SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2865545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21595 Napisanych postów 30819 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870875
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
Tak podobno 2 mialo być;) a to juz wiel3 by dalo;)) ale to jeszcze nie koniec na ten sezon;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
Ogólnie więcej opisze cos jak bede w domu. Ale trochę zdj widzilem i bylo ok;d

Swoja kat z dobra przewaga wygrana a karta tylko 1pkt...;)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szymon dociety był mega, jak zawsze, tak samo nabity pękaty i ma moim zdaniem świetna jakość mięśnia mimo młodego wieku ale jego sylwetka jak z reszta sam przyzna nie jest idealnie klasyczna jeżeli chodzi o kształty i moim zdaniem tu Marian był lepszy. O Karolu nie wspominam bo tez stawił bym go dalej. Ps. Oceniam po fotach/relacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
Wszystko jeszcze przed Toba Mariaczczi, jak np. niedlugo rozmowa ze mna!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
MatiMlody
Szymon dociety był mega, jak zawsze, tak samo nabity pękaty i ma moim zdaniem świetna jakość mięśnia mimo młodego wieku ale jego sylwetka jak z reszta sam przyzna nie jest idealnie klasyczna jeżeli chodzi o kształty i moim zdaniem tu Marian był lepszy. O Karolu nie wspominam bo tez stawił bym go dalej. Ps. Oceniam po fotach/relacji.


Ogólnie jakby sie przypatrzec to moja sylwetka a Szymona to jakbg całkiem dwie inne;)
Ogolnje do Kalora i Szymona nie mam nic bo to w porządku mega goście;) z Szymonem razem baza na bacstage, jeszcze właśnie przed wyjściem na scene byl plaski mliwl ze nie czuje nabicia to poratowalem go i dałem pol sloika dżemu potem sie smial ze dzięki temu tak poszo ;d
Dostałem trochę wiadomości ze z opinii na żywo napewno nie 3;) ale takie życie. Nie wiem czy ktoś relacje widzial ze w open pozy trwały po 3s czytal komendy jakis hindus i chyba mu sie speszylo xD i właśnie podobno pozowanje mialem duzo lpesze jak 2 osoba;)


Dawid będziesz mi musial dac czas na oswojenie z kamera;d


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2018-05-20 06:32:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
graty Marian!zabrakło niewiele,ale moze następnym razem weżmiesz open :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
Mariusz gratulacje mistrzu! spokojnie na priv dostaniesz pytanka i sie ogarnie


Zmieniony przez - Dejwikkk w dniu 2018-05-21 07:25:23
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
alexus

dzieki dzieki, jeszcze większa motywacja do dzialania nie mam zdj z open ale wczoraj sporo osob poschodziło i mowiło ze drugi to bez gadki miało być ale i tak sie ciesze ze jest jak jest bo swóją kat wygrałem max pkt

dejw ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
dam jakies małe podsumowanie :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium