SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stronger Athlete - Niecodziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1199404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Dampaz
Trening statyczny vs dynamiczny.
Raczej przy tym pierwszym nie potrafię sobie Ciebie wyobrazić


Mam 2 dni strict siłowe w planie, ale docelowo będą one troszkę inaczej wyglądać i mieć kilka dynamicznych ćwiczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
DJ_DoDo
Dampaz

Raczej przy tym pierwszym nie potrafię sobie Ciebie wyobrazić

jak to nie, nie tak dawno, jak chyba w zeszłym roku były filmy jak pompował klatkę na ławeczce


Pompowalem, bo robilem trening metoda odwrotnej piramidy a tam masz 3 serie na maks powt co serie schodzac z ciezaru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
FighterX
DJ_DoDo
Dampaz

Raczej przy tym pierwszym nie potrafię sobie Ciebie wyobrazić

jak to nie, nie tak dawno, jak chyba w zeszłym roku były filmy jak pompował klatkę na ławeczce


Pompowalem, bo robilem trening metoda odwrotnej piramidy a tam masz 3 serie na maks powt co serie schodzac z ciezaru.

no właśnie.... kulturysta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Zdarza się że ktoś na podwórku podejdzie i coś pyta o ćwiczenia ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
gnidusek
Zdarza się że ktoś na podwórku podejdzie i coś pyta o ćwiczenia ? :D


Nie. Raczej wszyscy obczajają z okien i balkonów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
FighterX
gnidusek
Zdarza się że ktoś na podwórku podejdzie i coś pyta o ćwiczenia ? :D


Nie. Raczej wszyscy obczajają z okien i balkonów.
Osiedlowy monitoring i pewnie gadanie o znowu ten się wygłupia XDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Nawet nie wiesz jak gadają. Ostatnio typ o mnie wypytywał u nas pod klatką wieczorem, aż sąsiad napisał mi na FB, że typ mnie obgaduje... Ale z drugiej strony, to przerażające jak ludzie Cię obserwują i przeszkadza im to co robisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12180 Napisanych postów 22022 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627497
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Paatik
A przecież w żaden sposób nie może im to przeszkadzać…. To co mogą gadać??


Przeszkadza im, bo wiedzą, że też powinni/mogliby się ruszać, a tego nie robią i uwiera im moja dyscyplina i brak ich dyscypliny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja w treningu crossfit

Następny temat

Samodoskonalenie się Crossfit + Siła

WHEY premium