SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stronger Athlete - Niecodziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1199297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Fajna wrzutka na insta

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
rion10
Fajna wrzutka na insta


A dziękuję ! staram się jak mogę by w prosty sposób przekazać skomplikowane rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Ok, plecy puszczają. Z ciekawostek powiem, że to zasługa stojącego biurka w pracy. Stałem w wygodnej pozycji i nie było, żadnego dodatkowego napięcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
FighterX
Ok, plecy puszczają. Z ciekawostek powiem, że to zasługa stojącego biurka w pracy. Stałem w wygodnej pozycji i nie było, żadnego dodatkowego napięcia.


Tzn w pracy stoisz cały czas?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
rion10
FighterX
Ok, plecy puszczają. Z ciekawostek powiem, że to zasługa stojącego biurka w pracy. Stałem w wygodnej pozycji i nie było, żadnego dodatkowego napięcia.


Tzn w pracy stoisz cały czas?



Tak mam biurko z regulacją wysokości.
Było u fizjo, szybko mnie nastawił, ale i tak jutro walę rowerek.


Zmieniony przez - FighterX w dniu 2017-10-12 18:04:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Mądrego aż miło poczytać . Oby się polepszyło na stałe!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
6ripley
Mądrego aż miło poczytać . Oby się polepszyło na stałe!


Właśnie siedzę i dłubie w planie. Przysiady z pauzą zostają, bo po prostu wymagają mniejszego ciężaru i kontroli, martwe wyrzucone na poczet zarzutów (zawsze je lubiłem), wyciskanie nad głowę i na ławce zostawione. Rwanie sobie darowałem, bo nie był to mój bój nigdy, na rozgrzewkę we wtorki i piątki, będą ćwiczenia izometryczne gimnastyczne i lub unilateralne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
FighterX
Teraz jak trenujesz dla siły, to tak, ale dla sylwetki, to nie ma potrzeby.


Nad tym bym polemizował bo jednak żeby ruszyć swoje słabe partie to naprawdę musiałem zasuwać. Nogi dwa razy w tygodniu, 5-6 ćwiczeń. To już nie takie "pompowanie". I jednak ten progres siłowy może się pośrednio przełożyć na hipertrofie bo jakby nie patrzeć ciężar gwarantuje napięcie mechaniczne i uszkodzenia włókien.

No ale znam ludzi na bombie co ćwiczą różowymi hantlami a rosną.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Fajnie w tej kwestii posłuchać Andy'ego Galpin'a, który jest światowej klasy specjalistą od biofizjologi. Wszystko prowadzi do wzrostu, pytanie jakiej wielkości, bo każdy inaczej reaguje na różny zakres powtórzeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
13/10/2017

AirDyne

2’ luźno

5 rund
2’ mocno >400W
2’ lużno

4’ luźno

4 rundy
1’ mocno >520W
2’ luźno

Wyciszenie

3’ lużno

Komentarz:
Dzisiaj nie chciałem nadwyrężać pleców więc pomęczyłem się na rowerku. Lekko nie było, ale dobrze było się zmęczyć. Nogi i ręce mocno dostały, ale fajnie było potrenować samemu

Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja w treningu crossfit

Następny temat

Samodoskonalenie się Crossfit + Siła

WHEY premium