SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2860339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
Mariusz - spójrz na to od tej strony, skoro na zawodach nie ma żadnych niespodzianek bo ciągle wygrywasz, to chociaż dla równowagi w przyrodzie coś musi się dziać poza nimi

Będzie dobrze , szerokości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
No to zeby jutro bylo very good co by ta równowaga zostala zachowana i bedzie zaj**sice;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Ogarnięte, waga 89.7kg.

Czuje plaskosc i jednak zmęczenie po tych przygodach.

Zaraz zaczynam ładowanie.




























Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2018-10-13 17:52:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Na zdrowie i powodzenia Marianku.
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Wal tam w palnik do upadłego za jutrzejsze Zawody ^^;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ile można . Jutro będziemy zdalnie świętować

To są ostatnie zawody w ogóle w tym sezonie Elite? Które miejsce najmniej musisz zająć, żeby zostać na 2. miejscu w rankingu?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
BzykuDG
Ile można . Jutro będziemy zdalnie świętować

To są ostatnie zawody w ogóle w tym sezonie Elite? Które miejsce najmniej musisz zająć, żeby zostać na 2. miejscu w rankingu?


To jutro jak będzie co to i z wami cos walne ;d Na AC Tomek Marzec mnie tak nauczył ze po zaowdach zmine owoce wchodzi jak złoto;d

Bzyku gólnie to torche więcej tłumaczenia. Ale w skrócie ;)
Zawody końcówce ranking elite to MŚ potem juz kolejne po świata sa na nowy rok.
Wiec teraz został jeszcze ten weekedn. Potem kolejny jest Rosja gdzies koniec świata xD 3-4 listopada Rzym i potem juz MŚ w polowie listopada i tam ma byc niby uroczysta kolacja po MŚ i rozdanie tych nagród.

Tetaz jestem na 2 miejscu z przewagą 11 pkt na 3 ktore zajmuję Turek. On niby mi pisał ze juz chyba kończy sezon bo ostatnio podgadywal....;d a teraz w weekedn nie startuje.
Wiec idealnie by bylo ehh.. wygrać ciekzo mi to mówić xD dodac 7kg i wtedy bym mial 18pkt przewagi.

Wtedy matematycznie na to patrzeć zebg mnie j**nal musiałby jechać na MS tam wygrać swoaja kat. Bo na MŚ jest więcej pkt za wygraną bo jest 14 zamaist 7pkt i dodatkowo musiałby wygrać OPEN gdzie jest dodatkowe 5pkt za to wiec wtedy by mial. 19pkt i o 1pkt by mnie j**al pod warunkiem ze ja jutro bym dołożył 7pkt.
Wiec jutro najleiej wygrać ;) i potem juz pilnować sytuacji chyba ze mu cos odj**ie i poleci do Rosji i Rzymu... wtedy ja na Rzym tez bym musial jezzcze.

Tak to mniej więcej wygalda.
A jak jutro siadzie to będzie bajka. Pilnowanie formy do listopada. Mam nadzijee ze na Rzym juz nie bede musial jechać... ale 3 lisoada jest Opava kawalek ode mnie. Tam nie ma pkt ale jak będzie forma i ochota to może tam sie zjawię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Czyli generalnie kulturystyczny poker
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Haha no w sumie można by tak rzec xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267546
To co zrobiłeś w tym roku to szok powodzenia i jak zawsze trzymam kciuki i kibicuje
1

MASA MASA MASA

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium