SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stronger Athlete - Niecodziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1199357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Trzeba przyznać, że nieźle zasuwasz na codzień. Treningi, bieganie, rower , basen.
Nie masz problemow z przemęczeniem ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
FighterX
rion10
Powiem Ci, że sam próbuję podczas rozgrzewki oddychać samym nosem ale czasem wydaje mi się, że to niemożliwe


Powiem tak, że to dziwne uczucie, jak nigdy tego nie robiłeś. Przygotuj się na bardzo długie wdechy i wydechy. Poeksperymentuje z wdechem nosem i wydechem ustami, bo możliwe, że nie do końca wypuszczałem całe powietrze, dla tego prawie się udusiłem. Pobawię się również maską treningową.





Zmieniony przez - FighterX w dniu 2017-03-05 08:35:16

Wdech nosem wydech ustami to jeszcze ok ale aby wdech i wydech robić nosem to już nie da rady


Zmieniony przez - rion10 w dniu 2017-03-07 15:14:26

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
A co do basenu ja oczy i uszy spoko ale nie wiedzieć czemu przelewa mi się woda w nosie czego nienawidzę

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
ronie220
Trzeba przyznać, że nieźle zasuwasz na codzień. Treningi, bieganie, rower , basen.
Nie masz problemow z przemęczeniem ?


Zauważyłem, że jak dobrze jem, to nie ma problemów. Ale okazuje się, że 3,5tys kcal to za mało. Rower jest raczej jako narzędzie do dojazdów, nie zasuwam na nim tak, że po zejściu się przewracam. Raczej spokojne tempo, oddech przez nos, bez spiny, ale nie ukrywam, że gdy jeżdżę rowerem, biegam mniej, tzn jakbym jeździł samochodem zrobiłbym 8-10 interwałów, a gdy jeżdżę rowerem zrobię 5-6. Prosta zasada jak coś dodaję do aktywności dziennych, to coś muszę odjąć, tak czuję się najlepiej a i robotę swoją robię :)

Dzisiaj pogoda mnie zniszczyła, jestem strasznie trzepnięty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
rion10
A co do basenu ja oczy i uszy spoko ale nie wiedzieć czemu przelewa mi się woda w nosie czego nienawidzę


I później gile do pasa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
7/3/2017

Wieczorna sesja

1km rozbiegania

4 rundy
co 2:30
sprint 300m
Każda w 1:07

1km schlodzenia



Komentarz:

Po 18km na rowerze w deszczu z prawie odmrożonymi kciukiami, nie miałem najmniejszej ochoty iść biegać. Jednak zebrałem się z narzeczoną i strzeliliśmy szybką sesję biegową. Więcej nie dałbym rady ;)

Pozdro




Zmieniony przez - FighterX w dniu 2017-03-07 19:59:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Nawet nie te gile co po prostu jak pod wodą jestem do góry nogami to mi się wlewa woda i muszę wypłynąć bo bym się utopił

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Hmm to może być powodem dla którego pływaczki synchroniczne mają noski :D
P.S.
co Ty robisz w basenie do góry nogami? :P czyzby nawrót?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Nie aż takim kozakiem nie jestem ale jak na przykład czasem wskoczę na główkę to przez moment jestem do góry nogami.
Ogólnie mam podobnie jak Ty oczy czerwone przez pół dnia po basenie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja w treningu crossfit

Następny temat

Samodoskonalenie się Crossfit + Siła

WHEY premium