SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2862139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Bzyku Dzięki, może na pierwszy start pregów na dupie nie będzie ale na 21 maja na UMP myśle ze juz tak :D

Przemo szczere opinie najwazniejsze

Wojtek dzięki, no nie male klamoty tam targałeś więc napenwo dziś czujesz

Mati a to nogi miały isc najbardziej i co teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Co poradzisz u mnie nogi , klatka i plecy poszły a to co miało to standarowo minimalnie . Ale nie ma się co lamac wkoncu znajdziemy metodę na nasze słabe partie . Trzeba być wytrwałym i się trzymać planu . W maju będę w PL na tydzien to wpadnę na bank bo ostatnim razem byłem tylko kilka dni więc się nie udało a mamy do siebie rzut beretem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
sylwetka wygląda już bardzo ładnie.
Kiedy dokładnie twój pierwszy start?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19545
Mimo przeciwności w zeszłym roku sporo dobudowałeś. W udach też. Dwójki super na zdjęciu. Tylko by teraz już z czwórek nie schodziło.Góra przodem/bokiem turbo. Talia super.

Wiadomo co z autem?

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Mati koniecznie jak będzie to wpadaj;)21 mają są UMP w karkaowie, zaplanuj wtedy ten tydzień żeby ten weekend złapać;)

Buli chciałbym sprawdzić się już na Śląsku 8 kwietnia ;) ale się nie napalm bo masa mnie tego oduczyła....ale muszę ciągle dążyć do lepszej wersji siebie i życiowej formy ;)

PAKO dzieki;) jakiś czujnik przy turbinie. 130zl ale za robotę nie policzyl że względu na to że ledwo odebrałem i od razu coś.



Co nogi weszły to petarda, chyba t5 robi robotę. Kończę cardio i miałem się iść roziaganac ale sytuacja jak tydzień temu że zacz6na robić się słabo....czyli chyba lece na rezerwie


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2017-02-25 14:41:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Ja jestem od 2 do 9 mają bo na chrzciny przyjeżdżam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 1192 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66790
Sylwetka bardzo estetyczna, widze, że coraz więcej osób z forum na śląsk sie szykuje. Jaka waga teraz u cb?

„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12358
Progres widoczny gołym okiem !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
REDUKCJA DZIEŃ 39


Lekkie zmiany, dieta zostaje ale dodaje 2min interwałów i 3 min aerobów i teraz ot bedzie 14min interwalów i 21min aeorbów po nogach +5min aerobow i bedzie to teraz 40min


CZWÓRKI CIĘŻKO + DWÓJKI LEKKO

1. SQ klasyk 10/8/6/6/6 + dropset
2a. SQ na hack-maszynie 15/10/8/8/8
2b. dwójki na hack masyznie 15/12/10/10/10
3a. Wyciskanie suwnica stopy nisko 4x10-12
3b. Uginanie stając jednonóż + leżąc obunóż 4x12 + max

4x15 przywodziciel
łydki z 10 serii


40 min aerobów

Nie było jakos verwy do treningu, ale słuchawki na uszy i po rozgrzewce sie wlączyło, poszło mega super, siła jakby na plus wzgledem ostatniego tygodnia. Sam nie wiem czy nie z amocny trening ale chyba nie ma za mocnych treningów :D Sporo energii na nimm zostawiłem i jka tydzien temu na koniec cardio juz zaczynało sie robic słabo jakby resztki pradu, tak tylko mam przy tym treningu,po zjedzeniu dużo lepiej, ale potem u mojej wypiłem kawę i po kawie zasnałem:D

Późnym wieczorem zamula puściła I poszlismy do kina na reaktywacja xxx, kolejny jak dla mnie spoko film, może dużo fantazji ale fajnie się ogladało na seansie zamiast popcornu 800ml galaretki :D

potem w domu jeszcze w sumie jak na kolacje to nie typowy posiłek bo bło późno wiec nie chciało mi sie nic robić, a kino miało być wczęsniej
zjadłem worek kasyz grycznaej 230g piersi z indyka i z 500g kapuchy kiszonej:D a w nocy tak sie obudziłem ze ssaniem...

musze pobawic się z tym telefonem żeby przy filmikach tak nie rozjaśniał i wygładzał bo to psuje efekt :P

taka wersja suwnicy mnie masakruje





i maszynka ktora mamy chyba od miesiąca, ale wchodzi jak złoto







MICHA:



1.5jajek, 100g piersi, 5g koko
2.230g piersi, 90g ryżu
TRENING-bcaa 50g
3,100g kaszy jaglanej 65g wpc
4.230g piersi, 90g ryżu
5.100g płatki jaglane, 300g białek jaj, 20g wpc
6.100g kaszy gryczanej, 230g piersi,

warzyw nie pisze ale jem ich sporo wczoraj za cały dzien to samej kapuchy koszonej minimum 800g, ale zazwyczaj whcodiz minimum do jednego posilku, i z tego co pamiętam to jeszcze 3 pomidory i 2 duże cebule

SUPLEMENTACJA:

ALLNUTRITION Ultra Whey po treningu i do omleta

BCAA SFD 50g podczas treningu

Complex Vitamin SFD 2kaps rano i wieczorem

ALLNUTRITION Vitamin C 5g na noc

witamina d3+k2 2x2

glutamina 25g rano i wieczorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
TheMateusz997
Sylwetka bardzo estetyczna, widze, że coraz więcej osób z forum na śląsk sie szykuje. Jaka waga teraz u cb?


wage cięzko dokłądnie określic bo mam wahania, z tydzien tmeu 95kg wczoraj 93kg dzis sprawdziłem z ciekawości jeszcze raz to 93,5kg
ale waga sie jakos bardzo nie przejmuję
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium