SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2867483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
No kazdy jest chyba tego samego zdania ze nie powinien wygrac, rok temu tez nie powinien ale co zrobisz? Zycie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Byłem na żywo i widziałem, dla mnie koleś z kat 175cm był najlepszy. Dociety rewelacyjnie, nogi kosmos. Jak je napiął to kurva nie wiedziałem, że tam tyle mięśni się znajduje. Wg mnie skrzywdzili go i to mocno. Mam kilka filmów to je Marianów prześlę w wolnej chwili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10663 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953
dzięki Panowie, za takie zdanie ale teraz juz tak tego nie zmienimy ale oczywsice mozna podyskutowac:d

mam juz dosyc trche fot to na dniach wrzucę wiecej

tutaj jeszcze jakies filmy od grzeska









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 1940 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87657
Mario, wielkie gratulacje, forma piękna!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiste ze Marian powinien mieć open nawet po relacji oceniając bo jednak chłopak z do 175 cm mało klasyczny mino mega dociecia. Ja już Marianowi pisałem całe szczęście ze nie miał w swojej kategori żadnego pupilka bo mimo ze miażdżył forma to z polityka mógł by nie wygrać. No i dla mnie progres Mariana w stosunku do zeszłego roku to mógł bym porównać chyba tylko do progresu jaki zrobił Tomczuk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21603 Napisanych postów 30834 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870983
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Mariusz, za rok w +100kg musisz :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
MatiMlody
Oczywiste ze Marian powinien mieć open nawet po relacji oceniając bo jednak chłopak z do 175 cm mało klasyczny mino mega dociecia. Ja już Marianowi pisałem całe szczęście ze nie miał w swojej kategori żadnego pupilka bo mimo ze miażdżył forma to z polityka mógł by nie wygrać. No i dla mnie progres Mariana w stosunku do zeszłego roku to mógł bym porównać chyba tylko do progresu jaki zrobił Tomczuk.

Co to znaczy, że był mało klasyczny? Był kompletny i niesamowicie odcięty więc tutaj się nie zgodze mimo sympatii do Mariana. To jaki ma być klasyk wg Ciebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21603 Napisanych postów 30834 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870983
Grzesiu chodzi o ogólną estetykę, prezencję typowo klasycznej sylwetki. Pierwsze lepsze przykłady z PL - Adam Bomert, Wojtek Pasiut, czy imo nawet Mati.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
Moje zdanie znasz pod każdym względem, na scenie wygląda to jeszcze lepiej Szkoda, że nie przyjechałem...
Jedyne co to pracuj nad tym pozowaniem, nie urywaj tak szybko póz- wg mnie lepiej zrobić ich mniej, a dobitniej pokazać sylwetkę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium