SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2865289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Co prawda ze mnie przykładu nie bierz... Ale ja wbiłem od zawodów te 25kg więcej, lecz o dziwo dosyć szybko to zeszło, "świeży fat" jest łatwiejszy do spalenia Więc nawet gdyby popuściło lejce to nie przejmuj się Zresztą sam wiesz po sobie co zrobiłeś w 8 tyg i do czego potem doszedłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
no własnie jak przeczytałem poczatek postu to od razu mi sie moje roztrenowanie przypomniało xD


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2016-08-15 09:28:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Mega masz ten BF, a do tego taki wzrost wagi po zawodach, to już w ogole rewelk!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21595 Napisanych postów 30818 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870850
Najbardziej to mnie rozyebaĺo wczoraj jak już szliśmy robić foto po treningu, i Marian się pyta czy mnie też tak nachodzi woda pod koniec treningu jak ładuję carbo w trakcie, po czym zdejmuje koszulkę a tu brzuch cały w kablach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
BzykuDG
Mega masz ten BF, a do tego taki wzrost wagi po zawodach, to już w ogole rewelk!


Dzięki Bzyku

waga nie znowu az tak zacznie bo 6-7kg mniej wiecej i cąły czas się to trzyma.

Przemo bo go spompowałem xD A tak serio nie do konca dobrze sformułowałem pytanie, bo carbo nigdy nie brałem podczas treningu, ale tego innego suplementu też nie, wiec myslałem że może to ma jakies powiązanie ze sobą a też może mam dziwne wrażenie :P ten filmik z nóg musisz mi podesłać co pisałeś na pw bo nie mogę sobie przypomnieć o co cho0dzi dokładnie o która przypinkę, bo było ich dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
Nogi z Wojtakiem dzis wręcz skatowane, ja w sumie czwórki same na dobcie przywodziciele, wpiska potem bedzie bo teraz ledwo widelec dźwigam żeby do buzi dac jedzenie
trenowanie we dwóch to jest to, ale mam na mysli dwóch co traktuja tez sport na poważnie, bo ze zwykłym Kowalskim taki trening by nie wszedł...

filmiki Wojtek toz ponagrywał więc cos będzie

ale miazga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
MASA TYDZIEŃ 3 8.15.2016 CZWÓRKI+BRZUCH

1. Przysiady ze sztangą z tyłu 6x 8/8/6/6/15/15
2. Fronty z podwójnym dnem 4x 12/12/12/12
3. Wypychanie na suwnicy wąsko 4x 10/10/10/25
4.
a) Wyprosty na maszynie
b) Syzyfki
3x 15+max
5. Wykroki 3x 30/30/30
6.przywodziciele 4x15

łydki+brzuch


25min aerobów

Mega mocny trening nóg z Wojtkiem. Pojechaliśmy jego rozpiską. Co do techniki to podobno nie ma tak źle :P, ja jedynie dodam ze te filmiki co zawsze daje u siebie sa z ostatniej serii, więc może jest jak jest, ale to pierwsze cwiczenie zawsze jade a przynajmnije sie staram czesc technicznie a czesc juz silowo z przymrużeniem oka na technikę.

Na start dwa rodzaje siadów więc nie było lekko, kończylismy na 170kg, nie było to może mega głęboko ale dobry bodzieć, a dodatkowo wydaje mi się źle lżej to poszło niż tydzień temu 140kg i na tym 170kg lepsza technika...
Wczesniejsze siady technicze były ładniejsze, w siadach dawałem te sznage wyzej na kaptury i łatwiej mi było zejsc
No i wziałem inne buty z twarda i wyższa podeszwą więc nie wiem czy to tez pomogło czy nie

Frontów z podwójnym dnem nie robiłem nigdy wiec chyba nie musze mówic jak było xD
przerwy krotkie jeden po drugim wchodził.

Suwnica gorzej mi weszła niż wczesniejsze cwiczenia, jakoś ogolnie nie lubie suwnic, moze dlatego ze mam do nich dostęp dopiero od nie dawna ...no nie wiem

prostowanie i syzyfki dobiły nog juz wtedy nie czułem, w syzyfkach max to 8-10pow jakie dałem rady zrobic.

najlepsze wykroki na koniec, zrobione siła rzeczy i relax na przywodzicielach:D

po treningu chcielismy nogi przypiąc ale ja nie byłem w stanie dopiąc xD

dzis juz czuje jak domsy wchodza wiec jutro bedzie ciekawie

dodtakowo poszedłem wczoraj na 8min na solarium, i cały czerowany jestem waga wczoraj 89,5kg a dziś 92,6kg ale takie miałem wrażenie ze przez to ze spalony sporo tego pociągło, no trudno do konca ttg zejdzie, a musze troche kolurau nabrac bo jak na wczasach wyjdę na plaże to po ednym ndiu bede jak rak.

Ogolny filmik z treningu pleców i nóg z Wojtkiem pewno niedługo sie ukaże
Ale dodam sam od siebie cos żeby był w miarę całe do porównania techniki

Troche zaległych pleców z piątku i wczorajsze nogi:
































MICHA:

dodatne do 3 posiłków po 15g produktu węglowodanowego czyli jakieś 30-35g wegla

MC


1.5jajek, 100g białek jaj, 30g masla orzechowego
2.90g ryżu, 200g piersi, 10g oleju koksowego
TRENING
na treningu 40g BCAA i 40g carbo
3.bezpośrednio po: 45g ryżu, 200g Maliny,100g nektarynka, 20g żelki, 50g pudinggu AN
4.200g piersi z kurczaka, 60g ryżu, 10 kaps omega3
5.szaszłyki(200g kuraka), ziemniaki z piekasrnika 300g, cukinia, 10 tabs omega 3
6. BROWNIE 250g białek jaj, 15g wpc, 65g jaglanych, łyżeczka kawy, troche fasoli, łyzka jogurtu naturalnego, słodzik proszek do pieczenia, 10tabs omega 3


SUPLEMENTACJA:

ALLNUTRITION Ultra Whey po treningu i do omleta

BCAA SFD 40g podczas treningu

Complex Vitamin SFD 2kaps rano i wieczorem

ALLNUTRITION Vitamin C 5g na noc

witamina d3+k2 2x2

ZMA 4 kaps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Hehe póki co u mnie też powoli wchodzą na wieczór będzie ciekawie xd muszę załatwić ten benefit i częściej będziemy tyrać :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21595 Napisanych postów 30818 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870850
No ale te siady na 170kg to dalej tragedia trochę...
W MC znacznie niżej musisz zejść dupą. Ale łatwo mówić, sam tak nie robię
Wiosło hantlą ładnie wygląda, ale spróbuj ruch pozytywny bardziej szarpnąć jeszcze, energiczniej - więcej ciężaru doyebiesz, a tutaj ciężar ma być ciężki

I te fronty fajnie wyglądają, dupa tu musi dobrze dostawać Na pewno niedługo gdzieś sam je wrzucę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
ja jeszcze dzis druga zmiana to bedzie apogeum pewno koło 20

koniecznie musisz załatwic, ja jeszcze u siebie popytam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium