SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stronger Athlete - Niecodziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1199457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
no niestety każdy z nas jest czymś obciążony ;) to już tłumaczy skąd ta częstotliwości mobilności :) oby do przodu a operacja to zawsze ostateczność :) ja z moim kolanem już 2 lata ponad daję radę i dopóki chodzę to nie dm się pociąć .. ..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
To najważniejsze, że da się coś z tym robić i masz świadomość co trzeba robić

Ja też mam wstępny plan ułożony pracy nad słabymi ogniwami i od poniedziałku jak się nic nie wydarzy to wracam na siłownię
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Lucyna86
no niestety każdy z nas jest czymś obciążony ;) to już tłumaczy skąd ta częstotliwości mobilności :) oby do przodu a operacja to zawsze ostateczność :) ja z moim kolanem już 2 lata ponad daję radę i dopóki chodzę to nie dm się pociąć .. ..


Nie wiem co jest nie tak z Twoim kolanem więc nie mogę się odnieść. Z martwicą kości nie jest tak różowo, czasami operacja jest niezbędna. Obecnie idzie wszystko w dobrym kierunku. Czuję się dobrze, pływanie pomaga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
rion10
To najważniejsze, że da się coś z tym robić i masz świadomość co trzeba robić

Ja też mam wstępny plan ułożony pracy nad słabymi ogniwami i od poniedziałku jak się nic nie wydarzy to wracam na siłownię


U Ciebie sytuacja nie jest na tyle "łatwa" co u mnie. Choć pięta jest mocno obciążana prawie zawsze, tak jak odcinek lędźwiowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
21/11/2018

Deload week

Warm Up

5' flow
Banded shoulder routine
6 TGU + 2 press 20kg

A.  Siła
Martwy klasyk
3*5*100kg
Ławka
3*5*60kg
10 chest supported row 2*28kg

B. Abs
V-ups
3*10

C. Mobilki
Mobilność bioder
Mobilność obręczy barkowej


Komentarz:

Dzisiaj spokojnie sobie popracowałem nad techniką i oddechem nosem tylko.

Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Po prostu specyfika kontuzji każda w perspektywie czasu jest uciążliwa, a czasem wręcz uniemożliwia treningi czy choćby codzienną aktywność. Plan jest taki, żeby wzmocnić core i przede wszystkim poprzeczny brzucha więc parę ćwiczeń stabilizacyjnych mam do tego chcę się zająć łopatkami, dolną częścią czworobocznego i rotatorami barków. Więc myślę, że z 40 minut zabawy różowymi hantlami i ćwiczeniami stabilizacyjnymi wystarczy jeśli kręgosłup nie zastrajkuje po pierwszym treningu. Do tego może jeszcze vmo jak się uda
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
rion10
Po prostu specyfika kontuzji każda w perspektywie czasu jest uciążliwa, a czasem wręcz uniemożliwia treningi czy choćby codzienną aktywność. Plan jest taki, żeby wzmocnić core i przede wszystkim poprzeczny brzucha więc parę ćwiczeń stabilizacyjnych mam do tego chcę się zająć łopatkami, dolną częścią czworobocznego i rotatorami barków. Więc myślę, że z 40 minut zabawy różowymi hantlami i ćwiczeniami stabilizacyjnymi wystarczy jeśli kręgosłup nie zastrajkuje po pierwszym treningu. Do tego może jeszcze vmo jak się uda


Jak chcesz zająć się częścią stępującą czworobocznego polecam wiosłowania hantalmi/kettlami w oparciu o ławkę skośną z prowadzeniem łokci szerzej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
Rion idź do kręglarza - polecam jeżeli chodzi o kręgosłup .... wiem że troch szamańsko to brzmi ale faktycznie mojemu koledze "naprawił" kręgosłup gdzie już lekarze i fizjo spisali go na straty ....
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
FighterX
rion10
Po prostu specyfika kontuzji każda w perspektywie czasu jest uciążliwa, a czasem wręcz uniemożliwia treningi czy choćby codzienną aktywność. Plan jest taki, żeby wzmocnić core i przede wszystkim poprzeczny brzucha więc parę ćwiczeń stabilizacyjnych mam do tego chcę się zająć łopatkami, dolną częścią czworobocznego i rotatorami barków. Więc myślę, że z 40 minut zabawy różowymi hantlami i ćwiczeniami stabilizacyjnymi wystarczy jeśli kręgosłup nie zastrajkuje po pierwszym treningu. Do tego może jeszcze vmo jak się uda


Jak chcesz zająć się częścią stępującą czworobocznego polecam wiosłowania hantalmi/kettlami w oparciu o ławkę skośną z prowadzeniem łokci szerzej :)


Ja często robiłem wiosła jednorącz w podporze z różnym prowadzeniem łokci ale spróbuje. Dla mnie top ćwiczeń to trap raise

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Lucyna86
Rion idź do kręglarza - polecam jeżeli chodzi o kręgosłup .... wiem że troch szamańsko to brzmi ale faktycznie mojemu koledze "naprawił" kręgosłup gdzie już lekarze i fizjo spisali go na straty ....


Jeśli miałbym atak bólowy taki przeciążeniowy to może bym się i dał dotknąć, ale jak mam diagnozę, że jest dyskopatia i mała przerwa między kręgami to się nie dam dotknąć takiemu kręgarzowi

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja w treningu crossfit

Następny temat

Samodoskonalenie się Crossfit + Siła

WHEY premium