SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2865876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10656 Napisanych postów 30009 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609945
Siema

Dziś padło na plecy. na czczo 35min cardio

Waga jak wspomniałem prawie już wróćiła a niby minicut xD

Cieżko było się zebrać na trening, w sensie że znowu taki ociązały, taki letarg na masie :D


Plecy lżejsze

- Przyciąganie na wyciągu poziomym wąski chwyt neutralny, łokcie blisko tułowia 4s 15, 12, 10, 10p

- Wiosłowanie jednorącz w kierunku biodra leżac przodem na ławce skośnej 4s 15, 12, 10, 10p

- Wisłowanie półsztangą z podpórką pod klatkę, szerszy chwyt 4s 15, 12,10, 8p

- Wiosłowanie na hammerze jednorącz, bark obniżony i łokieć blisko tułowia 4s 15, 12, 10, 10p

- przenoszenie z drążkiem wyciągu 4s 12-15p -3sek fazy ekscetrycznej

- Ściąganie szerokim nachwytem 4s 15, 12, 10, 10p


-Ściaganie chwytem neutralnym przed siebie, tempo 3-0-1-1 czyli 3s fazy ekscentrycznej, 4s 12-15p

Micha bez zmian, tylko że mniej :D


Dawno nie było kiblowej przypinki












Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2020-01-28 14:28:49

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2020-01-28 14:29:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10656 Napisanych postów 30009 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609945
Siema.

Wczoraj wizyta u kardiologa, ale w sumie jakoś dużo się nie dowiedziałem, na wstepie EKG, ciśnienie itp.
Wywiad ze mną, kontrola badan bo miałem ze sobą. Ogólnie sama wizyta ponad 40min-bez ekg bo to robiła pielęgniarka wcześniej.
Pobadał, wymacał, osłuchał itp-w tej kwestii ok osłuchowo ok, nic nie wymacał itp
Wiadomo rozmowa o BB, jak długo się tym zajmuję co tam używam-ja tutaj zawsze w otwarte karty z lekarzami bo inaczej nie widze snesu rozmowy, pytal tez p rodziców, a oni obaj cisneine wysokie. Pytał jak waga sie na przestrzeni roku zmieniała i smiał się żeby narazie już nie zwiększać :D
Wiadomo profil lipidowy średnio mu się podobał, ale który koks ma dobry...
Ekg coś tam tez wyczytał ze między innymi powiększone serce-ale to było do preiwdzenia, kwestia tego jak dużo i co tam jeszcze dlatego kolejan wizyta i echo serca, jak na echo nie bedzie źle to próby wysiłowe też będe robił, poprostu chce od A do Z już to zbadać, po badań oceni sytuację i powie czy zielone żółte czy czerowne światło...
Wiec idelanie nie ma ale chyba tragedii też nie.
Bałem się ze lekarz będzie jak większośc nie do pogodania ale pierwsze wrazenie ok, nie zrzucał winy na jedno ale nie ukrywał ze to głownie lipidy itp przez to co tez mu wiaodmo przynzałem rację.
Wypisał lekki na ciśnienie, wiaodmo tutaj od razu mówił że od razu może być tak z enie trafi idelanie wiec to bedzie korygowane
No i echo serca robią tylko w srody wiec już w tmy tyg nie zorbie, w kolenym tyg mnie nie ma wiec ogarne dopiero po połowie lutego.
Kolejna rzecz że pewno mało zawodników w ogóle się bada więc lekarze tez na lipidy patrzą jak na zwykłego Kowalskiego

Kazał sól ograniczyć na podstawie takiej że przy większej ilosci sodu niektóre lekki na nadciśnienie moga nie działać, ja wsumie jakoś soli tez nie nadyżywam, no ale co najwyzej to wywale te 3g co mam na treningu w szejku :D

A dziś trening barków i bicepsów


Barki +biceps

1. Face pull 4x15
2. Wyciskanie shmit/hammer 2s wstępne 2robocze 8-10+back off
3.Wyc. przodem do oparcia maszyna 4s
4.Unoszenie hantli na bok 2 wstepne 3 robocze 8-12+drop
5.POdciąganie sztangi wzdłuż tułowia do bordy 4x 12 12 10 10
6. Odwrtone butterfly 4x 20 20 15 145

Biceps
1. Młotki 2-3 wstepne 4 robocze 8-10
2. Uginanie na maszynie jednorącz(moditwenik) 4x12-15

35min cardio na czczo

micha:

1. płatki ryzowe, wpi, truskakwi
2. kaszka, wpi, banan, kukrydziane
3. indyk ryż lninay
4. j/w
5. omlet maka pszena typ 2000 białka jaj wpi, jabłko
6.tatar, 2 jajka

Waga mam nadzieje w koncu się stabilizuje,(nie chce zapeszać) ale mniejsze backpumpsy przy chodzeniu xD i napenwo mniejsza retencja na twarzy, max retencje to akurat miałem na ustawce jak była mimo ze waga była ze 2 kg mniejsza jak teraz, ale wtedy był taki nagły skok wagi, wiec chyba dlatego. A teraz w osttanie 2 dni nawet w sklepie 3-4 osoby mi powiedziały ze po twarzy jakiś niej spuchniety :D wiec troche to pociesyzło haha



brudne lustro, słabo widać :D









Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2020-01-29 12:30:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 183 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 44691
dla mnie te 2 pierwsze fotki kosmos ;D nogi swoją drogą ale chodzi mi o gabaryt góry
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Na tych fotkach gabaryt i wagę widać idealnie ogr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie jest kosmos.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402692
ale sie klops zrobiłes
masa level hard ,świetnie się prezentujesz i robisz ogromne wrazenie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 127 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15095
Super to wszystko wygląda. Progres który robisz jest niewiarygodny. Szczególnie te plecki mocno poprawiłeś
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
Kawał kloca z Ciebie, super się patrzy jak po mimo przeciwności losu zrobiłeś proges!
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10656 Napisanych postów 30009 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609945
wojtekztr
Jakie masz Marian ciśnienie?


Wojtek tak jak jakiś czas temu pisałem u lekarza pokazało 170/95-100 ale tego kompletnie nie czuje
w domu jak mierze to mam nizsze, max to było 150/95, dziś rano 140/80
dlatrego też chce to wszystko od A do Z skontrolować
od dziś dodałem te leki które mi wypisał bo dopiero wczoraj kupiłem wieczorem
mysle ze jednak spore znaczenie ma waga bo jak troche sie poruszam to od razu w górę :d tak samo puls

po kolonoskopi jak byłem wypłukany to rano mi pokazało 124/64 :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium