

Kondycja
8 rund
15'' Max Effort AirBike (oddech 5ty bieg)
45'' Luźne pedałowanie (15" oddech 4ty bieg, 30" 3ci bieg)

Schłodzenie:
5' spacer oddech tylko nosem

Komentarz:

Dodaję objętości do tego co ustaliłem i spokojnie pracuję. Martwe na 130kg poszło by więcej, gdyby nie fakt, że źle złapałem na początku sztangę i musiałem poprawić, a gdybym ją puścił, to zerwałbym modzela. Na wyciskaniu nad głowę niestety mniej niż ostatnim razem, ale większym ciężarem także nie ma co narzekać. Trening uważam za udany Ponagrywałem trochę ćwiczeń, a jutro mam nadzieję kolejny "Swimrun" z kolegą.

Pozdro


Zmieniony przez - FighterX w dniu 2020-07-15 14:12:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 249
Cześć.
Szkoda, że nie mam okazji powiedzieć prosto w oczy tylko przez internet ale..trudno.
A powiedzieć chciałem tylko, że się nie pomyliłem, władza demoralizuje, żałosne to i tchórzostwo w czystej postaci, a taki duży chłop.
Wiem, że usuniesz, bo tak najprościej ale i zapamiętasz.
To na razie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
paaawo
Cześć.
Szkoda, że nie mam okazji powiedzieć prosto w oczy tylko przez internet ale..trudno.
A powiedzieć chciałem tylko, że się nie pomyliłem, władza demoralizuje, żałosne to i tchórzostwo w czystej postaci, a taki duży chłop.
Wiem, że usuniesz, bo tak najprościej ale i zapamiętasz.
To na razie.




Nie będę się wdawał w dyskusję, bo nie ma to sensu. Viki prosiła, jako moderator postawiłem kropkę nad 'i', nie wdawałem się w dyskusję, bo nie widziałem potrzeby. Nie usłuchaliście się prośby Viki, takie są konsekwencje. Uważam temat za zamknięty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
16/7/2020

SwimRun

A.
Bieg 4,5km oddech 3ci bieg, średnie tempo 5:30/km

B.
Basen

Rozgrzewka
3 serie
25m dokładanka do kraula w wiosełkach lewa strona
25m dokładanka do kraula w wiosełkach prawa strona
50m kraul w wiosełkach

Interwał
150m kraul
45 sek przerwy
6 rund
100m kraul
45 sek przerwy

C.
Bieg 4,5km, oddech 3ci bieg, średnie tempo 6:00/km


Komentarz:

Jak ostatnio na biegu czułem martwe z poprzedniego dnia, ale jakoś poszło. Pływanie dramat, jak normalnie na 100kę trzymam czas w granicach 2 minut, to teraz 2:20 średnio, natomiast bieg spowrotem, temo iście ślimacze, ale na pełnym luzie

Pozdro


Zmieniony przez - FighterX w dniu 2020-07-16 21:03:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 249
FighterX

Nie będę się wdawał w dyskusję, bo nie ma to sensu. Viki prosiła, jako moderator postawiłem kropkę nad 'i', nie wdawałem się w dyskusję, bo nie widziałem potrzeby. Nie usłuchaliście się prośby Viki, takie są konsekwencje. Uważam temat za zamknięty.

Kurcze co Ty gadasz, wiesz, że było inaczej, nie uczestniczyłem w żadnej dyskusji, nie byłem po niczyjej stronie. Skomentowałem tylko Twoje zachowanie, a w drugim poście krótko wytłumaczyłem Viki co miałem na myśli, pożyczyłem zdrowia i przeprosiłem za spamowanie, na co odpowiedziała "szacunem". Ot cała prawda. A czemu skomentowałem, nie temu, że jestem przeciwko, wręcz przeciwnie polubiłem Cię na początku kibicowałem i Tobie i działowi i nie wiele się zmieniło, a skomentowałem bo mam takie prawo, jesteś moderatorem i to w dużej mierze od Ciebie zależy jaka jest atmosfera w dziale a w sytuacjach kryzysowych szczególnie trzeba stanąć na wysokości zadania. No cóż , mam szczerą nadzieję, że wszystko się tu poukłada, i kibicuję nadal i Tobie i kilku osobom, kurcze tak się zastanawiam, niema tu osoby której bym nie lubił, powaga ale mniejsza o to, nie będę więcej nikogo nękał, nie chcę mi się, i to raczej mój ostatni wpis.
Naprawdę wszystkiego dobrego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Paawo nie obrażaj się bo jak bez Twojej pomocy Kabo nie zrobi dobrego wyniku na 5km to będzie przeze mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Viki
Paawo nie obrażaj się bo jak bez Twojej pomocy Kabo nie zrobi dobrego wyniku na 5km to będzie przeze mnie


Dokładnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Pływanie przez covid to w tym roku każdemu będzie doskwierać

Wiem że coś wcześniej pisałeś, ale nie planujesz żadnych startów w 2020?
Tylko poprawa słabych punktów?

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Dampaz
Pływanie przez covid to w tym roku każdemu będzie doskwierać

Wiem że coś wcześniej pisałeś, ale nie planujesz żadnych startów w 2020?
Tylko poprawa słabych punktów?


Chciałem spróbować się w Swimrunie, ale musiałbym kupić kilka sprzętów takich jak:
- 8kę i pasek do nogi na nią,
- zastanowić się nad odpowiednim obuwiem,
- pasek i "woreczki" na dodatkowe rzeczy (zasady są takie, że nie możesz niczego zostawić na trasie).

Muszę też jakoś ogarnąć bieganie w piance żeby się nie poobcierać i zrobić trasę gdzie będę biegał i pływał kilka razy.

W międzyczasie też chciałem zaliczyć kilka triathlonów górskich, ale bardziej jako zabawa.

Troszkę też mi się zmieniły priorytety na bardziej prozdrowotne oraz dużo pracuję nad swoim projektem, który jest bliski wypuszczenia, ale jeszcze pare rzeczy mi zostało do zrobienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Fajnie, zawsze dodatkowe cele motywują.

A ten projekt to sportowy?

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja w treningu crossfit

Następny temat

Samodoskonalenie się Crossfit + Siła

WHEY premium