SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2863838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
prz1993
To co Mario, teraz przed każdą masą taki deload?


taaaa yhmmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Decyzja z ta przerwa od treningu spowodowana jakim zdrowotnymi przeslankami?
Wg mnie to Ci tylko na dobre wyjdzie jak pisałeś, że praktycznie od 2015 nie było dłuższej przerwy. Organizm odpocznie i odpowie przyrostami. Zresztą... Ty na gumach i z Basia na barkach pod zawody potrafisz formę robić to takie 10dni nie zaszkodza mocno formie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
Przerwa w planie była tak czy siak ale raczej później w sensie przerwa mam na myśli 10-14 dni takiego odpoczynku(na początku miałem zrobić odbicie i potem przerwa). Ale podjąłem trochę inną decyzję dlatego też po tym jak stwierdziłem ze koncze sezon nie zaczałem masy tylko taki okres przejsciowy i zaplaowałem coś co już dawno chciałem zrobić ale zawsze jakoś było nie po drodze bo starty masa potem znów starty i nie było czasu Miedzy czasie dostałem zaproszenie na AC no i nie powiem zaczęła się rozkmina czy jednak jeszcze nie pociągnać do AC ale termin zabiegu już miałem ustalony i nie chciałem kombinować to raz a dwa że patrząc co się zaczeło odp*****lać z coroną to i obawa była ze zabiegi odwołają i AC odwołają i tak naprawdę będę w dupie :D
Zawsze był cień nadziei że po zabiegu będę się szybko goił i zdąrze na Ac ale raczej to nie realne ;) bo o ile myślałem że nogi zaczne lekko machać już po 7-10 dniach a górę po 2 tych to u mnie tak dobrze napewno nie bedzie :D klatę to może za miesiac zaczne xD

Byłem wyj**ać gino wp***u, które było ze mną tak naprawdę jeszcze od czasu grubaska i zawsze mnie to irytowało, dlatego myślę że teraz raz na zawsze spokój.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Rozumiem, masz przynajmniej z głowy. A i tak w planie dluzsza budowa mięcha, termin nie goni... A Arnolda i tak zaliczysz pewnie kiedyś-duzo większy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczerze nigdy nie zauważyłem u Ciebie gino.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
Każdy mi tak mówił ;) więc nie było mocno widoczne.A myślę ze to za sprawą tego że miałem go już wtedy jak jeszcze byłem gruby i nie trenowałem(zobacz Mati pierwsza strona tego dziennika tam jest nawet foto jak suty wyglądały), potem trochę mięsa sie nabudowało i optycznie wyglądało to dobrze i gino nie było praktycznie widoczne. Ale okazało się że mocno zakorzenione pod pachą było zwłaszcza z prawej strony i wielkości prawie pięści, z lewej dużo mniejsze.
No i z prawej trochę chirurg się namęczył żeby to wytargać przez co jestem bardziej poturbowany Ale licze że raz na zawsze spokój




Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2020-11-03 17:08:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
Z ac pewno zostanie tylko pamiątka w postaci zparszenia i plakatu xD ale wrócę tam za 2 lata bardziej doj**any! XD






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Ostatnio jak wrzucales fory lekko bylo widoczne na Twoim prawym sutku , pojawiła sie wtedy tez ta wysypka na plecach . Myślałem , ze może jedno powiązane z 2 , bo wcześniej kompletnie nic nie było zauważalne .

Niestety mam tez ten problem i pamiątkę z okresu dojrzewania .
Tez niektórzy mówią , ze nic nie widać , jednak swoje w głowie siedzi .

Szybkiego powrotu do treningów . Zdrówko


Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2020-11-04 00:51:16
2

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
Nie nie to akurat napewno nie powiazne;) z wysypka walczę i zdaje się że jest dużo lepiej, pani kosmetolog stwierdziła że mam gruba skórę i jakieś tam groczoly się zapchały a mogło to być nawet od potu. Idę końcem listopada do kontroli jak już będzie pogojne to przebarwienia ma usunąć

No i wysypka pojawiła się jakoś w wakacje a Gino z 10 lat temu xD



Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2020-11-04 08:21:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Bez kitu tego Gino nie było widać ale teraz już po problemie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium